این غیر قابل توصیف ملت

استثنایی, triumphalism, شوونیسم. این ویژگی تعریف ترین امپراتوری از جمله آن را دوست دارم یا نه, این, ایالات متحده است. دنباله مهم است. مردم و دولت ملی که در خیالات خود استثنایی — یک مثال برای بقیه جهان — مناسب برای دفاع از خود نظامی, اقتصادی و فرهنگی در سراسر جهان است. در صورتی که خود صالح دولت اتفاق می افتد دارای شگرف قدرت ایالات متحده پس از جنگ جهانی دوم و سپس هر درک موفقیت منجر به یک حس triumphalism و نتیجه را به حرکت یک حلقه بازخورد به موجب آن ملی “دستاورد” توجیه و تایید است که مفهوم استثنایی.

سپس exceptionalist-triumphalist قدرت به ناچار اجرا می شود خارج از ریل و — به ویژه هنگامی که آن را احساس تهدید و یا نا امن — ضربه شلاق در متناسب تهاجمی نظامی, اقتصادی, مذهبی یا نژادی شوونیسم. این چرخه تمایل به پخش دوباره و دوباره تا زمانی که امپراتوری فرو می ریزد معمولا از طریق ترکیبی از قدرت خارجی جابه جایی داخلی و خستگی و یا سقوط.

چنین امپریالیستی بیش از حد قدرت به خصوص در اواخر مراحل اغلب استخدام سربازان در سراسر گسترده swathes از این سیاره و در نهایت یا از دست دادن کنترل خود را اعمال و یا نیست نگران حاصل جنایات در وهله اول. که هیئت منصفه است که شاید هنوز هم در خارج. بدون در نظر گرفتن discomfiting واقعیت است که تقریبا هر اندازه ایالات متحده امروز coheres به میزان قابل توجه با هر یک از این اصول امپراتوری تکامل است. این شامل, با وجود هیستریک محرومیت از نشستن سیاسی و رهبران پنتاگون را نگران کننده حقیقت است که سربازان آمریکایی و هوش عوامل جنایات جنگی در سراسر بیشتر خاورمیانه پس از 9/11 در نه چندان بی اهمیت تعداد موارد است. این قانون جنگ نقض نیز رخ داده در طول جنگ سرد نسل — به ویژه در کره و ویتنام و یکی سازگار فشار بوده و تقریبا کامل ناتوانی و یا عدم تمایل دولت آمریکا برای برگزاری عاملان و خود را قادر می سازد فرماندهان پاسخگو باشد.

وارد دادگاه جنایی بین المللی (ICC). اولین پیشنهاد مفهومی در سال 1919 (و دوباره در سال 1937 سال 1948 و در سال 1971) در پاسخ به جنایات جنگی و نقض حقوق بشر از دو جنگ جهانی لاهه-که مقر آن دادگاه در نهایت باز برای کسب و کار در سال 2002. با بیش از 120 امضا عضو (هر چند نه دیگر آمریکا) ICC دارای صلاحیت برای محاکمه بین المللی نقض از جمله “نسل کشی جنایت علیه بشریت جنایت جنگی و جنایت تجاوز.” یک تعریف به جای جایگزینی به حاکمیت ملی کشورهاست ICC طراحی شده است به “دادگاه آخرین راه حل” موظف به اعمال صلاحیت تنها زمانی که یک ملت را در دادگاه اثبات مایل و یا قادر به تحت تعقیب قرار دادن این گونه جنایات ،

که همه برای تلفن های موبایل هر دو قابل تحسین و unthreatening (حداقل به خوبی رفتار متحده با پاسخگو, پاسخگو, سیستم عدالت) اما به معاصر آمریکایی امپریالیستی بیش از حد قدرت وجود ICC به عنوان یک تهدید مرگبار. مسائل آشکارا به سر آمد و هفته گذشته هنگامی که یک ICC دادگاه تجدید نظر معکوس یک سطح پایین تر تصمیم گیری و اجازه خاص آن دادستان — که ویزا واشنگتن در حال حاضر لغو — به سادگی باز کردن یک بررسی رسمی به اتهام جنایات جنگی مرتکب شده در افغانستان توسط هر سه حزب عمده به جنگ: طالبان متحده آمریکا-حمایت کابل-بر اساس دولت افغانستان. این قطعا خفیف تصمیم گیری است که تنها اجازه می دهد تا یک چند جهت استعلام, انداخته فوری طوفان در واشنگتن است.

انعکاسی واکنش ها و پاسخ های فعلی و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات هر دو آموزنده و کاملا در خط با دهه به ارزش دو حزبی ایالات متحده انکار مفهوم از هنجارها و استانداردهای بین المللی. تهمت های اخیر افزایش تدابیر مشاور امنیت ملی, جان بولتون — در حال حاضر یک MSNBC-DNC عزیزم برای او آشکار نقد رئیس جمهور جدید خاطرات — اتحاد پیشگام مخالفت ICC از زمان آغاز آن تأکید کرده است که ICC است “نامشروع” است و دولت آمریکا “نمی خواهد نشستن بی سر و صدا” اگر “دادگاه پس از ما.” پس از تازه ترین حکم وزیر خارجه (و مدیر سابق از سازمان سیا که به احتمال زیاد دخیل در گفت تحقیقات جنایات جنگی) مایک Pompeo اعلام حکم یک “واقعا خیره کننده عمل توسط یک غیر قابل توصیف سیاسی, موسسه masquerading به عنوان یک حقوقی بدن” اضافه threateningly که “ما همه اقدامات لازم را برای محافظت از شهروندان ما از این تبادل نظر غیر قانونی به اصطلاح دادگاه.”

که دومی نقطه Pompeo است نه اشتباه و نه حمایت از یک سیاست مهم نیست که چقدر تهاجمی و یا شدت گرفتن تنش — منحصر به فرد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در اینجا مختصری بیت از همه اما تاریخ فراموش شده است. در سال 1998 مجمع عمومی سازمان ملل متحد رای دادند 120-7 برای ایجاد ICC. ایالات متحده در شرکت خوب با یک دسته از عنوان جرم جنایی به خطر بیافتد متحده — چین, عراق, اسرائیل, لیبی, یمن و قطر — برابر رای داده های اندازه گیری. دو سال بعد رئیس جمهور بیل کلینتون unenthusiastically امضا بر روی این بنیادی اساسنامه رم اما با برخی از dubiousness و لازم آمریکایی exceptionalist نکته است که او “نمی خواهد و نمی توصیه می کنند که من جانشین ارسال این پیمان به سنا برای مشاوره و رضایت تا اساسی ما نگرانی راضی هستند.”

پس از آن آمد 9/11 حملات تروریستی است. این تراژدی تبدیل شده (برای سپس صعودی نو محافظه کاران) فرصت برای گسترش نظامی ایالات متحده جهانی ابراز وجود تضمین هیلاری کلینتون که جانشین — یکی از جورج دبلیو بوش — حتی نمی خواهد در نظر ICC پیمان و ارسال به مجلس سنا. بلکه در مارس سال 2002 بوش با ارسال یادداشتی به دبیرکل سازمان ملل متحد اطلاع رسانی او که قدرتمند ترین و با نفوذ کشور در جهان دیگر در نظر گرفته شده به تصویب اساسنامه رم و یا تشخیص هر گونه تعهدات به ICC (که رسما افتتاح شد برای کسب و کار تنها دو ماه بعد). هرگز به سادگی یک اخلاق داستان جمهوریخواه شرارت بوش را انکار نمی کند توضیح نیمی از آن.

به مراتب بیشتر نگران کننده فوقالعاده euphemistic آمریکایی خدمات اعضا ” قانون حفاظت از 2001 متمم اول معرفی شده فقط 15 روز پس از 9/11 حملات به مکمل تخصیص عمل برای بهبود بیشتر و پاسخ به حملات تروریستی در ایالات متحده بود و در حال حاضر تحت بررسی در کنگره است. با گسترده هر دو حزب اکثریت که قانون — که مجاز رئیس جمهور آمریکا به استفاده از “همه به معنی لازم و مناسب را در مورد انتشار هر ایالات متحده و یا متفقین پرسنل بازداشت و یا زندانی شده توسط از طرف و یا به درخواست دادگاه جنایی بین المللی” در خانه یک زن و شوهر هفته پس از بوش فرستاده خود را با توجه به سازمان ملل متحد و سنا فقط دو هفته بعد. رئیس جمهور بوش و سپس امضا این مجوز برای و از جمله نظامی نیروی به صورت قانون در اوت 2, 2002. بسیاری از جهان وحشت زده شد و سازمانهای بین المللی حقوق بشر در زمان – کاملا مناسب – تماس با آن “لاهه تهاجم عمل می کنند.” آن را در نیروی باقی مانده است امروز.

جدول زمانی آموزنده است و خود می گوید بخش مهمی از داستان است. دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان انتخاب کرده بود به “پیشدستی” — در سطح بین المللی ممنوع سابقه که بوش بعدها استناد به حمله به عراق — که هنوز در نیروی ICC با این لایحه. آنها من می خواهم ادعا چرا که آنها می دانستند برجسته مخفی کثیف: ایالات متحده بود در مورد به از بند باز کردن رزمی خشم در سراسر بیشتر میانه است. در این روند به ناچار سربازان آمریکایی و اطلاعاتی ام آی فایو خواهد فشار محدودیت های قابل قبول در زمان جنگ رفتار و در نتیجه در معرض بین المللی پیگرد قانونی توسط این زودی موثر ICC.

این غیر قابل قبول برای یک exceptionalist, triumphalist ملت در مورد به انجام اقدامات شوونیستی در سراسر جهان. که یک جانبه جهان-سفارش-بود-سر در گم ملی موقعیت شد و هنوز هم دارای نوسان در دخالت 18 سال است. بنابراین برای همه تهمت و دولت درشت خیره سری در پاسخ به افتتاح آخرین ICC افغانستان تحقیق این است که در ریشه نیست (به عنوان رسانه های جریان اصلی به ناچار در حال حاضر ادعا می کنند) یک دونالد پدیده است.سه دولت و چند گارد-تغییر کنگره تصمیم به لمس بدنام لاهه تهاجم قانون یا یک تراز ایالات متحده آمریکا با ICC یا روح (یا حتی تظاهر) حقوق بین الملل.

بازیگران از نخبگان و شخصیت های بسیاری هنوز هم نفوذ سیاسی که رای دادند لاهه تهاجم عمل است و هیچ چیز از حیرت انگیز است. این لایحه به تصویب مجلس توسط یک حاشیه 280-138 و شمارش مانند “بله” رای به عنوان خانه هوش کمیته صندلی — top مغلوب ساختن پیشی جستن حریف و Russiagate محقق دموکرات Adam Schiff. قابل توجه به خصوص در این جریان انتخاباتی چرخه سپس ورمونت نماینده برنی ساندرز مخالف اندازه گیری.در سنای آمریکا حتی یک بخش بزرگتر از دموکرات ها پیوست فعلی سخنران میچ مک کانل (و بیشتر از او خواه حزبی) به رای عمل می کنند. این جمله گذشته و حال افراد برجسته به عنوان سابق وزرای امور خارجه جان کری و هیلاری کلینتون زمان رهبر اقلیت چاک شومر و سپس کمیته روابط خارجی صندلی و در حال حاضر دموکرات ریاست جمهوری سناتور جو بایدن. رای خود را به طور طبیعی باید به عنوان اندکی تعجب پس حتی در اوایل مجلس سنا در جلسات کمیته چهار سال قبل در رتبه بندی اقلیت عضو بایدن بود و در بهترین حالت ولرم و در بدترین حالت کاملا شک و تردید از ICC – حتی بعید است که پیدا کردن نقاط توافق با بعد لاهه تهاجم لایحه را حامی و دیرین unilateralist شاهین جمهوری خواه سناتور جسی هلمز.

هنوز سویفت اتشی پاسخ ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن به مقامات ICC تصمیم گفتن است. من شک دارم که Pompeo و بولتون می دانم که حقیقت ناخوشایند – که ایالات متحده نیروهای امنیت ملی باید جنایات در افغانستان (و جاهای دیگر) و این که دولت آمریکا تا کنون نشده واقعا برگزار شد این انتخاب عاملان به اندازه کافی پاسخگو باشد. کنترا Pompeo, Bolton و دیگر تهمت مقامات سرسخت عمومی اظهارات نظامی ایالات متحده و جامعه اطلاعاتی در حال, در واقع – با توجه به اینکه آشکارا “مایل و یا قادر به تعقیب چنین [جنگ] جنایت” – این کامل نامزدهای ICC تحقیقات و اگر مدارک مناسب دادستان است. ایالات متحده آمریکا دارای تاریخی گردابی یا ضبط از ضابط یا مجازات در زمان جنگ نقض شده است.

به ندرت بازگو رکورد گسترده آن را به عنوان وحشتناک:

  • پس از ایالات متحده, نیروی هوایی, خلبانان و سربازان ارتش ایالات متحده strafed و داغستان برخی از 400 کره پناهندگان (که بیشتر زنان و کودکان و پیر مردان) مخفی شده در زیر یک پل در هیچ تفنگ Ri در طی چهار روز در سال 1950 وجود نداشت تحقیقات جنایی زمانی که ارتش تعیین قتل نشان داده جز یک “تراژدی تاسف ذاتی به جنگ است.”
  • هنگامی که پس از دو سال coverup روزنامه نگار سیمور هرش آورده به نور آشکار اعدام حداقل 504 غیرنظامیان در هملت از لای جنوبی و ویتنام و فقط شش سربازان متهم شدند و تنها یک ستوان ویلیام Skindeepbeauty – اعدام محکوم شده است. اگر قربانیان بی شماری بودند سر بریده scalped یا گلوی خود را شکاف در یک موج از خشونت و حتی Skindeepbeauty اصلی زندگی جمله ای بود که بارها و بارها کاهش می یابد ژنرال ارشد تا زمانی که او در نهایت اعطا عفو توسط رئیس جمهور ریچارد نیکسون. محکوم با حضور هیئت منصفه از افسر نظامی همسالان شخصا از کشته شدن دست کم 22 غیرنظامی Skindeepbeauty خدمت تنها پنج ماه در بازداشت و حدود سه سال تحت بازداشت خانگی است.
  • بعد از آن در جنگ ویتنام هنگامی که سرهنگ آنتونی هربرت منفجر سوت بومی شکنجه در میان برخی از نیروهای ایالات متحده و پس از آن بررسی کشف 141 تایید حوادث زندانی سوء استفاده نه تنها اتهام جنایی واصل شد و تنها سه سرباز بودند اداری جریمه و یا کاهش در رتبه. تنها قابل مجازات پرداخت خارج شد و وارد در Herbert — گیرنده چهار ستاره نقره و سه برنز ستاره که شد همچنین 10 شات ده بار و سرنیزه سه بار — زمانی که شهرت و اعتبار خود و حرفه خراب شد در اقدامی تلافی جویانه.
  • زمانی که اتهامات سیستمیک زندانی سوء استفاده در عراق زندان ابوغریب, زندان گزارش شده توسط سرگرد ژنرال آنتونیو Taguba و به طور همزمان کشف شده توسط همان سیمور هرش نه تنها یک سرباز در بالای رتبه گروهبان مواجه اتهامات عنوان شده علیه. Taguba اتفاقا آیا رنج می برند — کار خود را بدون تشریفات محدود در پی تهدید و ارعاب و آزار و اذیت توسط ارشد ارتش ایران در عراق (General John Abizaid) و سپس وزیر دفاع دونالد رامسفلد.
  • در نهایت و شاید بیشتر مربوط به زمان ICC تحقیق واکنش پس از یک آمریکایی AC-130 gunship تخلیه در یک بیمارستان غیر نظامی (با تعریف یک جنایت جنگی) بارها و بارها به مدت 30-60 دقیقه و منجر به کشته شدن 42 پزشکان و بیماران و کارکنان برتر تئاتر فرمانده جنرال جان کمپبل و سپس وزیر دفاع اشتون کارتر تغییر داستان خود را چهار بار در چهار روز بدون همیشه به طور کامل explicating که دقیقا چه چیزی باعث این قتل عام. یک مقام نظامی کاوشگر instructively ژنرال همیشه بررسی خود را در این مسائل – یافت در پرونده مجرمیت و در حالی که کمپبل اسمی رئیس, ژنرال جوزف Votel ادعا کرد که اجرایی منظم شانزده سربازان و افسران اسامی آن دسته از پرسنل و او را از مجازات شدند هرگز منتشر شد.

اضافه کردن به که نگرانکننده واقعیت است که ایالات متحده عبور ترسناک نقطه اوج در سال 2019 به موجب آن برای اولین بار نظامی آمریکا و متحدین افغان کشته شدن بیشتر غیرنظامیان از سوی طالبان و این ما به ارمغان می آورد دایره کامل به هشدار دهنده در حال حاضر واقعیت است. بسیار چهره های که پشتیبانی و حمایت شدید مردسالارانه “لاهه تهاجم” عمل به نظر می رسد مجموعه ای برای نگه نوسان و بایدن در مورد خدمت به عنوان نامزد این حزب دموکرات است.در ماه نوامبر که جناح به احتمال زیاد خواهد شد و سپس در صورت خاموش در برابر یک برگ برنده تیم است که به شدت مخالف حتی اساسی رسیدگی به اتهام آمریکایی جنایی سوء رفتار در افغانستان تئاتر مستمر خود در جنگ برای همیشه لطفا برای.

که نشان می دهد یک بار و برای همه است که حقوق بشر و قوانین بین المللی و یا هنجارهای بودند هرگز از علاقه واقعی به ایالات متحده است. هیچ کدام از این بازی به خوبی بر روی “عرب” و یا حتی گسترده تر جهانی “خیابان” را – درست مانند ایالات متحده نقض حقوق بشر در زندان ابوغریب گوانتانامو – در واقع افزایش در سراسر جهان “تروریسم” و ضد آمریکایی است. هیچ یک از آن مسائل و یا تا حد زیادی نگرانی های واشنگتن نخبگان فاقد حتی اندکی از خود آگاهی است.

زیرا امپراتوری مانند ایالات متحده که دوره گردی در استثنایی, triumphalism و شوونیسم می, در طول تاریخ, جهان واقعی, سرکش متحده است.

دنی Sjursen یک بازنشسته ارتش ایالات متحده افسر و یک ویرایشگر کمک در antiwar.com. کار خود را به نظر می رسد در رادیو فردا, ملت, Huff, پست, تپه, سالن, Truthdig, تام اعزام در میان نشریات دیگر. او در خدمت مبارزه با تورهای با شناسایی واحد در عراق و افغانستان و بعد از تدریس تاریخ در مادر آلما, West Point. او نویسنده خاطرات و تجزیه و تحلیل انتقادی از جنگ عراق Ghostriders بغداد: سربازان و غیر نظامیان و اسطوره افزایش. آینده خود را کتاب میهنی مخالفت: امریکا در عصر جنگ بی پایان در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش. او را دنبال کنید در توییتر @SkepticalVet. بررسي فايلهاي خود را حرفه ای وب سایت برای اطلاعات تماس زمانبندی سخنرانی ها و/یا دسترسی به کامل جسم خود را از نوشتن و رسانه ها ظاهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>