ایالات متحده ناپدید کودکان

معلوم عمه نبود در هندوراس. او زندگی در روستایی در ایالت کارولینای شمالی که در آن من به او از طریق تلفن. او به من گفت که او دختر بود حامی که او تا به حال کنار هم قرار دادن تمام کارهای اداری به reunify خانواده و حضانت دو دختر و برادر خود را تمام راه برگشت در سال 2013. اما او هرگز بچه ها. او نمی دانست چرا. سپس یک روز کمتر از یک سال و نیم بعد او نمی تواند در تماس با آنها را ندارد. هیچ کس جواب داد: شماره تلفن او معمولا تماس گرفته شده برای ارتباط با بچه ها که متعلق به او فکر خود را به صورت کارگر یا مدیر مورد. و او گفت که او هرگز یک تماس از این تعداد دوباره.

این همه سال دختر نمی دانم چه اتفاق افتاده بود را به خانواده اش. و خانواده نمی دانم چه اتفاقی افتاده بود به دختر.

در حال حاضر من می توانید ببینید که چرا این دختر ممکن است را انتخاب کرده اند آنچه شناخته شده به عنوان خروج داوطلبانه. من می توانید ببینید که چگونه او انتظار متحد بودن با خانواده او ممکن است تبدیل به خشم و ناامیدی. من می توانم ببینم او را انتخاب آزادی – هر نوع آزادی – بعد از اینکه در استرالیا نزدیک به نیمی از زندگی خود را.

هیچ یک از ORR; هیچ مورد مدیر یا مدافع یا وکیل آگاه بود در مورد خانواده دختر را به دادگاه تاریخ و یا تمایل خود را به خود تبعید. خانواده اش متوجه شدم از من, و من فقط می خواهم در مورد این جلسه یک روز قبل از آن صورت گرفت حدود شش هفته پس از من برای اولین بار با او صحبت کرد ،

Katharine گوردون یک وکیل مهاجرت که مشغول به کار به عنوان یک کودک حمایت بین 2015 و 2017 به من گفت که در حالی که پدر و مادر هنگام تولد معمولا خواهد بود گفت: در مورد یک کودک تصمیم به انتخاب خروج داوطلبانه وجود دارد کمی وضوح در مورد این که آیا دیگر اعضای خانواده در خدمت به عنوان یک حامی مثل دختر عمه به طور معمول خواهد مطلع شود.

ترس از سفر به دادگاه مهاجرت و حتی بیشتر از ترس از ماموران دولت مورد کارگران و وکلای خانواده امیدوار است که من گزارش خواهد مرا به خود دختر. آنها تا به حال یک پیام آنها به من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن اگر من این شانس: که آنها از دست رفته خود را. که آنها امیدوار بودند که آنها را ببینید یک دیگر به زودی. و که او نباید ورود هر گونه اخراج مقالات چرا که آنها می خواستند او را به عقب – عقب نه در زادگاه خود را در هندوراس اما با آنها در کارولینای شمالی.

آنها وحشت زده بودند در مورد آنچه اتفاق می افتد به او اگر او به عقب فرستاده شد به هندوراس.

این پیام ممکن است خیلی دیر: قاضی Zanfardino تا به حال فقط در اعطا و اخراج او را درخواست. او نیاز به ترک به زودی. شاید یخ را قرار داده و او را در هواپیما امروز شاید آنها به شما انجام این کار در هفته آینده.

اما قاضی Zanfardino حکم داد که او را به جای او به سختی حتی می داند که بعد از آوریل 15.

هفته قبل از من حضور در جلسه دادگاه من اوایل مکالمات از طریق تلفن با عمه همراه شد و با احساسات. برخی از آن سردرگمی است. چگونه می توانم یک غریبه هر گونه اطلاعات در مورد فرزند او تا به حال مطرح شده است ؟ بسیاری از آنچه که من شنیده محض بود غم و اندوه.

او به من گفت در مورد چگونه Doña پسر بچه ها’ مادر بزرگ و مادر خانواده است و دعا روزانه در طول تمام این سال های طولانی هر دو برای ایمنی کودکان و خانواده برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است. او شروع به من بگویید چرا خانواده را ترک کرده بود هندوراس آغاز خواهد شد. آن آغاز شده و با داستان سانتوس یکی از فرزندان او.

مانند دیگر اعضای خانواده سانتوس عبور و recrossed متعدد مرزها برای رسیدن به ایالات متحده از هندوراس بازگشت هنگامی که آن را بسیار آسان تر برای انجام این کار کشف نشده در اواخر دهه 1990 و اوایل aughts. به عنوان یک نوجوان و به اواسط 20s او نقاشی خانه در کارولینای شمالی و ارسال پول به خانواده در هندوراس در همان مرزهای او می خواهم عبور خود را.

در سال 2005 سانتوس بود در اواخر 20s و پیدا کرده بود چیزی بسیار پر سود تر از نقاشی خانه: خرید و فروش کوکائین است. سال بعد او محکوم به زندان در کارولینای شمالی برای قاچاق مواد مخدر است. او در نهایت تبعید به هندوراس در اوایل سال 2012. او فقط تبدیل 35 و مورد استقبال بازگشت به خانه خود را به روستایی در دامنه کوه جامعه است. او دوباره با دختر او می خواهم که قبلا ملاقات کرد زمانی که او هنوز یک کودک و ملاقات او دیگر پسر عموی دختر برادر, برای اولین بار.

با این حال رشد به روحیه و کنجکاو کودک که لذت می برد کمک به دیگران با هر آنچه که وظیفه آنها مشغول به کار بودند ، اعضای خانواده و توصیف او به عنوان عمیقا مهربان.

عمه خواستار آن یکی از شادترین دوران زندگی او: او پسر شد و در نهایت بازگشت به خانه. بعد که بهار همه آنها رو به صرف روز با هم.

او می خواهم مرده یک هفته بعد.

هندوراس – یک کشور کوچکتر از ایالت لوئیزیانا – تا به حال جهان بالاترین نرخ قتل در سال 2012. سانتوس یکی از بیش از 7000 نفر کشته وجود دارد که در آن سال زمانی که او به ضرب گلوله کشته پایین در حالی که رانندگی کامیون خود او استفاده می شود برای رشد کسب و کار چوب هولنج تازه کاهش به بازار است. قاتلان او روشن وسیله نقلیه خود را در آتش و تماشاگران کشیده سانتوس’ بدن بیرون.

به عنوان خانواده ساخته شده برنامه ای برای دفن بدن آنها نیز شروع به نقشه فرار خود را. آنها تا به حال بدست تهدید خشونت قبل از. اما آنها دیگر احساس به سادگی مانند تهدید – در حال حاضر به نظر می رسید آنها می تواند تحقق به تجاوز جنسی و یا مرگ بدون هشدار بیشتر است.

در طول دوره از سال آینده Doña پسر با دو دختر, چندین نوه و بزرگ-نوه Dayani همه در بر داشت راه خود را به هندوراس سرمایه از تگوسیگالپا. از آنجا Doña Amalia نظارت فروش از خانواده گاو و دیگر اموال خانواده. چیزی که آنها نمی تواند فروش آنها به دور است.

خانواده با استفاده از این پول از فروش دام برای رسیدن به مکزیک – برخی به Chiapas و دیگران به Mexico City – یک توقف نهایی قبل از رفتن به ایالات متحده در گروه های کوچک به ادعای پناهندگی. آنها وارد و در مرز ایالات متحده در طول سال اول ریاست جمهوری باراک اوباما در دوره دوم.

Doña Amalia و عمه رفت و چند ماه جلوتر از بقیه خانواده به طوری که آنها می توانند در خانه به استقبال دیگران در روستایی در ایالت کارولینای شمالی که در آن تعدادی از اعضای خانواده در حال حاضر زندگی می کردند بیشتر در کار نقاشی و ساخت و ساز. سانتوس خود را تا به حال در زندگی وجود دارد و بخشی از یک جامعه در حال رشد با روابط به هندوراس.

Doña پسر و دختر خود را ارائه خود را به مقامات مهاجرت در مرز به طوری که آنها می تواند ادعای پناهندگی. آنها گفته مقامات آنها در حال فرار از خشونت را گذرانده غربالگری اولیه و منتشر شده توسط گمرک و حفاظت مرزی جلوتر از برنامه ریزی مهاجرت دادگاه تاریخ است. سپس آنها ساخته شده راه خود را به کارولینای شمالی و یک مکان به مکان زندگی می کنند.

دختر و پسر پس از آن وارد در مرز با یکی دیگر از عمه و عمو زاده و نیز گفته بود که: آنها به دنبال پناهندگی با توجه به اسناد و مدارک در کارولینای شمالی داده شد زمانی که او ثبت می شود این کودکان حمایت کنند.

اعضای خانواده گفت: چهار شد و برای اولین بار قرار داده شده در یک سلول برگزاری. آن را بیش از حد سرد به عنوان برخی از نگه داشتن سلول ها و هر کس داده شد آلومینیوم پتو برای پوشش خود را در صورت نیاز. در عرض چند ساعت دختر و برادر خود را دور گرفته شد. عمه و دختر او ماندند و در نهایت منتشر شد.

سوابق نشان می دهد که کودکان منتقل شدند به سرپرستی ORR و به مراقبت از یک پیمانکار به نام موریسون کودک و خانواده, خدمات, در پورتلند اورگان در نوامبر 2013. آنها قرار داده شده در یک برنامه به نام Micasa که تخصصی در کوتاه مدت فاستر مراقبت برای افراد زیر سن قانونی بدون همراه زیر سن 14. دختر 10 بود و برادر او بود 8.

اگر دولت نمی تواند جای کودکان با تولد پدر و مادر آن است که ORR سیاست برای پناهگاه برای پیدا کردن دیگر اقوام در کشور است که مناسب برای مراقبت از آنها. خانواده انتظار کوتاه جدایی بود اما مطمئن شوید که کودکان خواهد بود با آنها در عرض چند ماه است که دولت اطلاعات نشان می دهد که به طور متوسط.

ORR طبقه بندی افراد زیر سن قانونی به چهار ردیف برای الحاق: دسته 1 امر به کودکانی که پدر یا مادر یا سرپرست قانونی مانند stepparent در ایالات متحده است. کودکان در دسته 2 باید بستگان مانند عمه ، خاله پدربزرگ و مادر بزرگ و یا پسر عموی. دسته 3 است که برای کودکان با یک حامی مالی که یکی از بستگان دور یا نامربوط ، کودکان بدون حمایت قرار می گیرد در رده 4.

در حالی که ORR نمی خواهد اظهار نظر در مورد چگونه کودکان بودند به طور رسمی طبقه بندی شده خود را در کارولینای شمالی به دنبال اسپانسر می رسد برای قرار دادن در دسته 2 و دختر بچه, زیرا او یک فرزند خوانده در هر 2 یا 3.

همه حامیان باید برای اثبات آنها مناسب در چشم ORR با توافق به بررسی زمینه های گسترده و کودکان عمه بود که عمیقا درگیر در این فرآیند.

او گفت: هر بار که یک مورد کارگر یا مدیر مورد یک درخواست او برآورده آن: گواهی تولد از هندوراس که نیاز به کمک از مردم در آمریکا و هندوراس, آدرس تایید برای او محل جدید در کارولینای شمالی اثبات از 11 دلار در ساعت دستمزد برای کار ساخت و ساز که با آن او را از نظر مالی حمایت از کودکان است. عمه وارد شده بود به یک کشور جدید در پی وحشتناک قتل پسر او اما گفت که او همه چیز را که خواسته بود از او.

برای اولین بار از طریق متون و بعد از آن در فرد و اعضای خانواده ارائه شده من با برخی از این اسناد و مدارک همراه با دیگر ارتباطات است که تایید دولت فدرال شناسایی شده بود عمه به این کودکان حمایت کنند.

یک فکس به تاریخ Aug. 15, 2014 می گوید که پس از آن — Morrison مدیر مورد Yesenia Avalos ارسال طرح امنیتی که شامل دستورالعمل برای کودکان انتشار و منابع که در دسترس خواهد بود پس از آن. این سند نشان می دهد دولت در این زمان پیش بینی انتشار این کودکان به خانواده است. موریسون سخنگوی پاتریشیا DiNucci نمی خواهد اظهار نظر در مورد کودکان موارد و یا وقت خود را در Morrison کاهش یافته است و این فرصت را برای پاسخ به سوالات عمومی در مورد موریسون سیاست های مرتبط با کارکنان ارتباط با حامیان مالی.

“لطفا نگاهی هم به نقد و بررسی و مطالعه اسناد و مدارک” می خواند پوشش صفحه در عمه زبان مادری اسپانیایی.

عمه گفت: او بررسی امنیت طرح با دیگر اعضای خانواده در امضا توافق نامه و ارسال آن از طریق نمابر. سه روز بعد Avalos ارسال بیش از بررسی زمینه های شکل آن نیز تکمیل شده و امضا شده توسط خانواده و بعد از آن با من به اشتراک گذاشته.

عمه گفت که او قادر به صحبت کردن با کودکان از زمان به زمان در طول این سال اول معمولا با تماس تصویری. در طول دوره از این تماس در حالی که کودکان زندگی می کردند با اولین پرورش خانواده هندوراس خانواده شروع به دیدن این دختر را تغییر دهید. او به آنها گفت که خانواده فاستر قوانین بیش از حد سخت و او مدت زمان طولانی تر به پشت با خانواده او می دانست و دوست داشت.

دیزی Camacho-Thompson, استادیار روانشناسی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس آنجلس و یکی از نویسندگان یک سیاست مختصر در مورد اثرات جدایی خانواده گفت که 10 ساله در آستانه بلوغ به ویژه آسیب پذیر هستند به استرس است.

“این است که مضر برای کودکان به جدا از بزرگسالان مراقبت در هر نقطه در طول توسعه” Camacho-تامپسون گفت. “که گفت: از آنجا که دوران نوجوانی یک دوره حساس در توسعه انسانی تروما در طول این زمان می تواند در دراز مدت جسمی و روانی و فیزیولوژیکی اثرات تأثیر شناختی و عاطفی.”

او گفت که انتقال مانند مهاجرت به یک کشور جدید و یا حتی در حال حرکت به یک مدرسه جدید – دشوار برای کودکان و نوجوانان. حمایت از خانواده می تواند کمک کوسن تاثیر اما جدایی خانواده در طول دوره تغییر قابل توجهی می تواند در معرض کودکان به آنچه محققان را “سمی استرس” است که می تواند در دراز مدت اثرات منفی. دیگر یک کودک است جدا شده, Camacho-تامپسون گفت: بدتر از این نتایج هستند که برای کودک است.

به عنوان کودکان بودند نزدیک به یک سال در آژانس پناهندگان را بازداشت عمه خود برگزار امید که آنها می خواهم پیوست. در این دوره دیگر کودکان در خانواده ای که می خواهم وارد مرز بوده و از طریق سیستم پردازش و منتشر شده به سایر اعضای خانواده است. عمه اعتقاد بر این است که آن را هنوز هم فقط یک موضوع از زمان.

اما خواهر و برادر نبودند منتشر شد. در عوض آنها را به دیگری منتقل پرورش برنامه مراقبت.

خانواده است و مطمئن نیستید که از آن آغاز شده اما در اطراف این زمان دختر شروع به آنها بگویید که او خودش برش; مادر بزرگ او به یاد می آورد که در آن پوست حساس در داخل اسلحه خود را. در تماس های تصویری او گفت خانواده او متنفر زندگی بدون آنها و می خواستم برای پایان دادن به او از ناامیدی. یک بار او منفجر سر او را به دیوار متلاشیکننده آن را باز کنید تا بد او نیاز به یک مختصر بستری شدن در بیمارستان. عمه و مادر بزرگ آموخته است از او پس از این واقعیت است; آنها گفتند: هرگز مطلع ORR. و آنها گفتند: فرزند خود را تا به حال هرگز صدمه خودش قبل از آمدن به ایالات متحده است.

دختر نه تنها بستری برای رفتار خود آسیبرسان. Doña Amalia و دیگر اعضای خانواده به یاد بیاورید که این دختر تا به حال یک عمل جراحی است که ممکن است لوزه, یکی دیگر از روش آنها آموخته شده در مورد تنها پس از آن. خانواده گفت: آنها نیست در مورد آن ORR یا فرصتی برای انتخاب کردن دختر کردن. آنها گفتند که به احتمال زیاد نمی خواهد که مخالف این روش اما گفت که در مورد کارگران بودند که در ارتباط با خانواده هرگز آگاهانه آنها و یا به آنها گزینه های که آن را به تصمیم گیری های پزشکی.

گوردون, وکیل مهاجرت به من گفت که غیر معمول نیست. “من آگاه از هر سیاست که مورد نیاز رضایت” او به من گفت.

با این وضعیت رو به وخامت در اوایل سال 2015 این روند سقوط از هم جدا. آنها را متوقف تماس گرفتن از هر کسی در ارتباط با این پرونده. و تماس های خود نبودند جواب داد. خانواده نمی خواهد بشنود از دو فرزند دوباره – و یا شنیدن هر چیزی در مورد آنها — برای مدت پنج سال.

آنها گفتند که به نام و به نام شماره تلفنی که قبلا متصل شده و آنها را به کودکان. برای پاسخ وجود دارد. در نهایت این خط قطع بود. تعداد کمی از کودکان سوابق از دست داده بودند به عنوان خانواده در اطراف نقل مکان کرد کارولینای شمالی و برخی از آنها خراب در سیل در سال 2016. اما چندین بودند و با دقت ذخیره شده در دو کیسه های پلاستیکی و در یک من در بر داشت یک سند با شماره تلفن های مربوط به دختر سابق مورد کارگر. یکی از خدمات. دیگر تا به حال یک کاربر جدید که ربطی به فدرال پناهگاه سیستم.

برخی از شرایط وجود دارد که در آن دولت تصمیم خواهد گرفت نه به جای کودکان با حامیان مالی خود را مانند زمانی که ORR در می یابد که یکی از اعضای خانواده دارای سابقه سوء استفاده و یا سابقه کیفری. اگر که اتفاق افتاده است در این مورد من قادر به پیدا کردن یک رکورد از آن است. و خانواده گفت: هرگز. آنها به یاد می آورد هیچ تماس تلفنی و یا کتبی و یا هر گونه ارتباط توضیح داد که چرا دولت نمی انتشار کودکان به آنها.

درست است که دختر نیست مربوط به عمه و مادر بزرگ با خون. مادر دختر به هنگام تولد به او را قبل از درگیر شدن با Doña Amalia پسر, پدر پسر. اما دختر مطرح شد در Doña پسر این خانواده در هندوراس درست مثل برادر بود و بخشی از خانواده است. حتی اگر این جزئیات اهمیت به ORR – و خانواده می گوید: آنها در آینده در مورد آن — آن را تنها می تواند منتقل شده دختر از دسته 2 به دسته 3. و حمایت روند تا به حال به نظر می رسد به خوبی در جریان است تا زمانی که به طور ناگهانی نبود.

هر روز صبح و هر شب Doña Amalia دعا برای او دو نوه. این اولین چیزی که او می کند هنگامی که او می سازد راه خود را از تخت برای قرار دادن یک گلدان برای قهوه است. و این آخرین چیزی است که او را قبل از او نهفته است به استراحت در پایان روز. هر کس در خانواده سنبه برای کودکان, اما در 94, Doña Amalia است یکی از زیباترین و نگران او هرگز آنها را دوباره ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>