این ژاکت پشمی مربا ایالات متحده Girls’ ‘سنگین نور’ جک بدن و تحریک ذهن خود را

ایالات متحده دختران است چیزی شبیه به Olivia Newton-John fronting فیل حافظه است. ساکسیفون صدای بوق در مکان های غیر منتظره. تعهد خود را به دست کشیدن سست عنصر بوگی غالب. رمی جنسی-سیاسی رکعت نشان می دهد تا در شعر بلکه در راه او تصور موسیقی. خواننده پس زمینه تخم مرغ بر روی پیانو و مواد دارای کمبود معمولی تکنوازی گیتار—وقتی یکی را نشان می دهد تا در “ترکش به بمب” سازهای کوبه ای و شعار فریاد آن را. در اعتبارات رمی جوایز با تشکر ویژه از “آواز doula” Kritty Uranowski; او آن را بدست آورده.

خشن ماهر در تعویض از ruminative به سرخوشی سنگین نور باعث می شود برای یک لعنت هم خوب است. بیش از یک flippity-floppity ضرب و شتم لنگر به یک clavinet, “4 دلار آمریکا” است giddiest آهنگ با خودداری کنند “روپیه و ین و روبل/بدون dinero!” در تاریخ موسیقی است. (کسی ایجاد dance remix سریع راست.) این مبهم لاتین “و در عین حال آن حرکت می کند/Y Se Mueve” و گیج کننده “اضافه کاری” نیز افزایش جدی سران بخار.

ساکت تر اجراهای creepier. تصنیف “وودستاک ’99” تعدادی “آرتور پارک” (بله که “آرتور پارک”). “دنیس منتظر نیست” یکی از چند آهنگ که تا کنون نوشته شده در مورد مادر-دختر رقابت ایجاد درام با زیلوفون و رشته ها; هر زمان رمی ارائه می دهد: “من فکر نمی کنم من می توانم آن را” موسیقی خود را کنترل و رد این مفهوم است.

ممکن است برخی از بلک در رمی رویکرد. سنگین, نور, ارائه, موسیقی تئاتر نسخه از آهنگ ها پاپ مانند گروه درام از یک آهنربا مدرسه بازی بانوی دل شکسته. دکلمه ترجمه (“کلاژ” در کلمات او) مانند “مضر ترین چیز” تعلق در یک آلبوم به نام سنگین سنگین. اما محبوب موسیقی باید سعی کنید به صورت صوتی معادل آن کارسون و بهترین سیلویا پلات: داخلی صدای خم در dramatizing خود را. و در شواهد از “قرمز فورد رادیو” رمی هنوز هم نیاز بزرگ جهان است. “شما مرا با رادیو FM/FM radio, تنها کسی که من تا کنون شناخته شده” است که در مورد به عنوان غیر قابل بحث کمی جهانی و اومانیسم به عنوان آهنگ های هنر می تواند ارائه دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>