صهیونیست استعمار فلسطین

نزاع اسرائیلی-فلسطینی است و نه محصول از باستان قومی نفرت. این غم انگیز درگیری بین دو ملت با ادعا به همان زمین است. آن است که یک تولید جنگ نتیجه 100-year-old استعماری و اشغالگر صهیونیست و بعد از آن اسرائیل با حمایت بریتانیا و ایالات متحده و دیگر قدرت های امپریالیستی. این پروژه در مورد جریان تشنج زمین فلسطین توسط استعمارگران. آن است که در مورد رندر از فلسطینی ها به عنوان غیر-مردم نوشته آنها را از روایت تاریخی به عنوان اگر آنها هرگز وجود نداشته و آنها را انکار حقوق اساسی بشر. در عین حال به دولت این حقایق بی چون و چرا از یهودی استعمار — پشتیبانی بی حد و حصر در گزارش های رسمی و عمومی و خصوصی communiques و اظهارات همراه با سوابق تاریخی و وقایع را می بیند اسرائیل مدافعان سطح به اتهام یهودی ستیزی و نژاد پرستی.

رشید مهدی به ادوارد گفت: استاد مدرن عربی مطالعات در دانشگاه کلمبیا در کتاب خود “صد سال جنگ در فلسطین: تاریخچه مهاجر استعمار و مقاومت 1917-2017” به دقت مستند این پروژه از استعمار فلسطین. خود تحقیق جامع که شامل داخلی ارتباطات خصوصی بین اوایل صهیونیست و اسرائیل رهبری برگ شکی نیست که یهودی استعمارگران بودند آگاه از شروع است که مردم فلسطین بود اسیر و حذف برای ایجاد دولت یهودی. یهودی رهبری نیز آگاه است که اهداف خود را تا به حال به پشت نقاب حسن تعبیر به زنگار از کتاب مقدس مشروعیت توسط یهودیان به زمین بود که مسلمانان پس از قرن هفتم platitudes در مورد بشر و حقوق دموکراتیک قرار منافع استعمار به استعمار و دروغگو تماس برای دموکراسی و همزیستی مسالمت آمیز با کسانی که هدفمند برای تخریب.

“این است که منحصر به فرد استعمار است که ما شده ایم در معرض جایی که آنها را برای استفاده از ما” به نقل از مهدی گفت: به عنوان نوشته شده است. “بهترین فلسطینی برای آنها گفت:” نوشت “است یا مرده و یا از بین رفته اند. این است که آنها می خواهند به بهره برداری ما و یا که آنها نیاز به نگه داشتن ما وجود دارد در راه الجزایر و یا آفریقای جنوبی به عنوان یک زیرگروه.”

صهیونیسم به birthed از شر ستیزی. آن را در پاسخ به تبعیض و خشونت تحمیل شده بر مسلمانان به خصوص در طول وحشی پوگروم در روسیه و شرق اروپا در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 که در سمت چپ هزاران نفر مرده. رهبر صهیونیستی تئودور هرتزل در سال 1896 منتشر شده “Der Judenstaat” و یا “دولت یهودی” که در آن او هشدار داد که یهودیان امن نیست در اروپا هشدار داد که در چند دهه ثابت terrifyingly prescient با ظهور فاشیسم آلمانی.

بریتانیا حمایت از یک میهن یهودی بود که همیشه رنگی با یهودی ستیزی. 1917 تصمیم توسط انگلیسی کابینه همانطور که در اعلامیه بالفور به حمایت از “استقرار در فلسطین از ملی خانه برای مردم یهودی” بود که اصل بخشی از یک غلط تلاش بر ضد سامی استعارههای. آن را انجام شده توسط حاکم انگلیسی نخبگان به اتحاد بین المللی “یهودیت” — از جمله مقامات یهودی تبار در ارشد در دولت بلشویک در روسیه — پشت بریتانیا ضعیف عملیات نظامی در جنگ جهانی اول انگلیسی ها رهبران متقاعد شدند که یهودیان مخفیانه کنترل نظام مالی ایالات متحده. یهودیان آمریکایی هنگامی که وعده داده شده میهن در فلسطین خواهد به آنها فکر را ایالات متحده به جنگ و کمک مالی به تلاش های جنگی. برای اضافه کردن به این عجیب و غریب ضد سامی اردک, انگلیسی ها معتقد بودند که یهودیان و Dönmes — یا “crypto-یهودیان” که نیاکانمان به دین مسیحیت گرویده اما ادامه داد که برای عمل به آیین یهودیت در راز کنترل دولت ترکیه. اگر صهیونیست ها داده شد میهن در فلسطین بریتانیا اعتقاد یهودیان و Dönmes خواهد به نوبه خود در ترکیه رژیم بود که متفقین با آلمان در جنگ و دولت ترکیه را به سقوط. جهانی یهودیان بریتانیا متقاعد شدند کلیدی برای پیروزی در جنگ.

“با” بزرگ یهودیان علیه ما” هشدار داد انگلیس را از سر مارک سایکس که با دیپلمات فرانسوی فرانسوا ژرژ-Picot ایجاد شده راز پیمان که حک شده تا امپراتوری عثمانی میان انگلیس و فرانسه خواهد بود اما امکان پیروزی. صهیونیسم Sykes گفته قدرتمند جهانی قنات نیروی بود که “جوی, بین المللی, جهان وطنی, ناخودآگاه و ننوشته بلكه اغلب ناگفته.”

انگلیسی نخبگان از جمله وزیر امور خارجه آرتور بالفور نیز بر این باور است که یهودیان هرگز نمی تواند جذب در جامعه و بهتر بود برای آنها را به مهاجرت. شایان گفتن است که تنها یهودی عضو نخست وزیر دیوید لوید جورج دولت ادوین مونتاگ به شدت مخالف اعلامیه بالفور. او استدلال کرد که این امر تشویق متحده به اخراج یهودیان آن. “فلسطین را تبدیل به جهان گتو” او هشدار داد.

این تبدیل به صورت پس از جنگ جهانی دوم هنگامی که صدها هزار نفر از پناهندگان یهودی بسیاری از رندر بدون تابعیت به حال هیچ جایی برای رفتن اما فلسطین. اغلب جوامع خود شده بود در طول جنگ نابود و یا خانه های خود و زمین شده بود را مصادره کردند. آن دسته از یهودیان که در بازگشت به کشورهایی مانند لهستان در بر داشت آنها تا به حال هیچ جایی برای زندگی می کنند و اغلب قربانیان تبعیض و همچنین پس از جنگ ضد سامی حملات و حتی قتل عام.

قدرت های اروپایی در برخورد با پناهنده یهودی بحران حمل و نقل قربانیان هولوکاست به خاورمیانه است. بنابراین در حالی که پیشرو صهیونیست ها قابل درک است که آنها تا به حال به ریشه کن کردن و جابجایی اعراب به ایجاد یک میهن آنها نیز آگاه است که آنها نه می خواستم در کشورهایی که از آنها فرار کرده و یا اخراج شده اند. صهیونیست ها و حامیان آنها ممکن است دهن شعارهایی مانند “یک سرزمین بدون مردم برای مردم بدون سرزمین” در صحبت از فلسطین به عنوان فیلسوف سیاسی هانا آرنت مشاهده قدرت های اروپایی در تلاش بودند برای مقابله با جرم و جنایت انجام شده بر علیه یهودیان در اروپا با ارتکاب جرم دیگری, یکی علیه فلسطینی ها است. این یک دستور غذا برای بی پایان درگیری به خصوص پس دادن فلسطینی ها تحت اشغال کامل حقوق دموکراتیک را در معرض خطر از دست دادن کنترل اسرائیل توسط یهودیان.

Ze’ev Jabotinsky, the godfather از جناح راست ایدئولوژی است که تحت سلطه اسرائیل از سال 1977 یک ایدئولوژی آشکارا در آغوش توسط نخست وزیران مناخم شروع اسحاق شامیر آریل شارون ایهود اولمرت و بنیامین نتانیاهو نوشت: با صراحت در سال 1923: “هر مادری جمعیت در جهان در برابر استعمارگران به عنوان طولانی به عنوان آن را کوچکترین امید اینکه قادر به خلاص شدن از شر خود را از خطر استعمار. این چیزی است که اعراب در فلسطین انجام می دهند و آنچه آنها ادامه خواهد داشت در انجام این کار تا زمانی که وجود دارد باقی می ماند تنها جرقه ای از امید که آنها قادر خواهد بود برای جلوگیری از تحول ‘فلسطین’ به ‘سرزمین اسرائیل است.’ “

این نوع از صداقت, مهدی, یادداشت های نادر بود در میان پیشرو صهیونیست ها است. بسیاری از سران رژیم صهیونیستی در “اعتراض بی گناه خلوص خود را با هدف و فریب غربی خود شنوندگان و شاید خود را با افسانه ها در مورد خوش خیم نیت نسبت به ساکنان عرب فلسطین” او می نویسد. صهیونیست ها در یک وضعیت مشابه که امروز حامیان اسرائیل آگاه بودند آن می تواند کشنده باشد به اذعان کرد که ایجاد یک میهن یهودی مورد نیاز اخراج از اکثریت. چنین بستری می شود استعمارگران برای از دست دادن جهان همدردی. اما در میان خود صهیونیست ها به وضوح قابل درک است که استفاده از نیروی مسلح در برابر عرب اکثریت ضروری بود برای استعمار پروژه به موفقیت است. “استعمار صهیونیستی … می تواند ادامه و توسعه تنها تحت حمایت یک قدرت است که مستقل از جمعیت بومی — پشت یک دیوار آهنین که جمعیت بومی نمی تواند نقض” Jabotinsky نوشت.

یهودی استعمارگران می دانستند که آنها نیاز امپریالیستی حامی برای موفقیت و زنده ماندن. اولین حامی بریتانیا بود که فرستاده 100000 نظامی برای سرکوب فلسطینی شورش از 1930s و مسلح و آموزش دیده یهودی شبه نظامیان شناخته شده به عنوان هاگانا. وحشیانه سرکوب که شورش شامل عمده فروشی اعدام و بمباران هوایی و چپ 10 درصد از بزرگسالان مرد عرب جمعیت کشته و زخمی و زندانی و یا تبعید. صهیونیست دوم حامی شد ایالات متحده که در حال حاضر نسل های بعد را فراهم می کند بیش از 3 میلیارد دلار در سال برای اسرائیل است. اسرائیل با وجود اسطوره اعتماد به نفس آن peddles در مورد خود نمی خواهد بود قادر به حفظ آن فلسطینی مستعمرات اما برای آن امپریالیستی حامیان. این است که چرا کازار تحریم جنبش باعث ترس اسرائیل است. این است که چرا من حمایت از جنبش BDS.

اوایل صهیونیست خریداری دستگاه بزرگ حاصلخیز فلسطین زمین و سوار کردن ساکنان بومی. آنها یارانه اروپا و مهاجران یهودی فرستاده شده به فلسطین که در آن 94 درصد از ساکنان عرب بودند. آنها به ایجاد سازمان هایی مانند یهودی استعمار انجمن بعدها به نام فلسطین یهودی استعمار انجمن به اداره صهیونیسم.

اما به عنوان مهدی می نویسد: “هنگامی که در زمان استعمار در بوی بد در پس از جنگ جهانی دوم دوران استعمار به استعمار ریشه و عمل صهیونیسم و اسرائیل whitewashed و به راحتی فراموش شده در اسرائیل و غرب است. در واقع صهیونیسم — برای دو دهه coddled مرحله کودک از استعمار — rebranded خود را به عنوان یک anticolonial جنبش است.”

“امروز جنگ بود که موجب این کلاسیک قرن نوزدهم اروپا استعماری سرمایه گذاری در یک غیر اروپایی زمین, پشتیبانی از 1917 به بعد توسط بزرگترین غربی امپریالیستی قدرت از سن آن است که به ندرت در توصیف چنین صاف و پوست کنده نظر” مهدی می نویسد. “همانا کسانی که تجزیه و تحلیل نه تنها اسرائیل و فلسطینیها تلاش در اورشلیم و کرانه باختری و مناطق اشغالی سوریه بلندی های جولان اما کل صهیونیستی سازمانی از دیدگاه استعماری خود مهاجر ریشه و طبیعت اغلب تخطئه. بسیاری از قبول این تناقض ذاتی در این ایده است که اگر چه صهیونیسم بدون شک موفق در ایجاد یک رونق نهاد ملی در اسرائیل ریشه های آن به عنوان یک استعمار مهاجر پروژه (به عنوان کسانی که از مدرن دیگر کشورها: ایالات متحده و کانادا و استرالیا و نیوزیلند). و نه می تواند آنها را بپذیرید که آن را نمی خواهد موفق اند اما برای حمایت از بزرگ امپریالیستی بریتانیا و بعدها ایالات متحده است. صهیونیسم از این رو می تواند بود و هر دو ملی و استعماری مهاجر جنبش در یک و همان زمان است.”

یکی از اصول مرکزی صهیونیست و اسرائیل و استعمار است انکار معتبر مستقل فلسطینی هویت. در انگلیسی, کنترل, فلسطین, جمعیت رسما تقسیم بین یهودیان و “غیر یهودیان.” “وجود دارد هیچ چیز مانند فلسطینی ها … آنها وجود نداشت” زمانی نخست وزیر اسرائیل گلدا مایر پکتیا میباشد. این erasure, که نیاز به یک فاحش عمل تاریخی فراموشی همان چیزی است که اسرائیل و جامعه شناس باروخ Kimmerling به نام “politicide” از مردم فلسطین. مهدی می نویسد: “مطمئن ترین راه برای از بین بردن حق مردم به خود را در زمین است به انکار تاریخی خود را اتصال به آن است.”

ایجاد دولت اسرائیل در 15 مه سال 1948 به دست آمد توسط هاگانا و دیگر گروه های یهودی از طریق پاکسازی قومی فلسطینی ها و قتل عام هایی که گسترش ترور در میان فلسطینی جمعیت. هاگانا آموزش دیده و مسلح توسط بریتانیا به سرعت کشف و ضبط بسیاری از فلسطین. آن را خالی غرب بیت المقدس و شهرهایی مانند حیفا و یافا همراه با تعداد زیادی از شهرها و روستاهای خود را عرب ساکنان. فلسطینی این لحظه در تاریخ خود از نکبت یا فاجعه.

“در تابستان سال 1949 از سوی حکومت شده بود را ویران کرد و بسیاری از آن جامعه بی خانمان” مهدی می نویسد. “حدود 80 درصد از جمعیت این سرزمین است که در پایان جنگ شد و دولت جدید اسرائیل مجبور شده بودند از خانه های خود را از دست داده و خود را به سرزمین و اموال. حداقل 720,000 از 1.3 میلیون فلسطینی ساخته شد. با تشکر از این خشونت تحول اسرائیل کنترل 78 درصد از قلمرو سابق فلسطین و در حال حاضر حکومت بیش از 160,000 فلسطینی اعراب که تا به حال شده است قادر به باقی می ماند به سختی یک پنجم از پیش از جنگ مردم عرب.”

پس از 1948, فلسطینی باید قهرمانانه نصب شده در یک مقاومت تلاش پس از دیگری تمام رها کردن نامتناسب اسرائیل اقدامات تلافی جویانه و شرارت فلسطینی ها به عنوان تروریست. اما این مقاومت نیز مجبور جهان و به رسمیت شناختن حضور فلسطینی ها با وجود تب تلاش های اسرائیل و ایالات متحده و بسیاری از رژیم های عرب به حذف آنها از تاریخی آگاهی است. مکرر از شورش و همانطور که اشاره شد به فلسطینی ها حق خود را بگویید داستان “اجازه روایت.”

استعماری پروژه مسموم به اسرائیل می ترسید ترین آن prescient رهبران از جمله موشه دایان و نخست وزیر اسحاق رابین بود که قتل توسط یک جناح راست یهودی افراطی در سال 1995. اسرائیل یک دولت آپارتاید است که رقبا و اغلب منجر به برتری زمانی وحشیگری و نژادپرستی آپارتاید آفریقای جنوبی است. آن دموکراسی که همیشه به طور انحصاری برای یهودیان — ربوده شده است توسط افراط گرایان از جمله نخست وزیر بنیامین نتانیاهو که اجرا نژادی قوانین است که یک بار و پشتیبانی به طور عمده در حاشیه متعصب مانند Meir Kahane. این اسرائیل است که شما با نژاد پرستی. “مرگ بر اعراب” محبوب شعار و اسرائیل در مسابقات فوتبال. یهودی اوباش و اوباش از جمله اراذل و اوباش از جناح راست گروه های جوانان مانند Im Tirtzu انجام اعمال بی رویه از خرابکاری و خشونت علیه مخالفان فلسطینی, اسرائیل, اعراب و بیچاره مهاجران آفریقایی زندگی می کنند که کهنه به زاغه نشین ها در تل آویو. اسرائیل اعلام کرده است یک سری از قوانین تبعیض آمیز علیه غیر یهودیان که به طرز مرموزی شبیه نژادپرستانه قوانین نورنبرگ که از حقوق خود محروم یهودیان در آلمان نازی است. جوامع پذیرش قانون اجازه منحصرا یهودی در شهرهای اسرائیل جلیل منطقه به نوار متقاضیان برای دریافت اقامت بر اساس “مناسب بودن برای جامعه را اساسی چشم انداز.” اواخر Uri Avnery یک جناح چپ سیاستمدار و روزنامه نگار نوشت که “اسرائیل وجود تهدید فاشیسم است.”

در سال های اخیر, تا 1 میلیون اسرائیلی را ترک کرده اند به زندگی می کنند در ایالات متحده بسیاری از آنها میان اسرائیل ترین روشنفکر و تحصیل شهروندان است. در اسرائیل, حقوق بشر, فعالان, روشنفکران و روزنامه نگاران و اسرائیل و فلسطینی ها — پیدا کرده اند خود را تخطئه به عنوان خائن در تحت حمایت دولت اسمیر, کمپین قرار داده شده دولت تحت نظارت و در معرض بازداشت خودسرانه. اسرائیل سیستم آموزشی شروع در مدرسه ابتدایی است تلقین دستگاه نظامی است. ارتش اسرائیل به صورت دوره ای رها گسترده ضرب و جرح با آن نیروی هوایی و توپخانه و مکانیزه واحد در تا حد زیادی بی دفاع 1.85 میلیون فلسطینی در غزه و در نتیجه هزاران نفر از فلسطینی ها کشته و زخمی شدند. اسرائیل اجرا می شود Saharonim اردوگاه در صحرای نگب یکی از بزرگترین مراکز بازداشت در جهان که در آن مهاجران آفریقایی برگزار می شود به مدت سه سال بدون محاکمه.

بزرگ یهودی محقق Yeshayahu Leibowitz که آیزایا برلین به نام “وجدان اسرائیل” را دیدم مورتال خطر برای اسرائیل از آن استعمار پروژه. او هشدار داد که اگر اسرائیل به جدا کردن کلیسا و دولت و پایان دادن به استعمار و اشغال اراضی فلسطینی این امر منجر به فاسد rabbinate که پیچ و تاب یهودیت به fascistic فرقه است. “ناسیونالیسم مذهبی است که دین چه ناسیونال سوسیالیسم بود به سوسیالیسم” گفت: Leibowitz که در سال 1994 درگذشت. او را دیدم که کور احترام نظامی به ویژه پس از جنگ سال 1967 که در آن اسرائیل دستگیر کرانه غربی و شرق بیت المقدس را در انحطاط جامعه یهودی و مرگ دموکراسی است.

“وضعیت ما بدتر خواهد شد که از دوم ویتنام [اشاره به جنگ توسط ایالات متحده در سال 1970] به جنگ در افزایش ثابت و بدون چشم انداز نهایی قطعنامه” Leibowitz نوشت. او گیراندم که “اعراب خواهد بود که به کار مردم و یهودیان مدیران و بازرسان و مقامات و پلیس — عمدتا پلیس مخفی. دولت حاکم خصمانه جمعیت 1.5 میلیون تا 2 میلیون و خارجی لزوما تبدیل به یک راز-دولت پلیس با تمام است که این نشان میدهد برای آموزش و پرورش رایگان سخنرانی و نهادهای دموکراتیک. فساد مشخصه از هر رژیم استعماری نیز غالب در دولت اسرائیل است. دولت را به سرکوب عرب شورش در یک دست و به دست آوردن عرب Quislings دیگر. نیز وجود دارد که دلیل خوبی برای ترس از این است که اسرائیل نیروی دفاعی است که تا به حال یک ارتش مردمی را به عنوان یک نتیجه از اینکه تبدیل به یک ارتش از اشغال انحطاط و فرماندهان که باید تبدیل به نظامی فرمانداران شبیه به همکاران خود در دیگر کشورها است.”

صهیونیست ها هرگز نمی توانست استعمار فلسطینی ها بدون حمایت غرب امپریالیستی که انگیزه آلوده شد با یهودی ستیزی. بسیاری از یهودیان که فرار به اسرائیل نمی خواهد انجام داده اند اما برای بدخیم اروپایی یهودی ستیزی که در پایان جنگ جهانی دوم را دیدم 6 میلیون یهودی را به قتل رساندند. اسرائیل تمام شد که بسیاری از فقیر و بی وطن بازماندگان سرقت از حقوق ملی شان به انجمنهای خانه و اغلب بیشتر از بستگان خود را ترک کرده بود. این شد سرنوشت غم انگیز از فلسطینی ها که تا به حال هیچ نقشی در اروپا پوگروم یا هولوکاست بود در محراب از نفرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im