وجود یک جنبش مردمی به ارائه پشتیبانی مستقیم منابع به خارج از محل کار خدمات مردمی

به عنوان یک مردم ما — به این معنی که آمریکایی ها به خصوص Midwesterners — غرور خودمان را در ما scrappiness ما boot-strappiness. نیازمند به نظر می رسد? نه ممنون. یک جزوه.

اما در هرج و مرج از این زمان لحظه ای که بسته شده است و بارها و رستوران ها و تقریبا هر مکان عمومی دیگر همراه با سالن های مراکز مهد کودک سالن ها و مدارس وجود دارد و تعداد بی سابقه ای از مردم از کار و نیاز به یک دست. که بیشتر و بیشتر Minneostans می گویند: بزرگ و سپس اجازه دهید آنها را به یکی.

به طور مستقیم.

در اوایل این هفته یک صدای جیر جیر شروع به گردش از مینیاپولیس به کیت o’reilly که ارسال پیام های زیر را به او 6,000-plus پیروان.

طی چند روز گذشته این موضوع را جمع آوری کرده و در حدود 100 پاسخ با هر کس از bartenders به baristas به مهد کودک کارگران به آرایشگران chiming با Venmo نام کاربری و حساب پی پال.

آثار آن را به سادگی به اندازه کافی: شناسایی افراد خود را به عنوان در نیاز و کیت slingshots اطلاعات خود را به جدول زمانی برای پیروان خود را ببینید. هر کس احساس می کند مانند آن را می توانید Venmo/پی پال درآمده است. وجود دارد هیچ نقطه متمرکز توزیع; هر کسی می تواند نامزد خود را و یا یک دوست به عنوان نیاز به کمی کمک.

وجود دارد که البته تعدادی از سازمان های غیر انتفاعی و یا به نفع سازمان شما می تواند کمک به در طول این بار تلاش. اما این همیشه بهترین یا سریعترین راه برای دریافت پول حق به کسانی که به آن نیاز دارند و کسی که به آن نیاز دارید در حال حاضر.

بنابراین به جای Minnesotans در حال بدست گرفتن امور به دست خود. شما می توانید می گویند, درخواست کمک از طریق این گوگل ورق برای خارج از کار محلی. آن را به طور کامل داوطلب-اجرا و parters مردمی که معیشت آسیب دیده اند و coronavirus خاموش شدن ناگهانی با افراد و خانواده هایی که مایل و قادر به کمک است.

و پس از آن وجود دارد GoFundMe مدار. Spyhouse قهوه را آغاز کرده است “مجازی نکته شیشه” برای آن baristas; برق جنین کارکنان راه اندازی شد دوستان “جنین” کارکنان امداد GoFundMe; یاغی و Stilheart در حال جمع آوری بودجه اضطراری برای کارکنان خود را در اینجا. شما می توانید کمک به خدمات و کارکنان آشپزخانه در Glueks در این لینک و یا پشتیبانی از دوران مدرن کارکنان در اینجا.

شما می توانید پول خود را به اعضای سورد کافه بیش از حد و یا به ادامه نکته شیشه برای کارگران در Mayday.

این بار سخت هستند و آنها — با عرض پوزش — به احتمال زیاد به سخت تر دریافت کنید. بنابراین اگر شما در سراسر آمده یکی دیگر از موضوع و یا اهدای صفحه ارائه پشتیبانی مستقیم به کارکنان در این زمان ؟

به ما ایمیل و ما آن را اضافه کنید به لیست.

مناقصه ماندن میشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>