وجود مجازات تاریخچه در ساراسوتا-گاو دریایی مورخ, می گوید

تاریخ شفاهی مصاحبه با پیشگامان ذخیره مورخان و محققان با پر کردن سوراخ خمیازه در محلی رکورد Vickie اولدهام می گوید.

طناب دار نمادی از تهدید و ارعاب است ظاهر می شود در محل های کار است.

یک سخنرانی توسط Bryan استفنسون در اکتبر 2016 شد انگیزه که رهبری نوتون حفاظت از منطقه تاریخی تیم و داوطلبان در عمیق تر شیرجه برای کسب اطلاعات در مورد منطقه ما را مجازات تاریخچه.

تحقیقات مواد شد و اندک زمانی که ما شروع به مطالعه جامع از تاریخ آمریکا در ساراسوتا. تاریخ شفاهی مصاحبه با پیشگامان ما را نجات داد با پر کردن سوراخ خمیازه.

ما به پایان رسید فاز 1 این طرح قبل از استفنسون تهیه کننده اجرایی فیلم “فقط رحمت” و بنیانگذار یادبود ملی برای صلح و عدالت (شناخته شده به عنوان مجازات موزه) صحبت به ساراسوتا وکلا در سود سالانه شام در سال 2016. استفنسون Montgomery, Alabama, موزه که اذعان نژادی تروریسم در امریکا ساخته نشده بود هنوز.

جایی بین دوره های اصلی و دسر احساس ناراحت کننده است را در زمانی که استفان شرح داده شده در امریکا مجازات تاریخچه. چگونه تا به حال ما از دست رفته این موضوع که وجود دارد 4,400 “نژادی ترور lynchings” مستند در طول پس از بازسازی دوران از سال 1877 به سال 1950 ؟

ژوئن 14 ستون از مورخ جف Lahurd توصیف KKK فعالیت در ساراسوتا اما اشاره به “هیچ پرونده از لینچ کردن تاریخ است.” منطقه ما دارای مجازات تاریخچه, اما آن را سخت برای پیدا کردن.

یک پایان نامه و مقاله توسط دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشجویی ذکر شده در هشت آفریقایی مردان بودند که بدون محاکمه اعدام در منطقه ما قبل از ساراسوتا تقسیم از گاو دریایی شهرستان در سال 1921. شش در سال 1896 بودند هرگز شناسایی و با توجه به مطالعه است. هنری توماس بدون محاکمه اعدام شد 8 مارس 1903 به گفته “100 سال از مجازات.” را به زبان انگلیسی به قتل رسیده در تاریخ 4 ژوئیه سال 1912 نهایی مجازات قربانی در گزارش های گاو دریایی رودخانه مجله. این احتمال وجود دارد که وجود دارد بیشتر به دلیل فلوریدا به سر چشمه نژادپرستانه فعالیت از سال 1865 تا سال 1877. به صورت محلی و در سراسر کشور آفریقایی آمریکایی ها مواجه مرگبار امواج خشونت توسط “باند وایت کپس (segregationists) که در شات و آنها را بیرون راندند از شهرستان.”

داوطلب محقق امید, سیاه, غیر سنتی دانشگاه فلوریدای جنوبی, دانش آموز, به نام او, تماس با ما و پس از آن تابیده کالج پایگاه داده یافت اوت 2009, پایان نامه “استخوان لخت تاریخ: مجازات در گاو دریایی شهرستان.”

چرا این جنایات را تحمل توسط آمریکایی های آفریقایی تبار در دو منطقه شهرستان به خاک سپرده شد دشوار است برای پیدا کردن مخفی, از دست رفته از کتاب های تاریخ و هرگز تدریس در منطقه کلاس های درس را ؟ پودر keg که منفجر شده به تظاهرات ریختن به خیابان های کشور و خارج از کشور هستند در نتیجه آمریکا به ناتوانی در مقابله با درک نژادی تروریسم و آشتی نارضایتی. محلی تاریخ سیاه داستان دشوار است برای گفتن اما باید در دسترس خواهد بود.

امروز با نژادی و بی عدالتی در خط مقدم ملی مکالمه کار نوتون زنده و ساراسوتا آفریقایی فرهنگی ائتلاف (SAACC) است مهم تر از همیشه.

نوتون زنده تور و طرح های در حال تلاش برای پر کردن شکاف jumpstart مکالمات و تغییر سیاست گذاران اولویت ها برای رسیدن به برابری. برخی از رهبران اما کافی نیست باید آشنایی خود را با منابع ایجاد شده است.

این مجازات داستان توضیح داده شده است در نشانگر شماره 7 در بیشتر هرست چپل A. M. E. کلیسا و بازیابی آثار از موزه مونتگمری به افتخار ما مجازات قربانیان لازم است.

SAACC را گسترش خواهد ما اثر توسط پوشش های گذشته (از جمله مجازات تاریخچه) حال و آینده. ما میزبان نمایشگاه موزه مورد بی حد و حصر و فراموش شده داستان های فراموش نشدنی اثرگذارندهها.

“سواحل نیمکت و تحریم” در همکاری با فلوریدا موزه هولوکاست برجسته جنبش حقوق مدنی در ساراسوتا تمپا و سنت پترزبورگ. سلبی باغ گیاه شناسی خواهد شد شرکت در حال حاضر یک نمایشگاه در مورد “راهزنان” چشم انداز هنرمندان با برنامه های مرتبط.

یک سفر نمایشگاه “درست در زمان” chronicling سیاه پوست بیس بال لیگ ارائه خواهد شد. نویسنده آن جان باک o’neil رشد در نیوزیلند شد مربی با مربی اما E. بوکر و تاسیس Negro لیگ بیس بال موزه در شهر کانزاس.

سخنگویان بخش خصوصی و نه برای سود بخش در حال ساخت پررنگ اظهارات خود در مورد حمایت از زندگی آمریکایی, تاریخ, میراث فرهنگی, هنر و فرهنگ است. من امیدوارم که آنها اظهارات معتبر هستند و نه زانو حرکت تند و سریع.

SAACC خواهد نیاز به حمایت جامعه در قالب فضای نمایشگاه مشارکت مالی و همکاری به حال موفق و تحول برنامه های. وجود تقاضا برای تاریخ سیاه محتوا در تمام جمعیت آمریکا گرسنگی برای یادگیری در مورد نژاد پرستی به طور ناگهانی تغییر. این اتفاق می افتد از طریق یک جنبش جهانی در میان جهانی از همه گیر. هر دو باید توجه کامل ما.

برای ساراسوتا ما باید ایجاد یک مکان اختصاصی که در آن تاریخ سیاه و سفید, هنر, میراث و فرهنگ را می توان جشن گرفت. برای حمایت از این تعهد به www.thesaacc.com.

با ما به کمک یک جدید متنوع و فراگیر دیدگاه برای منطقه ما در آینده تبدیل به یک واقعیت.

Vickie اولدهام, مدیر عامل شرکت Vickie O میراث Productions, Inc. محلی مورخ مرتبط با نوتون زنده! و ساراسوتا آفریقایی فرهنگی ائتلاف و بخشی از نوتون حفاظت از منطقه تاریخی تیم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>