هیچ خوب Electability استدلال برای مایک بلومبرگ

این قطعه در ابتدا در ظاهر Truthout.

به عنوان میلیاردر مایکل بلومبرگ تلاش برای خرید راه خود را به ریاست جمهوری برخی از صاحب نظران در ادامه به حدس و گمان که او بهترین شانس شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی پس از گردابی بحث عملکرد در نوادا است. بلومبرگ انتخاباتی می گوید برنی ساندرز تنها نامزد ایستاده در راه بلومبرگ برنده نامزدی و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ قصد دارد به کوه “multipronged حمله” در ساندرز در سرب تا سه شنبه. از آن خواهد شد یک “حمله رسانه ها” با گران دیجیتال حمله تبلیغات و ممکن است ویژگی های مخالفت با تحقیق و استفاده از جایگزینها در تلویزیون و, op-eds, حمله Sanders.

سیاسی بلومبرگ گزارش می دهد که در حال لابی دموکراتیک استقرار و “اهداکنندگان متفقین با وزش مخالفان [مانند جو بایدن] به تلنگر وفاداری خود را به او – و بلوک برنی ساندرز” اگر نامزدی حزب دموکرات می رود به میانجیگری کنوانسیون در ماه جولای.

این به این معنی است که حتی اگر ساندرز است که اکثر نمایندگان به این کنوانسیون او نمی نامزدی برنده در اولین رای گیری اگر او ندارد 1,991 نمایندگان. این superdelegates می تواند را انتخاب کنید و سپس هر کس که آنها می خواهند در انتخابات دوم.

کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) — که اطمینان می داد که هیلاری کلینتون و نه ساندرز بود نامزد در سال 2016 — دوست دارم به انتصاب میانه plutocrat بلومبرگ به عنوان دموکراتیک حامل استاندارد. فقط قبل از بلومبرگ وارد مسابقه او به $325,000 به DNC و هدایت خود را بالا دلار اهدا کنندگان به دادن پول به طور مستقیم به DNC و نه مبارزات انتخاباتی خود.

اما در نور بلومبرگ را ملال انگیز در بحث عملکرد در لاس وگاس و ساندرز پاک رفت و برگشت در مقدماتی بلومبرگ میلیون ها ممکن است به اندازه کافی به او منجنیق به نامزدی حزب دموکرات و در نهایت به کاخ سفید است.

بلومبرگ حمایت کاهش یافت و پس از لاس وگاس بحث

پس از فوریه 19, بحث, بلومبرگ اول انتخاب پشتیبانی سقوط کرد 3 امتیاز سراسر کشور به 17 درصد پشت بایدن. بلومبرگ خالص favorability کاهش یافته است 20 امتیاز کلی آن کاهش یافته است 30 امتیاز متوسط دموکرات بود که حمایت خود را از نامزدی قبل از بحث است. که کاهش تنها حرکت قابل توجهی در میان هر یک از نامزدهای دموکرات. اما در حال حاضر بلومبرگ هنوز اشغال مقام سوم پس از ساندرز و بایدن.

بلومبرگ بود میله رعد و برق در این بحث است. دیگر نامزدها آماده مقابله با او را در خود ثبت و مقابله با او انجام دادند. او به نظر می رسد محزون می خوانی آمادگی, اگر چه او بنا به گزارش ها قرار گرفتند گسترده مسخره بحث آماده سازی است.

یک “میلیاردر عادت به داشتن مکالمات در هر کس دیگری را از نظر” با توجه به این نیویورک تایمزبلومبرگ floundered قادر به مقاومت در برابر حملات خود را ضبط. “و اگر این است که آنچه اتفاق افتاده در یک بحث دموکراتیک” ساندرز گفته سی ان ان اندرسون کوپر “من فکر می کنم آن را بسیار به احتمال زیاد است که تهمت جویدن را او را و او را.”

هشتم-ثروتمندترین فرد در ایالات متحده بلومبرگ ارزش حدود 64 میلیارد است. در بحث بلومبرگ گفت “خیلی خوش شانس” و “کار بسیار سخت” برای ثروت خود را. ساندرز در مقابله با آن “نبود شما ساخته شده که تمام این پول شاید خود کارگران نقش بازی در آن نیز” نشان می دهد که کارگران “اشتراک منافع” و “نشستن در شرکت تخته.” بلومبرگ بی حرکت شده.

“مایک بلومبرگ صاحب ثروت بیشتر از پایین 125 میلیون آمریکایی” ساندرز اعلام کرد در حالی که “یک و نیم میلیون نفر [هستند] خواب در خیابان … ما بچه ها که نمی توانیم برای رفتن به کالج و … ما باید 45 میلیون نفر برخورد با دانش آموز بدهی.”

در ضمن الیزابت وارن مواجه بلومبرگ بر زن ستیزی در حال حاضر معروف و گفت: “من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و ” اسب رو lesbians… و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

وارن همچنین به چالش کشیده بلومبرگ بر عدم اطلاع توافق او امن از اعداد ناشناخته از زنان برای “آزار و اذیت جنسی و تبعیض جنسیتی در محل کار.” در واقع از واشنگتن پست گزارش داد که آزار و اذیت جنسی شکایت واصل شده اند در برابر بلومبرگ برای سال های بسیاری از جمله اتهامات خام جنسی زبان.

بلومبرگ حاضر به قول وارن که او را “آزادی همه کسانی که از این عدم افشای توافق.” دو روز پس از مناظره او اعلام کرد که انتشار سه نفر از آنها عدم اطلاع توافق در مورد “شکایت در مورد نظرات آنها گفت: من تا به حال ساخته شده است.”

بلومبرگ را نگران کننده ثبت خواهد شد و قطعا به او صدمه دیده است

علاوه بر این مهر را نگران کننده رکورد در طول 11 سال او به عنوان شهردار شهر نیویورک ممکن است یک معامله شکن به خصوص برای رای دهندگان در ساندرز مترقی ضد وال استریت کوهورت.

بلومبرگ به نام برای کاهش امنیت اجتماعی از جمله بالا بردن سن بازنشستگی; مخالف افزایش حداقل دستمزد; مخالف پرداخت مرخصی استعلاجی; مخالف قانون مراقبت مقرون به صرفه; مخالفت ایران; پشتیبانی خصوصی منشور مدارس و مورد علاقه fracking. او تایید هر دو جورج دبلیو بوش نامزدهای ریاست جمهوری و صمیمانه از حمایت از جنگ عراق.

دفاع پتو نظارت بلومبرگ اعلام کرد که “ما باید امید” آژانس امنیت ملی شد “خواندن هر ایمیل.” در حالی که او شهردار بود به اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) استفاده undercover خبرچینان برای جاسوسی بر اشغال وال استریت.

و گسترده نظارت جامعه مسلمان برای شش سال موفق به ارائه حتی یک سرب برای تروریسم بررسی است. “مایکل بلومبرگ نظارت توده ضمانت, suspicionless نظارت مسلمان در نیویورک به عنوان NYPD ‘نقشه برداری’ که در آن آنها دعا می خوردند مطالعه و کار” مهدی حسن نوشت: در رهگیری.

بلومبرگ را نژادپرستانه “توقف و Frisk” برنامه

بلومبرگ شد شهر نیویورک شهردار از سال 2002 تا 2013. او ریاست بدنام غیر قانونی “توقف-و-frisk” برنامه. NYPD انجام شده بیش از 5 میلیون نفر متوقف می شود و بازجویی. “سیاه و Latinx جوامع همچنان طاقت فرسا هدف از این تاکتیک” نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی گفت. “نزدیک به نه بیرون از 10 متوقف-و-frisked نیویورکی شده اند کاملا بی گناه” این گروه گزارش شده است.

متمم چهارم قانون اساسی اجازه می دهد تا اجرای قانون برای جلوگیری از یک فرد اگر افسر “سوء ظن معقول” است که این فرد مرتکب شده و یا در مورد به ارتکاب جرم است. پلیس پس از آن می توانید frisk شک اگر مسئول سوء ظن معقول است که فرد مسلح است و در حال حاضر خطرناک است.

افسران نمی تواند عمل قوز و یا شرکت در دهها. اما این تنها چیزی است که NYPD را به طور معمول.

در بحث بلومبرگ ادعا کرد که او تصمیم به پایان دادن به توقف-و-frisk برنامه. این قاضی فدرال که نظارت توقف-و-frisk دادخواهی برای 10 سال اما گفت که رادیو فردا مجبور به قطع برنامه پس از او حکومت آن را خلاف قانون اساسی است.

ساندرز اظهار داشت: “به منظور به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما در حال رفتن به نیاز به بیشترین میزان مشارکت در تاریخ ایالات متحده است.” اما بلومبرگ را متوقف کند-و-frisk برنامه که “رفت و پس از آفریقایی-آمریکایی و لاتین با مردم ظالمانه راه” را تضعیف مشارکت, او گفت:.

“چه بلومبرگ را به عنوان شهردار به مبلغ یک پلیس اشغال اقلیت محله بازداشت دو تن ماین گزار فشار مبارزات انتخاباتی با شواهد کمی وجود دارد که آن را انجام هدف پایدار و دراز مدت کاهش جرم و جنایت” چارلز ضربه نوشت در نیویورک تایمز. “نزدیک به 90 درصد از مردم متوقف شد, کاملا بی گناه است. او می دانست که. آنها صدمات در جنگ صلیبی خود را سیاه و قهوه ای بدن در برابر دیوار و پایین بر روی زمین در وسط شهر توسط مردان عجیب و غریب با اسلحه یک گستره وسیعی از انسان روانی خرابه که در مورد او نمی تواند مراقبت کمتر است.”

بلومبرگ ساخته شده است مناجات نژادپرستانه نظرات. برای مثال در سال 2011 او گفت: سیاه پوست و لاتین در مردان “نمی دانم که چگونه به رفتار در محل کار.” بلومبرگ همچنین گفته: “اگر شما نگاه کنید که در آن جرم و جنایت می گیرد آن را در اقلیت محله.” او ظاهرا نمی طبقه بندی جرم و جنایت در محله از جمله جرم یقه سفید به عنوان “جرم و جنایت است.”

کمک به ایران با حفظ کنترل سنا

اغلب در حال تغییر خود وابستگی بلومبرگ کمک میلیون ها دلار برای به دست آوردن و حفظ جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

بیش از یک دوره چند دهه از طریق پایان 2018 بلومبرگ اهدا بیش از $900,000 به حزب جمهوری خواه نامزد ایران فدرال پکس و کمیته ملی. یکی از بلومبرگ فوق العاده پکس به بیش از 10 میلیون دلار به ایران فدرال نامزدها از 2012-2016.

در دهه گذشته به تنهایی “بلومبرگ کمک جمهوری خواهان را و حفظ کنترل سنای آمریکا که در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر و تحت میچ مک کانل (R-کنتاکی) رهبری تایید کرده است نمرات از جناح راست قضات مسدود لیبرال مصوبات مجلس و محافظ رئیس جمهور از هر گونه عواقب بعد از خارجی به دنبال انتخابات کمک دستکاری با شهود و هجوم کنگره احضاریه” الکس Kotch نوشت: در مرکز رسانه ها و دموکراسی است.

ساندرز این احتمالي جبهه-دونده

در نوادا حزبی Sanders, برنده تمام سن جمعیت به جز بیش از 65 رای دهندگان. به عنوان ویلیام رودخانه پیت در گزارش Truthout, “ساندرز دستگیر اکثریت آرا از نوادا Latinx رای دهندگان سفید رای دهندگان اتحادیه خانواده های غیر اتحادیه خانواده های رای دهندگان با مدرک دانشگاهی رای دهندگان بدون مدرک دانشگاهی دموکرات مستقل زنان و مردان است.”

ساندرز یک نیروی محسوب می شود. او برای اولین بار نامزد دموکرات یا جمهوری خواه — برای برنده شدن به رای مردم در سه اولیه مسابقات.

ساندرز نشان داده است که او تجدید نظر به میانه نه تنها مترقی. در نوادا حزبی او برنده 22 درصد از رای دهندگان در حد متوسط است که تقریبا بسته بایدن را 23 درصد است. باراک اوباما سابق مدیر کمپین دیوید Plouffe تلاش برای اطمینان بخشیدن به میانه رو در حزب دموکرات و در واقع DNC که ساندرز است electable. Plouffe به نام ایده از یک رقابت کنوانسیون “مضحک” گفت: “در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که برنی ساندرز بسیار کمتر electable از بقیه است.” Plouffe ذکر ساندرز پشتیبانی قوی از سیاه و Latinx رای دهندگان در نوادا و حمایت از رای دهندگان گفته آنها “آینده از آن حزب است.”

بلومبرگ که نمی رقابت در رای گیری اولیه متحده است که هنوز نبرد-تست شده است. او برگزاری خود آتش برای مارس 3 سه شنبه مقدماتی در 14 متحده خواهد شد که جایزه 40 درصد از متعهد نماینده رای.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا بلومبرگ گسترده ثروت می تواند به غلبه بر او سابقه مستند از نژادپرستی و زن ستیزی.

کپی رایت Truthout. تجدید چاپ با اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>