بهتر از این سال را به درایو-از طریق نسخه من چیست. احتمالا.

Billie Eilish – “آینده من”

آه خسته کننده دیگر اعتماد به نفس تصنیف من مضطرب. اما راه Eilish فریم او “من انتخاب من” حاضر به عنوان یک breathy مشعل آهنگ به جای خرپا تکان دادن faux-انجیل است که به طور معمول ضد شهودی و در عین حال ایده آل است. و هنگامی که مسیر غیر منتظره revs به اتاق خواب دیسکو قلمرو او برای تلفن های موبایل آماده برای پیوند با Mitski بیش از خود را به اشتراک گذاشته ژاکت کش باف پشمی را دوست دارم. به عنوان حرفه ای خود را آغاز میکند بر این که همیشه روی حیله و تزویر دوم قانون Eilish برای تلفن های موبایل به طور فزاینده ای مانند نادر ستاره که می تواند معمولی upend انتظارات بدون اعتقاد طرفداران. در هر صورت, آن را سرگرم کننده را به گوش او امتحان کنید.

الیزابت کوک “دو آکورد و دروغ”

در یک استادانه بیت از کشاکش دو طرفه, هارلان Howard ازلی-مرز-در-کلیشه تعریف موسیقی کشور (“سه آکورد و حقیقت”) می شود بدبختانه و به صورت مختصر برای تبدیل شدن به نوبه خود هیچ-کمتر-مناسب تعریف. “شما می خواهم بگویم همان شوخی قدیمی/فقط با قرار دادن آن در یک آهنگ” کوک نیست کاملا شوخی در راه خود را به استخراج برخی از اشک beered ترحم از هنر و صنعت خود را.

خشخاش – “Khaos x4”

من احتمالا می خواهم سرد با این پیش از فاب femme قتل-droid فقط شعار “هرج و مرج” با شوق و ذوق بیش از آنچه برای تلفن های موبایل مانند bubblegum وزارت به مدت سه دقیقه ، اما ما نیز هماهنگ meathead-گیتار فلزی خطوط شیرین ملودیک ترجمه و این خشخاش-est از احساسات: “من خوشحال هستم که دنیا میخوام پایان است.” کامل بیان آخرالزمانی نوستالژی برای یک زمان هنگامی که ما فکر می کنیم می خواهم به بیرون رفتن با صدای بلند پاسخ می دهد.

Flo Milli – “ضعیف”

هیچ چیز—و من نه فقط به معنای “بدون موسیقی”—آورده است من به عنوان خالص شادی در این لعنت سال به این bratty باما رپ اولین آلبوم. اگر هیچ چیز در هو چرا شما اینجا هستید ؟ تاپ “گوشت گاو FloMix” هر مسیر زندگی می کند تا به وعده ای که برای اولین بار ویروسی شلیک از او. همانطور که برای Flo آخرین واحد آن تماس ناکافی بودن او بیش از خواستگاران جالب SWV نمونه.
 

ماسک اسکی رکود خدا – “رایت هود”

با وجود آن آتش زا عنوان و نقطه-در سیاسی احساسات”آمریکا با” “Fuck my جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”) این است که اعتراض رپ به جز جایی که یک مرد سیاه و سفید صحبت کردن ذهن خود را در امریکا ذاتا کردند. این یک absurdist جیغ وداد بازی کردن پهن با خطوط مانند “من به آنها تماس بگیرید, لباس زیر, ‘علت آنها نمی توانند به نظر می رسد به من آجیل” (شخص سعی کنید بوکسورهای) و مراجع بزرگ زمان راش Starsky and Hutch, Scooby دوو, سرنخ آبیکاپیتان جک اسپارو و آگوستوس Gloop, Groot بازرس گجت و راتاتویی. همه در کمتر از دو دقیقه.

Kem feat. Toni Braxton – “زندگی کردن را دوست دارم”

این هفته خانم Toni منتشر شده خود جدید و کاملا قابل قبول است تک, “رقص سکس”, اما او به نظر می رسد بهتر است در اثر این آسان-جریان دونفری به عنوان Kem را unruffable هموار شده-بیش از ماروین Gayeisms بازی کردن breathy تنش در صدای او که همیشه باعث می شود صدای او را در آستانه گریان تفکیک و یا نفس نفس زدن ،

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de