این بيشماري خانه های خیره کننده تبدیل به یخ کاخ

همین حالا تماس بگیرید و آن را به یک سرزمین عجایب زمستانی است.

اسکله توسط هوور ساحل در هامبورگ نیویورک تبدیل کرده به یک جادویی دید. خانه ها با روکش یک لایه ضخیم از یخ با یخ پاره ها لایه بندی از فریم های درب چادر و پشت بام ها.

هامبورگ در حدود 13 کیلومتر از بوفالو و مرز دریاچه ایری ویران شده است توسط شدید باد نیروی باد برای دو روز. همراه با 15 پا امواج از اطراف دریاچه و باد آنقدر شدید است که آن را ایجاد یک 1 – 3-اینچ از لایه های یخ در برخی از خانه ها.

اما تصویر-مشخصات کامل همراه با برخی از هشدارهای محلی برای صاحب خانه. برخی از ساکنان مجبور به شکستن را به خانه خود را.

“من در واقع تا به حال به بیرون رفتن ثانویه درب و سپس قلم من در راه برگشت به خانه با شکستن یخ” اد Mis ساکن که در خانه بود و سرد کردن گفت WGRZ-تلویزیون.

خانه ها را نیز تبدیل به یک بیت از تله های توریستی — یکی که پلیس درخواست بازدید کنندگان برای دور ماندن از برای ایمنی خود را.

هامبورگ پلیس با صدور بیانیه ای روز شنبه درخواست که همچنین ممکن است در صورت خاطی اتهامات اگر آنها دست درازی مالکیت خصوصی است.

“نه تنها یخ بسیار ناامن و بی ثبات اکثریت است در مناطقی که مالکیت خصوصی” آنها گفت: در خود توجه کنید.

آسیب نیز ممکن است یک مشکل بالقوه. از سه شنبه هامبورگ رو در شرایط بارانی. هنگامی که در ترکیب با وزن یخ در حال حاضر در خانه در امروز نشان می دهد که توده خالص باران ممکن است باعث یخ-سنگین خانه به سقوط.

“یک گالن آب وزن آن در حدود 8 پوند و هنگامی که شما نگاه کنید در تمام یخ که در این خوابگاه ما هنوز نگرانی های ساختاری سقوط” شان Crotty هامبورگ اضطراری, مدیر گفت امروز.

اما این اولین بار نیست, نیویورک, خانه لیک فرانت اند پردهی در یخ: در سال 2017, ساکنان در نزدیکی دریاچه انتاریو تجربه خود را یخ پادشاهی در میان blustering باد و درجه حرارت پایین.

دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>