فلوریدا این خانه ها می تواند ایستادن به 186 mph بادها

یک Pensacola مبتنی بر شرکت به نام خارج از جعبه به تازگی شروع به ساخت و طی آن از قبل مهندسی شده خانه به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی با همکاری این شهرستان است.

یک بار ساخته شده است آنها نگاه بسیار شبیه به دیگر دو و سه خوابه خانه.

به جای چوب هر چند آنها اغلب از فولاد ساخته شده و می تواند مقاومت در برابر 186 مایل در ساعت باد.

آنها به طور معمول ساخته شده است ظرف 30 تا 45 روز است.

و آنها در حال آمدن به شهر پاناما.

یک Pensacola مبتنی بر شرکت به نام خارج از جعبه به تازگی شروع به ساخت و طی آن از قبل مهندسی شده خانه به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی با همکاری این شهرستان است. نسبتا مقرون به صرفه به سرعت ساخته خانه های بخشی از شهر بزرگتر قصد دارد برای مقابله با بحران مسکن ایجاد شده توسط طوفان مایکل. باید برنامه ثابت, موفق, خانه ها در دسترس خواهد بود برای خرید با کمک های دولت که به نوبه خود می تواند منجر به بیشتر بودن بنا, مقامات شهر می گویند.

بیش از یک سال و نیم از دسته 5 طوفان و مقرون به صرفه مسکن است که هنوز هم در تقاضای بالا در جامعه. این شهرستان دارای حدود 1500 خانه های مورد نیاز برای تحقق تقاضا است.

“این پروژه نه تنها به بهبود کیفیت از سهام مسکن برای جامعه اما همچنین ارائه طیف وسیع تری از گزینه های برای ساکنان محله و افزایش کیفیت زندگی در یکی از شهر های تاریخی محله” مایکل جانسون مدیر توسعه جامعه برای شهر نوشت: در یک ایمیل به اخبار هرالد.

این شرکت در حال حاضر ساختمان دو سه اتاق خواب و دو حمام خانه و یکی دو اتاق خواب و دو حمام خانه در نزدیکی تقاطع خیابان روزولت و 15 خیابان. خانه مدل باید تکمیل شود در ماه جولای. در خانه های بزرگتر انتظار می رود که هزینه $174,000.

هر سه خانه خواهد بود purchasable با کمک از طریق دولت طرح مسکن مشارکتی برنامه.

“خانه برگزار خواهد شد و تورهای داده شده به جامعه و دیگر شهروندان به مشاهده طرز کار و ساخت و ساز از خانه های” جانسون نوشت. “از آنجا که ساخت و ساز است که کمی متفاوت از سنتی چوب ساخته شده است خانه ما می خواهیم برای به دست آوردن آن جامعه خرید. هنگامی که هر کس یک فرصت برای بازدید از سازه های آنها در دسترس خواهد بود برای فروش.”

لیزا تیز مدیر عامل این شرکت گفت: خانه های ساخته شده با استفاده از پانل های ساختاری عایق.

“ما اساسا متفاوت برنامه های کف و قبل از مهندس خانه” Sharp گفت. “آنها, آتش, قالب و موریانه مقاوم هستند و سریعتر به ساخت بیش از خانه های سنتی.”

تیز افزود که هر چند هنوز نهایی خود شرکت نیز با استفاده از همان فن آوری به احتمالا ساخت مقرون به صرفه 96-واحد مجتمع آپارتمانی در شهر.

تیز گفت: این شرکت آغاز شده بود دو سال پیش برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز به مسکن مقرون به صرفه.

“ما بسیاری از معلمان و پلیس و آتش نشانان که نمی توانیم خانه های با کیفیت,” او گفت:.

این داستان در اصل منتشر شده به newsherald.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>