این متخصص بهداشت را پیشرفته آب نبات/مدفوع قیاس خواهد شد… چوب با شما

مانند دقیقا چقدر مدفوع شما احتمالا حمل بر لب به لب خود را در تمام زمانها.

که مأیوس کننده و بالقوه معده-عطف اخبار برای ما به ارمغان آورد این هفته Trisha رابینسون یک سرپرست و متخصص در بیماری های منتقله از راه آب با مینه سوتا وزارت بهداشت که ارائه شده بسیار آموزنده—جرات ما می گویند زنده—شهادت در دوران اصلاحات در جلسه روز دوشنبه.

رابینسون موضوع بود E. coli. تابستان گذشته بود که مماس با تعطیلی با توجه به آب ویروس ها و باکتری ها. بالا E. coli سطوح در Bde Maka Ska مجبور سالانه کارتن شیر مسابقه قایق بر روی زمین خشک برای اولین بار از سال 1971 و بیمار 69 شناگران در دریاچه Nokomis. در ضمن یک بیماری ویروسی موفق به آلوده 198 نفر در داخل و اطراف دریاچه میننتنکا در چهارم جولای آخر هفته.

رابینسون وجود دارد به ما بگویید که چگونه این اتفاق می افتد. شما در حال رفتن به آن را دوست دارم.

“همه در مورد 0.14 گرم مدفوع در پایین خود را در هر زمان داده شده,” او گفت:.

شاید شما تعجب کنید که: چقدر است ؟

شاید مطلقا هیچ کس تعجب است. مهم نیست. رابینسون توضیح داد: به هر حال.

“در مورد اندازه پیشرفته آب نبات.”

“اگر شما یک, پیشرفته, آب نبات, عاشق, عذرخواهی می کنم,” او گفت:. “این ممکن است مورد علاقه خود را آب نبات بعد از این.”

هر بار که یک دسته از مردم به شنا در دریاچه و آنها را Nerd-اندازه دانه مدفوع با آنها که پس از آن بار شستشو به آب است. اگر شما اتفاق افتاده است که اسهال در آن زمان که انتخابات می تواند حاوی میلیونها میکروب است که می تواند—با عرض پوزش خواننده این است که در مورد خیلی بدتر شود ناخواسته بلعیده شده توسط شما, شنا اصحاب.

چه کسی در میان ما اصرار بر شنا در آب در حالی که آنها اسهال از شما بپرسم ؟ یک در چهار نفر که گزارش شده است که بیمار در طول دریاچه Nokomis شیوع آن معلوم است. دریاچه میننتنکا شیوع رابینسون افزود: ممکن است ناشی از دفع نادرست قایق زباله.

این تصاویر خاطره انگیز تبدیل چند سر بعد از ظهر دوشنبه. جلسه روزانه خبرنگار دینا زمستان توییتی که رابینسون شهادت تا به حال فرعی اتاق “پاکسازی.”

ناخالص? بله. اما در این مورد آن است که احتمالا بهتر بود queasier و عاقلانه تر است. ما شرط می بندم شما به یاد داشته باشید رابینسون دفعه فکر پریدن در یک دریاچه بدون دوش گرفتن ،

موفق باشید و فراموش کردن او شهادت دفعه بعد کسی به شما ارائه می دهد پیشرفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de