‘این است که یک مته’: که خواستار جهان برای مبارزه با ویروس

بانکوک — راه پیمایی جهانی از ویروس جدید باعث شدید تجدید نظر پنج شنبه از سازمان بهداشت جهانی دولت ها به جلو “تمام متوقف می شود” به سرعت اپیدمی آن را به عنوان خشک رنگ از هند بهار جشن, بسته بیت لحم تولد عیسی مسیح کلیسا و مسدود ایتالیایی ها از بازدید از بستگان سالمند در خانه سالمندان.

به عنوان چین پس از دشوار هفته ظاهر می شود و برنده آن حماسه هزینه نبرد در برابر ویروس جدید مبارزه بود و دور تا به تازگی در مناطق آسیب دیده از جهان رها کردن اختلالات است که عمیقا تحت تاثیر میلیاردها نفر از مردم.

U. N. آژانس بهداشت خواست همه کشورها به “فشار این ویروس به عقب” یک تماس به عمل تقویت شده با آمار و ارقام نشان میدهد حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین به عنوان در آن است. این ویروس نیز آلوده کرده است نزدیک به 98,000 نفر کشته و بیش از 3300.

“این است که یک مته. این زمان برای از دست دادن. این زمان برای عذر و بهانه. این زمان برای بیرون کشیدن تمام متوقف می شود” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در ژنو است. “کشور برنامه ریزی شده است برای حالات شبیه به این برای چند دهه. در حال حاضر زمان برای عمل در این برنامه.”

به عنوان تولید کنندگان چینی به تدریج بازگشایی کارخانه های خود را ضد ویروس موانع رفت تا در جای دیگر.

در ایتالیا و مرکز اروپا شیوع کارگران در دستکش دوخته “بسته” اعلامیه در مدرسه دروازه اجرای 10 روز خاموش کردن سیستم آموزش و پرورش. ایتالیا ورزشی-دیوانه طرفداران نیز محروم از استادیوم تا آوریل 3.

یک فرمان دولت است که اثر در زمان پنجشنبه خواست این کشور معروف نمایشی شهروندان به ماندن حداقل 1 متر (3 فوت) جدا از یکدیگر قرار داده شده محدودیت در بازدید از خانه سالمندان و خواست افراد مسن به بیرون بروید مگر اینکه مطلقا لازم است.

که رهنمود به نظر می رسد به طور گسترده ای نادیده گرفته شده به عنوان تعطیلی مدارس سراسر کشور در سمت چپ بسیاری از کودکان ایتالیایی در مراقبت از پدربزرگ و مادربزرگ خود را. پارک در رم سرریز با پیر و جوان, undercutting تلاش های دولت برای محافظت مسن ایتالیایی ها از این ویروس است که بازدید سالمندان سخت تر از دیگران است. ایتالیا جهان قدیمی ترین جمعیت پس از ژاپن است.

“این یک تناقض مطلق گفت:” مائورو Benedetti یک زن 73 ساله بازنشسته به نام پس از تماشای نوه اش. “آنها به ما بگویید که در خانه بمانند. چگونه ما می تواند کمک به ما بچه ها و نوههایشان در همان زمان؟”

“پدربزرگ و مادربزرگ در حال حاضر در خطر است.”

ایتالیا تلفات صعود پنج شنبه به 148 و آن موارد تایید شده به 3,858.

ایران که به ثبت رسیده 107 ویروس مرگ و میر نیز بسته مدارس و دانشگاه ها و معرفی پست های بازرسی به منظور محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ. ایرانیان بودند خواست خود را به کاهش استفاده از پول کاغذی. ایران تلویزیون دولتی نیز گزارش داد که حسین شیخ الاسلام, 68 ساله دیپلمات بود که مشاور وزیر خارجه ایران بود درگذشت ویروس.

در میان رشته های بد, اخبار, حسن روحانی رئیس جمهور ایران خواست تلویزیون دولتی به ارائه “شادتر” برنامه های به سرگرم کردن کسانی که در خانه گیر کرده.

برایان قلاب U..S. نماینده ویژه برای ایران گفت: ایالات متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه برای کمک به ایران در مقابله با شیوع آن اما “رژیم این پیشنهاد را رد کرد.” او گفت: ارائه خواهد ایستاد.

ویروس ترس نیز تحت تاثیر شاد هندی, جشن هولی در آن هندو گرفتم مناسبت ورود بهار با انفجار رنگ از جمله روشن پودر آغشته در چهره. نارندرا نخست وزیر و دیگر رهبران گفت که آنها نمی خواهد حضور هولی حوادث و هولی Moo جشنواره در دهلی نو لغو شد.

در ایالات متحده, که در آن 12 نفر از این ویروس صدها نفر شد قرار داده شده در خود قرنطينه با توجه به موارد در نیویورک و حومه. حومه شهر سیاتل مدرسه منطقه با 22,000 دانش آموزان اعلام کرد آن را خواهد دید تا دو هفته به دلیل coronavirus نگرانی و سیاتل به طور معمول بزرگراه مسدود شد تقریبا خالی برای پنجشنبه صبح رفت و آمد به عنوان بزرگ فن آوری کارفرمایان مانند آمازون و تشویق کارکنان به کار از خانه.

در سواحل کالیفرنیا, یک کشتی حامل حدود 3500 مردم دستور داده شد به ماندن قرار داده تا مسافران و خدمه می تواند آزمایش می شود زیرا یک مسافر از آن قبلی سفر درگذشت و دیگری دو آلوده شدند. یک هلیکوپتر تحویل کیت های آزمایش برای کشتی است که مردم روی با علائم شبه آنفولانزا — کاهش کیت توسط طناب به 951-پا (290 متر) بزرگ شاهزاده خانم

بازارهای مالی باقی مانده فرار سرمایه گذاران ادامه داد: به وزن اندازه از این بیماری همه گیر را دندانه در اقتصاد جهانی است. شیوع ترس منجر به کاهش سهام ایالات متحده فروش با میانگین صنعتی داو جونز سقوط 969 امتیاز یا 3.6 درصد نزدیک به پاک کردن سود از یک روز پیش از آن. تحلیلگران گفت: بیشتر yo-yo حرکت در بازارهای جهانی به احتمال زیاد در حالی که عفونت های جدید سرعت بخشیدن به.

نفت اوپک کارتل به نام برای کاهش تولید برای حفظ قیمت های نفت خام از سقوط بیشتر به عنوان اختلال در کسب و کار جهانی از coronavirus کاهش تقاضا از مسافرت هوایی و صنعت — تصمیم گیری دوشنبه به فشار برای کاهش 1.5 میلیون بشکه در روز یا حدود 1.5 درصد از کل جهان عرضه.

در سراسر جهان مسافران مواجه شده تا کنون-بیشتر اختلالات به عنوان کشور به دنبال حفظ این ویروس است. اما آفریقای جنوبی تایید اولین مورد سهشنبه تبدیل شدن به هفتمین کشور آفریقایی به گزارش عفونت. بریتانیا و سوئیس گزارش اول خود را coronavirus مرگ و میر.

“ویروس نمی مراقبت در مورد نژاد و عقیده و یا رنگ. آن است که حمله همه ما به همان اندازه” گفت: ایان مک کی که مطالعات ویروس ها در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا.

چشم انداز صنعت سفر شد به طور فزاینده ای تیره و تار. بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: شیوع بیماری می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی تا آنجا که $113 میلیارد دلار درآمد از دست داد. مبارزه انگلیسی, شرکت هواپیمایی Flybe سقوط پنج شنبه در میان غرق شدن تقاضا است.

استرالیا و اندونزی و امارات متحده عربی در میان کشورهای ممنوعیت ورود از افراد که از کشورهایی که تا به حال شیوع است.

آلمان لوفت هانزا و شرکت های تابعه آن شرکت هواپیمایی اتریش و سوئیس گفت: آنها را لغو تمام پروازها به مقصد و از اسرائیل برای سه هفته شروع یکشنبه پس از مقامات اسرائیل اعلام کرد محدودیت های سخت بر مسافران از کشورهای مختلف به دلیل این ویروس جدید است.

مقامات فلسطینی بسته طبقه کلیسای میلاد مسیح در کتاب مقدس شهر بیت لحم به طور نامحدود هفته پیش از شلوغ تعطیلات عید پاک است.

ژاپن گفت: بازدید کنندگان از چین و کره جنوبی را دو هفته قرنطینه در دولت تسهیلات و منع از حمل و نقل عمومی. سریلانکا ورود از ایتالیا کره جنوبی و ایران خواهد بود قرنطینه در بیمارستان هنگامی که استفاده می شود برای بیماران مبتلا به جذام.

در چین که در آن بیمارستان شد انتشار صدها نفر از بهبود بیماران مبتلا به مقامات گزارش 139 جدید عفونت موارد و 31 مرگ و میر بیشتر. به طور کلی چین گزارش کرده است 80,409 موارد و 3,012 مرگ و میر و مقامات می گویند حدود 6000 نفر باقی مانده بستری در بیماری جدی است.

وزارت امور خارجه ژاپن با رئیس جمهور چین به تعویق افتاد. آن شده اند و برای اولین بار یک رهبر از سال 2008.

___

Sedensky یک AP ملی نویسنده است. لستر گزارش از پاریس. کمک به این گزارش کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; ماری یاماگوچی در ژاپن; Bharatha Mallawarachi در کلمبو سری لانکا; کن Moritsugu در پکن; Aniruddha Ghosal و Ashok شارما در دهلی نو; Jon Gambrell در دبی, امارات متحده عربی; نیکول Winfield در رم Geir Moulson در برلین; استن چو در نیویورک; جیمی Keaten در ژنو; Elaine Ganley در پاریس و Danica Kirka در لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>