“هنوز مطمئن شوید که چه من به دنبال در لزج چتر دریایی-مانند” یکی گیج کاربر نوشت.

“این پیچ” یکی دیگر از داوطلب.

معلوم است که لزج, چتر دریایی مانند پیچ و تابدار موجودی است شریف منطقه شرقی و غربی با توجه به DNR بی مهرگان آبزی زیست شناس گری Montz.

بنابراین تکواندو دقیقا در حال bryozoans? Montz سازی ما را به سوی مینه سوتا حفاظت داوطلب مقاله او نوشت: فقط در ماه گذشته که موضوع بسیار.

Bryozoans معمولا به نام “خزه حیوانات,” او می نویسد و آنها در واقع مجموعه ای از میکروسکوپی موجودات باستانی شناخته شده به عنوان zooids. آنچه می بینید در تصویر بالا Voltron مانند coalescing هزار نفر از اونا به یکی ژلاتینی منطقه شرقی و غربی مستعمره است که می تواند رشد به اندازه یک والیبال و خود را متصل به اشیاء در آب — اسکله شاخه ، مستعمرات جشن حلزون scuds, caddisflies, midges و ماهی های کوچک; آنها راه اندازی فروشگاه در آبهای کم عمق در سراسر مینه سوتا به طور معمول بیش از شش پا عمیق است. اواخر تابستان bryozoans با خشونت ادا کردن از آینه رنگی زمستان-اثبات بیضی شکل دیسک به نام statoblasts که می تواند حمل و نقل از طریق پرهای پرنده. بهار زیر, کسانی که دیسک های جدید تبدیل شده zooids و چرخه شروع می شود همه را دوباره و دوباره.

اما اگر با آنها برخورد bryozoans در وحشی ؟

“هیچ چیز واقعا” Montz دستور. “ترک مستعمرات به تنهایی و یک بیت از تعجب در مورد زندگی جالب است که ما در دریاچه ها و رودخانه ها است که بسیاری از مردم را نادیده می گیرند و یا در مورد نمی دانم.”

در حال حاضر شما می دانید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de