این جنوب مینیاپولیس بیلبورد توضیح داد

چگونه شما ارتباط مهم امنیت اطلاعات در راه است که چشم گرفتن و قانع کننده به امروز ، تصویر بالا خال در جنوب مینیاپولیس, می تواند بهترین توصیف به عنوان “تلاش.”

وجود دارد در واقع تعداد کمی از این پراکنده در اطراف شهرهای دوقلو و فراتر از آن, و آنها را به رانندگان خاراندن سر خود را و تبدیل به اینترنت برای تفسیر ممکن. این یک PSA در مورد پیام کوتاه در حالی که رانندگی – به نظر می رسد که بسیار.

اما آنچه را با دو سبیلوی emojis و آرایشگر قطب? چرا که یکی از emojis باید موهای قرمز روشن و بطور غیر عادی و مرموز یک سبیل سیاه و سفید? وجود قافیه یا جناس در جایی وجود دارد رفتن مستقیم بر سر ما و یا به علت مسائل اخلاقی ؟

بیایید کشف این بیلبورد از r/مینیاپولیس

“متن فقط متن نیست و باربر قطب خودرو” یک محلی Redditor ارائه شده است.

“متن Sean Connery مدل موی Conan o’brien?” یکی دیگر از تلاش کرد.

“متن و یک آرایشگر فقط متن نیست و یک ماشین است.”

چند بحث دیگر در گوشه و کنار اینترنت به همان اندازه درمانده. بیش از چند نگران رفتن آنها به پایان توفنده اتومبیل های خود را تنها در تلاش برای کرک این یکی. آن را مانند نقاشی امپرسیونیست; اشکال و رنگ ها همه به نظر می رسد حس را اما هنگامی که شما شروع به نگاه بیش از حد نزدیک آن را فقط به نظر می رسد بی معنی ظروف سرباز یا مسافر.

یکی از مفید اینترنت شهروند یافت این شرکت ساخته شده است که بیلبورد: تبلیغات شورای PSA مرکزی. شما می توانید فهرست وب سایت خود را برای اطلاعات بیشتر از پروژه های خود را که برخی از شما احتمالا دیده می شود در جیب دیگر مترو-مثل این آلزایمر آگاهی.

بیلبورد در سوال این است که بخشی از “متن و هر آنچه” کمپین و عنوان طراحی “متن و کوتاه کردن مو.” به معنای واقعی کلمه فقط “متن و کوتاه کردن مو.” آن را تا به چند خواهر و برادر های دیگر emojis مانند “متن و رقص” و “متن و غذا خوردن.”

متن و هر چیز کمپین اصرار دارد فقط متن نیست و درایو.

آن را یافتند و با کمک سازمان خلاق پریرا اودل و راه اندازی در سال 2018 است. ایده این بود برای ایجاد یک کمپین است که اشاره بسیار جدی نگرانی های ایمنی بدون شرمندگی مردم برای بودن کوچک متصل به تلفن های خود را.

“این که آیا یا نه شما عشق را به بر روی تلفن خود را در جاده ها است و هیچ جایی برای آن” پریرا اودل مدیر خلاق Jason Apaliski گفت: صنعت mag در سال 2018 است. با اینحال با توجه به ایالات متحده بخش حمل و نقل و پریشان رانندگی به کشته شدن بیش از 2800 آمریکایی است که در سال تنهایی.

“خوب من آن را دریافت” یکی Redditor گفت: پس از بررسی این حقایق است. “اما آن احمق!”

شورا نمی پاسخ به درخواست مصاحبه, بنابراین ما نمی دانیم که چگونه موثر مبارزات انتخاباتی شده است, و یا اگر آنها بدست مشابه سوال و یا شکایت از بینندگان. اما بدون در نظر گرفتن اینکه آیا بیلبورد موثر, همه ما می تواند ایستادن به مشاوره آن – نه فقط به دلیل ارسال پیامک در هنگام رانندگی خطرناک است اما به دلیل آن را در حال حاضر غیر قانونی در ایالت مینه سوتا به ظروف سرباز یا مسافر با گوشی خود را در حالی که پشت چرخ.

قبلا در بیلبوردهای توضیح داد:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>