این لیست شامل انبوه این هفته بهترین آهنگ ها (یا حداقل 6)

من سعی کنید به تمرکز در اینجا در آهنگ های که به تنهایی نوعی ما استفاده می شود به تماس “تک آهنگ” بازگشت وقتی که مدت ساخته شده تجاری و حس هنری. برای من آهنگ بهانه برش پیچ, بهترین کار با هم شنیده می شود به عنوان یک آلبوم—آلبوم من فقط ممکن است چیزی برای گفتن در مورد این اینجا سایت به زودی.

Bob Dylan – “من حاوی انبوه”

او را در یک حیله گر اساسنامه بنابراین او منجر شما در کمی قبل از فرود punchlines و pratfalls (هر چند به سختی به عنوان interminably به عنوان “بیشترین قتل ناپاک”). اگر عنوان آهنگ و با شکوه همراهی نشان می دهد برخی از نوع حرفه ای-دربندی “راه من” بیانیه احتیاط را گمان چیزی را کج رفته توسط باب صدا حل به gravelly ماده چسبنده و لزج در اطراف “Bally-na-لی.” خطوط مورد Anne Frank, ایندیانا جونز و “آنها انگلیسی, پسران بد” رولینگ استونز شده اند اغلب به نقل از اما برخی از زندگی شخصی faves قافیه با عنوان ویژه “من رانندگی اتومبیل های سریع و من از خوردن غذاهای سریع.” Fave خود را برنده جایزه نوبل هرگز نمی تواند.

Cheekface – “بهترین زندگی”

من می دانم من می دانم که اگر من نوشتن در مورد این گروه بیشتر ما و دوباره می شیم به نام تجاری جدید به عنوان Cheekface صفحات. اما این بسته در سرود ما همه نیاز و/یا سزاوار از معرفی شعار “همه چیز عادی است” به پاره ای “ما نویسندگان! معماران و طراحان! ما کار از راه دور!” به این کلمات به زندگی: “این بهترین زندگی خود را اگر آن را به زندگی است که شما زندگی می کنند در حال حاضر.” حتی در حال حاضر ؟ حتی در حال حاضر.

دعای صالح – “Umbrellar”

من نمی دقیقا بگو صالح می رود پاپ در اینجا اما سنگین ضرب و شتم که جهش در کر می کند با ارائه یک تمرکز خاصی نمی شنوید در حد خود از اوایل مسائل است. این شعر را در مورد “سقوط در عشق با یک, گی, غریبه جادوگر”; آهنگ از هنرمند محلی آینده EP رشيد (به عنوان خواهر Tharpe انجیل گیتار-پاره پاره کننده و rock ‘n’ roll بردبار). و من نمی توانم صبر کنید.

Thiago Nassif – “اوج Estranho”

با تولید از این برزیل experimentalist را به طور منظم همکار و قهرمان بدون موج پیشگام تبدیل انگلیس samba aesthete Arto لیندسی این squelches و squiggles و thumps آشکار خود را به عنوان عناصر یک آهنگ در تدریجی راه است که یک چشم انداز مبهم در افق طول می کشد مادی شکل. اگر این باعث می شود شما کنجکاو برای Nassif آینده آلبوم Mente, اتمام سلف خود ترس.

Playboi Carti – “@meh”

رپر نامفهوم inarticulation است تا تن به تن برای بیشتر صوتی استتار بیش از یک تا حدودی تسکین دهنده تصویری بازی ضرب و شتم. آن چیزی نیست که او می گوید:—این چه او نمی آن را می گویند.

Jamie xx – “Idontknow”

وجود آهنگ های که ساخت و پس از آن وجود دارد که آهنگ های که چلپ چلوپ کردن و من خوشحالم که به گزارش آقای xxhas jolted خود را از معمولی طعم و مزه خوب در اینجا با دومی. (با عرض پوزش برای قافیه.) آهنگ فراز از شیار آن با ریتم شتاب تا طبل تقریبی یک بریک بیت و صدای متلاشیکننده در زمينه پچ پچ از یکی دیگر از طول موج است. چیزی که بعد از شما می دانم که او رشد کفال و واقعا به بیمار باس قطره.

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>