این رکود تماس برای بزرگتر سبزتر محرک

هر بحران نیز یک فرصت عنوان کرد و گفت می رود و این امر به ویژه از تاریخی بحران کنونی coronavirus بیماری همه گیر. متاسفانه به عنوان کیت Aranoff می نویسد: در یک قطعه جدید در جمهوری جدید ایالات متحده به نظر می رسد دولت مصمم به هدر دادن یکی از بزرگترین فرصت های ارائه شده توسط بحران اقتصادی سایه بحران بهداشت و درمان: فرصتی برای تصویب یک بسته محرک است که حرکت به سمت تولید گازهای گلخانه ای اهداف خواستار علم تغییر آب و هوا.

در حالی که این موضوع از کربن تولید گازهای گلخانه ای ممکن است به نظر می رسد ربطی به ویروس بحران آب و هوا آنقدر شدید است که آن را دیگر نمی توان به راحتی جدا شده از مناطق دیگر از سیاست. از هر فرصتی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای و حرکت اقتصاد به سمت انرژی های مختلف پارادایم باید به دست گرفت. “در حالی که سنتی از برنامه های محرک هدف کورکورانه افزایش فسیلی-سوخت رشد” می نویسد: Aranoff “هر پاسخ به این بلندی رکود اقتصادی نیاز به کار به سمت کاهش تولید گازهای گلخانه ای در دراز مدت با سرمایه گذاری که هر دو بهبود زندگی و کاهش کربن است.”

بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط داده ها برای پیشرفت اکثریت آمریکایی ها پشتیبانی عظیم محرک اقتصادی دولت برای ساخت یک اقتصاد در امتداد خطوط سبز معامله جدید است.

این است که نه تنها هوشمند آب و هوا سیاست بلکه خوب سیاست است.

“از لحاظ تاریخی بزرگ هزینه های عمومی برنامه ها—به خصوص کسانی که تبلیغ به عنوان چنین بوده است انتخاباتی مزیت برای دموکرات ها” یادداشت Aranoff. “پس از فرانکلین روزولت در انتخابات سال 1932 دموکرات ها لذت می برد 12 سال بدون وقفه از کنترل کاخ سفید و کنگره است.”

جای تعجب نیست که نشانه هایی وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را با استفاده از بحران برای رسیدن به مخالف اهداف مانند propping تا نفت شیل صنعت شده است که در تلاش برای سال. ضروری است که هر گونه استفاده از “محرک” بودجه نامیده می شود و به چالش کشیده است. همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر است بهتر برای کارگران, اقتصاد و برای آینده حیات بر روی زمین است که سوخت های فسیلی شرکت های مجاز به رنج می برند شکست و جدید و پایدار انرژی پارادایم توسعه با تمام عمدی سرعت.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>