این “ببر پادشاه” ستاره بود یک بار شکایت توسط شاهزاده

ذهن blowingly ظالمانه docuseries شرح زیر است جو عجیب و غریب, گی, مرد چند زنه, تفنگ, wagging, صاحب بیشتر Wynnewood حیوانات عجیب و غریب, پارک, یک, اوکلاهما, باغ وحش با حدود 200 گربه های بزرگ. یکی از شخصیت های اصلی است Jeff Lowe یک رنج-پوشیدن هامر-رانندگی تاجر که — اخلال گران! — تیم با و بعد از آن خیانت عجیب و غریب, کمک فدرال nab او قبل از اینکه به طور کامل مصرف بیش از باغ وحش خود را.

گرسنگی اضافی ببر پادشاه مطالب من بیدار شد صبح روز یکشنبه آغاز شده و شکار در سراسر اینترنت. عجیب و غریب که در خدمت 22 سال در زندان به قتل-برای-استخدام و رفاه حیوانات اعتقادات است “کاملا هیجان زده” با تجسم خود را; همکار بزرگ-گربه سرمایه دار خیلی مهم Bhagavan “Doc” Antle گرفت و موضوع را با “کمتر-از-چاپلوس دروغ”; و عجیب و غریب دشمن Big Cat Rescue, رئیس کارول Baskin ناودان سری به عنوان “شهوت پرست و پر شور است.”

همانطور که برای Lowe او “کمی نگران است که من را از هرج و مرج در شیوه زندگی ممکن است بیش از حد برای فرد به طور متوسط به رسیدگی” اما به طور کلی احساس که فیلمسازان اریک گود و ربکا Chaiklin “انجام یک کار خوب” در هر حال-حذف Facebook posts. لاو G. W. باغ وحش سایت معلوم پاک شده از هر گونه جو عجیب و غریب, اشاره, اینکه دیدار با مدیر عامل بخش نازل محلی زاویه دار درمان:

“بعد از آن در زندگی خود جف رفت و در کار با رابی و Evel Knievel و همچنین به عنوان نوازنده شاهزاده و چند تن دیگر از چهره های مشهور.”

دارای حق اعمال قدرت از روزنامه نگاری من به نام باغ وحش به عنوان به زودی به عنوان آن را باز کرد. مرد جواب داد: و من توضیح داد که من بود و من خواستار شد در مورد شاهزاده اتصال.

کلیک کنید.

حدود پنج دقیقه بعد از من دریافت یک متن از یک اوکلاهما کد منطقه.

“جی شاهزاده دادخواست مهر و موم شده در دادگاه فدرال” خواندن متن از لاو. “شاهزاده و من آن را دوستانه و این همه که مهم است. با تشکر از شما برای منافع خود را.”

Um… دعوی كرد ؟ این اخبار به من. من به آرامی فشرده برای جزئیات بیشتر اما لاو گفت: او می خواهم “با احترام عبور کند.”

“شاهزاده بود بسیار خصوصی فرد و از من خواست به احترام است که” او گفت:. “من به او قول دادم که خواهد. لطفا احترام به خواسته های او با من است.”

در این نقطه من فکر که: آیا ممکن است که لاو تنها اتصال به شاهزاده است… گرفتن شکایت توسط معروف دعوایی اواخر سوپراستار ؟

سریع حفاری را از طریق دادگاه فدرال پرونده های کشف شده از سال 2007 طرح دعوی در دادگاه است که لاو اشاره کرده بود ، در آن زمان لاو زد بیوفورت انحلال یک بازار کک در Beaufort, کارولینای جنوبی که در آن او اذیت مقامات شهرستان توسط نمایشگاه گربه های بزرگ. فروشگاه آنلاین شاخه, باشگاه بازده یک بار اقدام به فروش آثار که قبلا متعلق به شاهزاده — مرحله پوشیده لباس و کفش و غیره. — که آن را به دست آورده بود از یک شخص ثالث است. در اینجا یک صفحه نمایش-گرفتن از عمران شکایت:

کنجکاو به دانستن بیشتر ما رسیده به دیل Akins, کارولینای جنوبی, وکیل که شاهزاده تیم حقوقی وظیفه رسیدگی به طرح دعوی در دادگاه در برابر لاو. زمانی که Akins دریافت تماس از یک میامی وکیل در مورد نمایندگی شاهزاده به عهده او بود که pranked توسط یک دوست.

“[شاهزاده هرزه] می گوید: شما آشنا با شاهزاده ؟ و من می گویم: “آره مرد من تو را دیدم لعنت سوپر باول!'” Akins به یاد. “وجود دارد و این مکث طولانی و من فکر کردم… اوه خدای من این واقعی است.”

طرح دعوی در دادگاه که محور لاو نقض شاهزاده کپی رایت با استفاده از نماد حل شد بدون سر و صدا Akins گزارش پایان در خارج از دادگاه حل و فصل. Akins نیز بخوانید شاهزاده به رخ کشیدن در لاو باغ وحش در وب سایت و سوء ظن.

“چیزی که در مورد او کار با شاهزاده… i’m not gonna او را یک دروغگو است, اما بر اساس هر گونه اطلاعات من او هرگز برای شاهزاده — مگر اینکه شما تماس گرفتن شکایت کرد و کار را برای او می گوید:” Akins بود که “کاملا دور باد” توسط ببر پادشاه.

خوشخو جنوب وکیل به درستی پیش بینی کرد که baller, شیوه زندگی لاو لذت می برد در اوایل ببر پادشاه شد “مزخرف” اما او مودبانه کاهش یافته است به صحبت می کنند در خاطرات خود از لاو حدود سال 2007 — حداقل در ابتدا.

“سعی کنید به من در مشکل باشه؟” Akins گفت. “از آنجا که او… من نمی می خواهم به می گویند هر چیزی در مورد توهین به او.”

سه دقیقه بعد Akins’ تعداد فلش در سراسر گوشی من دوباره.

“و در نگاه به گذشته او گفت:” با خنده “شما می توانید پیش بروید و از قول من گفت به نظر من او بسیار ناقص فرد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>