هزاران نفر در جشن رعد و برق خلیج موسیقی و موتور سیکلت در جشنواره ساراسوتا Fairgrounds

از زمان آغاز آن 22 سال پیش این رویداد مطرح 1.6 میلیون دلار برای خیریه.

هزاران نفر از موتورسواران جمع آوری شده در روز شنبه در ساراسوتا Fairgrounds برای 22nd سالانه تندر خلیج موسیقی و موتور سیکلت جشنواره است.

دوچرخه سواران از باشگاه های مختلف گرد هم آمدند صحبت کردن بیش از غرش موتورهای خود را و غیر دوچرخه سواران “oohed” و “ahhed” در پرواز موتور سیکلت اجرای برنامه.

این رویداد آغاز کوچک بود — 22 سال پیش در سال 90 دوچرخه سواران در یک موسسه خیریه سوار مطرح $100. پس از این رویداد مطرح شده 1.6 میلیون دلار برای خیریه.

تمام پول مطرح می رود به Suncoast موسسات خیریه برای کودکان که منافع سازمان است که برای کمک به کودکان و نوجوانان و بزرگسالان در دانشگاه ها در شمال بندر ونیز و ساراسوتا.

دوچرخهسواری جامعه یکی از بزرگترین بخشندگان به خیریه گفت: Scott Kessler, مدیر کل Rossiter را هارلی-دیویدسون است.

“من واقعا نمی دانم از یک گروه بزرگتر که می شود با هم برای کمک به مردم” کسلر گفت. “همه با هم می آید زیرا همه ما باید همان شور — اوراق قرضه است.”

لوسی Nicandri مدیر اجرایی موسسه خیریه و بنیانگذار این رویداد گفت: جشنواره رشد هر سال است و تبدیل به یک “مقصد رویداد است.”

تندر خلیج برگزار شد همراه ساراسوتا در مرکز شهر خیابان اصلی حدود 18 سال است. به عنوان جشنواره رشد رهبران شهر و مرکز شهر کسب و کار تحت فشار قرار دادند این جشنواره گفت آن بد برای کسب و کار. سازمان سعی در مرتع پرورش احشام لیکوود برای یک سال پس از آن نقل مکان کرد و به ساراسوتا Fairgrounds دو سال پیش.

“خدا را شکر ما fairgrounds,” Nicandri گفت.

هنگامی که این جشنواره از نقل مکان به fairgrounds آن rebranded برای قرار دادن تاکید بیشتری بر جنبه سرگرمی از این رویداد.

“شما لازم نیست که به موتور سیکلت برای لذت بردن از این” Nicandri گفت. “ما می خواهیم برای جذب هر کس از نوه به پدربزرگ و مادربزرگ خود.”

یک گزارش از پژوهش های خدمات داده ها نشان داد که این جشنواره به همراه داشت اقتصادی تاثیر $7.1 میلیون نفر در سال گذشته و حمایت 5,900 اتاق شب در منطقه مسافرخانه است.

“این رویداد نه تنها یکی از بزرگترین جمع آوری اعانه در موسسه خیریه سمت” Nicandri گفت: “اما آن را نیز قرار می دهد و سر تخت در هتل ها محلی و مردم در جامعه صرف پول با کسب و کارهای محلی و کسانی که از خارج از منطقه است.”

بستن شنبه شب بود گروه راک حکم. حکم ضربه مجرد شامل قدرت تصنیف “آسمان” و “من تو را دیدم قرمز” را به عنوان به خوبی به عنوان حزب سرود “پای گیلاس” که تحت سلطه رادیو و MTV پس از انتشار آن در اواخر دهه 1990. رابرت ماسون خواننده حکم گفت که او هیجان زده را به 30 سالگرد پای گیلاس تور به موسیقی و موتور سیکلت جشنواره است.

ساراسوتا Fairgrounds, 3000 Ringling بلوار; 5 دلار روزانه دروازه ورود; 12 و جوان, رایگان; thunderbythebay.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im