هزاران نفر آماده به ترک کشتی کروز ضربه توسط ویروس

سان فرانسیسکو — فدرال و مقامات دولتی در کالیفرنیا آماده برای دریافت هزاران نفر از مردم روز شنبه از یک کشتی کروز است که معطل ماندن در سواحل سان فرانسیسکو با حداقل 21 نفر سرنشین با آلوده coronavirus.

پرسنل تحت پوشش از سر تا پا در دنده محافظ بیدار مسافران در بزرگ شاهزاده خانم برای بررسی اینکه آیا آنها بیمار بودند.

میشل اسمیت, بهشت, کالیفرنیا گفت: یک پزشک زدم به او و همسرش در کابین قبل از طلوع آفتاب و پرسید: اگر آنها به حال یک تب یا سرفه. این زن و شوهر که رفت کروز برای جشن سالگرد عروسی خود را سالم هستند و مانند بقیه 2,400 مسافران داخل شده اند جداسازی در کابین خود از روز پنج شنبه.

در زمین نرده های نصب شده در 11 هکتار در سایت در بندر اوکلند به عنوان مقامات آماده پرواز و اتوبوس به ماهوت پاک کن زدن مسافران روی عرشه کشتی به پایگاه های نظامی و یا کشورهای خود را برای 14 روز در قرنطینه. بیش از 3,500 مسافران و کارکنان کشتی تگرگ از 54 کشور جهان است.

“ما در حال ساخت هر تلاش برای گرفتن آنها را از کشتی به عنوان با خیال راحت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” گفت: دکتر جان Redd از وزارت بهداشت و خدمات انسانی که خواست مسافران را به ماندن در اتاق خود را.

به عنوان ایالات متحده مرگ و میر از این ویروس به حداقل 21 و تعداد موارد در سراسر جهان افزایش یافت و بالاتر از 110,000 کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و شهردار اوکلند به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که هیچ یک از مراجع شاهزاده مسافران خواهد بود در معرض عمومی آمریکا قبل از تکمیل قرنطینه. تعدادی از عفونت در ایالات متحده صعود بالاتر از 500 به عنوان تست برای این ویروس افزایش یافته است.

بندر اوکلند انتخاب شد برای متصل کردن به دلیل نزدیکی آن به فرودگاه و یک پایگاه نظامی Newsom گفت. ایالات متحده مسافران حمل و نقل خواهد شد به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان که در آن آنها می شود تست شده برای COVID-19 ویروس و قرنطینه.

حدود 1100 خدمه در کشتی, 19 از آنها آزمایش مثبت برای ویروس جدید خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی که حوض در جای دیگر Newsom گفت.

“که کشتی را به نوبه خود در اطراف و آنها در حال حاضر در حال بررسی مکان های مناسب به ارمغان می آورد که قرنطینه کشتی — اما آن را نمی خواهد در اینجا در خلیج سان فرانسیسکو,” او گفت:.

Dr. Anthony Fauci, موسسه ملی بهداشت بیماری های عفونی رئیس گفت: گسترده بسته شدن یک شهر یا منطقه به ایتالیا انجام داده است “ممکن است.” ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت: جوامع نیاز به شروع به فکر کردن در مورد لغو اجتماعات بزرگ, بسته شدن مدارس و اجازه دادن به کارکنان بیشتر کار از خانه به عنوان بسیاری از شرکت ها انجام داده اند در سیاتل, واشنگتن, منطقه میان شیوع در یک خانه مراقبت است که به کشته شدن 17.

در گراند شاهزاده خانم اسمیت گفت: امیدواریم که آنها وقت خود را صرف در قرنطینه در کشتی خواهد شد نسبت به 14 روز انتظار می رود آنها را به منزوی کردن خود است. اما آنها گفت مقامات هنوز ارائه پاسخ.

“ما خیلی دوست دارم برای به دست آوردن اعتبار برای سه یا چهار روز ما صرف در کابین” استیون اسمیت گفت.

وزارت امور خارجه مشغول به کار بود با کشورهای چند صد مسافر خود را به ترتیب مهاجرین از جمله نزدیک به 240 از کانادا.

کشتی برگزار شد, سواحل در میان شواهد و مدارک این زمین پرورش برای یک خوشه از حداقل 20 نفر از قبلی سفر.

در همین حال یکی دیگر از کشتی کروز شاهوار شاهزاده کشیده به فلوریدا پورت اواخر یکشنبه شب پس از برگزار کردن دولت ساحل برای ساعت در حالی که در انتظار coronavirus نتایج آزمون برای دو نفر از اعضای خدمه که آیا نشانه های سازگار با COVID-19.

شاهزاده خانم دیگر کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس. در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان برجسته بهداشت عمومی شکست با این کشتی اساسا تبدیل شدن به یک شناور جوانه کارخانه.

روز یکشنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده خواست شهروندان آمریکایی علیه سفر در کشتی های کروز به عنوان مقامات وجود دارد گفت: “افزایش خطر ابتلا به عفونت COVID-19 در یک کشتی کروز محیط زیست است.”

شرکت های خصوصی و برخی از مکانهای عمومی در ایالات متحده است و باید اقدامات ایمنی در تلاش برای محدود کردن این ویروس گسترش یافته است. چند دانشگاه را آغاز کرده اند که فقط آنلاین دوره های آموزشی از جمله دانشگاه استنفورد و دانشگاه کلمبیا. بزرگترین مدرسه در منطقه شمال کالیفرنیا با 64,000 دانشجویان لغو کلاس برای یک هفته زمانی که آن را کشف شد یک خانواده در منطقه بود در معرض COVID-19.

___

وبر گزارش از لس آنجلس. آسوشیتد پرس نویسندگان ژولیت ویلیامز در سن فرانسیسکو و رابرت Gillies در تورنتو کمک به این گزارش.

اولگا R. رودریگز و کریستوفر وبر / آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>