Three 6 Mafia در شهر است. اجازه دهید گوش دادن به 24 از بهترین عمیق کاهش است.

در این سال کهنه ممفیس گروه تور برای اولین بار در بیش از یک دهه با DJ Paul, Juicy J, Gangsta Boo و ترد سیاه و سفید را با هم به همراه دیرین هیپنوتیزم اردوگاه پوسه وابسته از جمله پروژه پت, La چت و عسما. تور بازدید فیلمور در شنبه بنابراین در اینجا یک نمونه از 24 فن مورد علاقه های شما از سه 6 پرکار اصلی اجرا از سال 1995 تا 2008.

تشکیل شده در اوایل ’90s توسط MC/تولید DJ Paul and Juicy J, Three 6 Mafia آغاز شده از زیر در تحریک آمیز قدم به قدم از دیگر اوایل جنوب, رپ گروه مانند Geto پسران نوشتن پاکت نامه-هل دادن شعر در مورد شیطان پرستی, رابطه جنسی دهانی و قاتلان سریال. اما حتی به عنوان آنها جلب توجه برای شوک raps و خود را 1995 Bone Thugs-N-Harmony دیس “زنده توسط یو هرزه” پل و آبدار نمایش داده می شود قابل توجه تولید مهارت و پاپ زرنگ و دانا در آهنگ های مانند “دا مقدار” اولین سه 6 آهنگ که پخش در ممفیس رادیو.

آهنگ دوست دارم از 1996 “Gette هستم Crunk” کمک کرد تا مورد پسند عامه کردن یک اصطلاح کرانک که در نهایت به رسمیت شناخته شده به عنوان یک subgenre جنوب, رپ که سه 6 Mafia کاملی از. با هدف قرار دادن تله شوم و جوی انجمن گروه اول چند آلبوم مجموعه ای از قالب به صورت خود کار بعد و شاگردان بی شماری به عنوان صدای هیپ هاپ نقل مکان کرد و دور از breakbeats و نسبت به 808s. Juicy J عرضه معروف باز کردن خطوط از آینده آمار “گل بر روی دستگیره” در سال 1997 “Whatcha انجام دهد” در حالی که این گروه امضاء “آره هو” شعار را در “مافیا N****z.” یکی از اولیه خود را, کرانک, سرودهای, “اشک دا باشگاه تا” ثابت کرد تا مردمی که در این گروه منتشر شد آلبوم سال 1999 CrazyNDaLazDayzتحت نام اشک دا باشگاه تا اراذل و اوباش در زمان خدمه بالاترین نمودار انتشار.

پس از crunk و دام برای تلفن های موبایل است که سه 6 تحت تاثیر قرار شد همه جا حاضر این گروه رسیده تجاری خود را با اوج در سال 2005 شناخته شده است گمنام و یک سال 2006 جایزه اسکار را برای کار خود در فیلم Hustle & Flow. در این دوره DJ Paul and Juicy J به شدت نمونه Blaxploitation دوران کار Motown تولید ویلی قفس در این بازدید “اقامت پرواز” و “Poppin’ یقه” را به عنوان به خوبی به عنوان عمیق کاهش از جمله “Testin’ من Gangsta,” “don’t Cha دیوانه” و “هود ستاره است.” اما در آلبوم گذشته خود را قبل از رفتن بر روی یک وقفه طولانی در سال 2008 به 2 آخرین رفتنبه تازگی جریان اصلی گروه شمردن بیشتر آشکارا پاپ برای تلفن های موبایل جفت بعید است نمونه ای از زامبی ملت ’90s تکنو سرود “Kernkraft 400” با اواخر Pimp C از UGK در “من.”

متاسفانه در سال 2020 شما نمی بینم Three 6 Mafia با هر عضو از آن کلاسیک ’90s صف: خداوند بدنام درگذشت در سال 2013 و Koopsta Knicca درگذشت در سال 2015. اما DJ Paul and Juicy J هنوز تمام دستور العمل های خود را امضا صدا. و هنگامی که Juicy J به تازگی خواسته طرفداران در توییتر چه آهنگ هایی که آنها می خواهم برای شنیدن در این سفر پاسخ شامل آهنگ های آلبوم مانند “که در آن دا جوانه” “نیم در یک گونی” “من خیلی سلام” و “قرار دادن Cha D. در دهان او.”

Three 6 Mafia
که در آن: در فیل مور
زمان: 7 بعد از ظهر شنبه. Mar. 7
بلیط: 18+: $59.50; اطلاعات بیشتر در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>