تیمبرولوز آشپز Tré Donte’ هاردی پیش بینی آینده ای بهتر برای ناهار خوری خوب

زمانی که گرگ ها ” اجرایی sous chef و من حل و فصل برای چت اخیرا آینده از رستوران ها (و به طور خاص) loomed قبل از ما مانند یک بلوک از خاک رس انتظار به شکل می شود. پتانسیل احساس می کند مانند آن را حق در اینجا, اما ما هر دو فکر کرده اید که چه چیزی برای انجام با آن ؟

خوب پس از چند دهه از مسابقه از طریق ناهارخوری زیبا را در رده های بالای – عرق کردن او در اوایل سال Michelin آشپزخانه در لاس وگاس در حال حرکت به شهرهای دوقلو به کار در کیهان در گورهای هتل با الکس رابرتز در آلما و به عنوان Brasa را sous قبل از پیوستن به ریش-نامزد سنگین-hitter وظیفه Heartland صرف تقریبا هفت سال به عنوان سر آشپز 3M مدیران در حالی که میزبانی خود را محلی pop-up سری پیشرو و جوآن در پارک برای املا – هاردی دارای ایده است. و با NBA در وقفه تا جولای 30, او تا زمان در دست های خود را به بحث در مورد آنها.

آشپز در شرکت ما تماس بگیرید و از ایوان خانه حومه سهام او با شوهر خود که در آن او sipped چای و گفت که به بهترین درک رویکرد خود را, آن مهم است که بدانید که در آن او در حال آمدن از.

هاردی اولین بار, گیر افتاد, آشپزی جرقه به عنوان یک پسر در خانواده خود را در شیکاگو به سمت جنوب جایی که او به یاد می آورد حلق آویز کردن زیر پا شد در مورد تنها راه برای نه فرستاده شدن به بازی.

وجود دارد او می تواند یاد بگیرند که در مورد زندگی مستقیما از رشد یو پی اس’ دهان. “وقتی که پخت و پز است که چه چیزی اتفاق می افتد, شما می تواند در اطراف [بزرگسالان صحبت کردن به یکدیگر] و شما می توانید آنها را درگیر. شما واقعا نمی تواند صحبت زیاد است اما شما می توانید گوش دادن” توضیح هاردی با عشق در صدای او. “به همین دلیل است که Ophelia با من پاپ آپ که در من ایجاد شده است که پس از مادر بزرگ من. من یاد گرفتم خیلی از او [و] مادر من. وجود دارد بسیاری از خانواده داستان های متصل شده به من که در اطراف آنها را — هنگامی که آنها پخت و پز و یادگیری کمی در بیت و قطعات از چیزهایی است.”

در حالی که هاردی برای رفتگان آموزش آشپزی از طریق لو کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه برادران خود رفت و به تحصیلات تکمیلی از ده بزرگ مدارس و تبدیل به یک هدف معاون رئیس جمهور. او برجسته خانواده اش در کنار دستاوردهای خود را به پیشدستی یک ساده انگاری بیش از مشاهده محل که اول گذاشته پایه و اساس خود را برای موفقیت. “من فکر می کنم در صد از آنچه که ما در مورد محله – آیا در شیکاگو یا northside از مینیاپولیس – ما در حال گفتن یک طرف داستان,” او می گوید. “اما وجود دارد بسیاری از چیزهای مثبت که در جنوب مینیاپولیس و وجود دارد بسیاری از مردم بیرون آمدن از وجود انجام کارهای بزرگ… که ما می توانم بگویم که بیشتر از این داستان و تغییر روایت است.”

هاردی و مواظب آسان روایات در غذا به او خدمت می کند. با Ophelia آشپز شناخته شد برای در نظر گرفتن خود را مادر بزرگ جنوب استاندارد به عنوان ستون فقرات تاشو در foraged مینه سوتا گنجینه و سپس بالا بردن ارائه خود را به عنوان مناسب خود را Michelin پس زمینه. هر خلقت وجود داشته است را نزد خود – غیر-pareil و شخصا ،

اگر فداکاری هاردی احساس می کند نسبت به هر مهمان بشقاب و تجربه غیر قابل انکار است این دشت که در آینده از آشپزخانه به عنوان یک نهاد نمی تواند در مورد مواد غذایی به تنهایی. او به نقل از بهره در حال توسعه برنامه های آموزشی و نیاز برای مکالمات در اطراف بهداشت روانی و مهارت های مدیریت مالی برای افزایش نسل از سرآشپزها به طوری که آنها بهتر به حرکت حرفه ای را به چالش. در سال گذشته به تنهایی هاردی نیز کمک به شهرهای دوقلو اولین عجیب و غریب سوپ و کار با سازمان های محلی مانند ریشه برای تیم اصلی که غرق بچه ها در زنجیره غذایی به رشد و تهیه سالاد است که پس از آن به فروش می رسد در هدف زمینه است.

“طولانی از آن است که من یک فرد مردم. و اگر من کمک به مردم و سپس آن را واقعا مهم نیست آنچه من انجام می دهند.”

Chef Hardy turns carrots into art.

آشپز هاردی نوبت هویج به هنر است. حسن نیت ارائه میدهد Tré Donte’ هاردی

به طور مشابه هاردی به یاد می آورد خسته کننده موارد که در آن یک آشپز در اکثر سفید محیط زیست, ناهارخوری زیبا برانگیخته موارد آشکار نژادپرستی. فراتر از “بودن گذشت بیش برای فرصت” او به یاد می آورد “گفت: اگر من شناخته شده اند که شما زمانی که ما استخدام شما ما احتمالا نمی خواهد [باید]’ و ‘شما واقعا با استعداد اما شما می دانید افرادی مانند شما منجر نمی شود این نوع آشپزخانه.'”

به تحمل هاردی به رسمیت می شناسد یک الگوی آشنا: “این عادت من است به خواهید به سنگ قایق و فقط نوع قرار دادن سر خود را و انجام کار من دانستن این است که من تا به حال به کار دو بار به عنوان سخت برای رسیدن به جایی که من می خواستم… و انجام کار دو بار به عنوان سخت و گاهی اوقات آن را هنوز هم کافی نیست.”

اما او پرشور در مورد حصول اطمینان از این مورد نیست برای سرآشپزها آینده. این کمک می کند که لوی رستوران که عمل لکسوس Courtside باشگاه ثابت کرده است یک مناسب است. “کار برای یک شرکت که سرمایه گذاری در من به عنوان یک مدیر و سرمایه گذاری در من به عنوان یک فرد این اجازه می دهد تا من را به تصمیم گیری برای شرکت” می گوید: آشپز. “این یک محل عالی بود در جایی که من در واقع می توانید ببینید و تاثیر تغییر دهید و باید یک تیم در اطراف من است که به اعتقاد من در… بنابراین من فکر می کنم که این یک نکته مهم است که ما دور می تواند به عنوان دور به عنوان رستوران از همه چیز است که رفتن در در کشور در حال حاضر به عنوان آن مربوط به نژاد و نابرابری است.”

چه که شبیه عملا? هاردی افتخار است که استخدام تصمیمات به عنوان یک گروه. با هم آنها بازجویی بالقوه تعصبات به جدول آورده حصول اطمینان از مکالمات به طور فعال در آدرس تجربه نامزد. “منظورم این است که دو نفر که من استخدام آنها کور و آنها را طبخ در آشپزخانه. و آنها انجام یک کار بزرگ می گوید:” هاردی. “نظر من این است: آیا ما در بررسی ما تعصب و شما می دانید بسیاری از اوقات ما از دست رفته را بزرگ نامزدهای هنگامی که ما انجام نمی دهد.”

اما به عنوان هاردی که به من گفتن این کار او می خواهم انجام شده است قبل از COVID – در حالی که او در حال حاضر نشسته در آن آرام ایوان جهان به دور از کسانی که آتشین آشپزخانه او می داند و دوست دارد با یک هیات او در نهایت بدست یک دست در کشت – این همه خرابی را آغاز کرده بود به شمع تا.

بالغ کلمات از جوانی خود آمد سیل بازگشت: “‘دست بیکار است کارگاه شیطان است’ چه مادربزرگم همیشه به من می گفت بنابراین…” خوانندگان بدون بلیط فصل به گرگ می توانید هاردی teaming تا با آشپز Steph Hedrick از مینیاپولیس زن و اسکات Pampuch قبلا از 4bells در جولای 26. فقط برای یک شب سه نفر برگزار خواهد شد coursed شام دودی Driftless ماهی قزل آلا entrees و شیرینی فقط در خارج از شهر در آهن کفش مزرعه.

شاید یک صندلی در هاردی اجتماعی دور اخلاقی جدول است در رسیدن به فراتر از عرصه VIP دروازه?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>