زمان برای یک همه پرسی در امریکا جنایتکار بی عدالتی در سیستم

دادستان خواهم بگویم آنها در جستجو برای عدالت است. بسیاری از آنها. اما در حالی که گزارش دادگاه جنایی در کالیفرنیا در طول سال ها من دیده ام بیش از حد بسیاری انجام می دهند مخالف است.

به عنوان یک خبرنگار جوان در اوکلند من به تماشای چگونه سفید دادستان قضات و پلیس به اعدام محکوم شده و اعدام بسیاری از جوانان آمریکایی آفریقایی که به عنوان اهداف و شهرستان اجرای قانون است. که در آن من شروع به درک کنند که آنچه که به تصویر کشیده شده به عنوان سیستم عدالت کیفری اغلب واقعا یک سیستم مشغول جنایی بی عدالتی است.

دهه از جمله آزار و اذیت منجر به تظاهرات در طول دهه 1960 عمدتا توسط Black Panthers. پلنگ به طرز وحشیانه ای سرکوب توسط اجرای قانون اما تظاهرات ادامه داد. امروز این اعتراض صورت گرفته به شکل یک جنبش ملی برای اصلاحات محلی دادسراها در سراسر کشور در حال حرکت آنها را از سنگین “قفل-them-up” حالت.

این یکی از مهم ترین, اگر underreported سیاسی تحولات در کشور است. به عنوان امیلی Bazelon توصیف آن در مهم کتاب جدید “شارژ:

یک جنبش از سازمان دهندگان و فعالان و رهبران محلی و دفاع وکلا و اساتید و دانش آموزان و اهدا کنندگان است و … کار را برای انتخاب یک نوع جدید از D. A. در شهرستان پس از شهر و شهرستان پس از شهرستان. جنبش ناگهانی. آن را در حال رشد است. و این باعث اولین تغییر عمده در سیاست ها و مشوق های آمریکا پیگرد قانونی در دهه.

همه این است که در 3 مارس اولیه انتخابات برای دادستان منطقه لس آنجلس, بزرگترین D. A. در کشور است.

دادستان منطقه جکی Lacey اولین آفریقایی آمریکایی و اولین زن county, رئیس دادستان به چالش کشیده شده توسط دو مخالفان که متناسب با قالب جنبش اصلاحات. بهترین شناخته شده است که جورج Gascón سابق سان فرانسیسکو دادستان منطقه و بالا Los Angeles police department فرمانده. دیگر نامزد راشل رسی سابق لس آنجلس و فدرال مدافع کنگره و عضو هیات متخصص در عدالت کیفری سیاست.

مسابقه خود یک عالم صغیر از جنجال بر نقش دادستان ها در جامعه امروز است.

Lacey مشغول به کار راه خود را از طریق یک دفتر تحت سلطه قدیمی مدرسه وکلای مدافع که به اشتراک گذاری یک تندرو رویکرد طولانی مورد علاقه منطقه دو تا از بزرگترین سازمان های اجرای قانون اداره پلیس لس آنجلس و شهرستان کلانتر.

Celeste Fremon ویرایشگر معتبر سایت WitnessLA گفت: این یک مبارزه بر سر اینکه آیا دادستان باید “به دنبال عدالت و نه پیروزی. که شده است در مورد این دفتر برای مدتی.” فعلی D. A. دفتر او به من گفت: اتحاد “قدیمی از مد افتاده, قانون-نظم و طرز فکر.”

Gascón دارای یک پس زمینه اجرای قانون است که عمیق تر از Lacey است. او یک افسر پلیس لس آنجلس برای 27 سال افزایش برای اولین دستیار ارشد تحت ویلیام براتون واقعا. Gascón شد و سپس رئیس مسا گروه که در آن او مبارزه ضد مهاجر کلانتر شهرستان, جو Arpaio. او سپس به سان فرانسیسکو نقل مکان کرد به عنوان رئیس پلیس و بعد از آن دادستان ترک که کار به اجرا برای L. A. شهرستان D. A.

رسی فاقد چنین تجربه خیابان. اما در یک بحث با لاکی و Gascón ماه گذشته رسی نشان داد یک فرمان از مسائل مربوط به هدف قرار دادن کسانی که زحمت جامعه بیشتر مانند بی خانمان و بیمار روانی.

تفاوت بین Gascón و سیاه نشان داده شده مواضع خود را در یک رای گیری که کاهش برخی از جنایت به جنحه. Gascón مورد علاقه آن را در حالی که D. A. Lacey مخالف بود. Gascón و رسی می خواهید برای از بین بردن پول نقد وثیقه; Lacey می خواهد به آن را تغییر دهید. Gascón و رسی در مخالفت با مجازات مرگ; Lacey به نفع آن است.

این و دیگر نقاط با رقبای Gascón و رسی منعکس کننده سیاست های عدالت جنبش اصلاحات یک ائتلاف از گروه های بودجه توسط مشارکتهای مردمی و ثروتمند اهدا کنندگان مانند جورج سوروس. در کل اصلاح طلبان می خواهند برای پایان دادن به بازداشت سیاست های تبعیض آمیز بر علیه لاتین تبار و آمریکایی های آفریقایی تبار; توقف توده incarcerations که منجر به پنج تا 10 برابر بیشتر از افراد زندانی در این کشور از دیگر لیبرال دموکراسی و معکوس کردن اعتقادات مردم داشت به گناه و تلاش و معمولا مخالف توسط دادستان. آنها همچنین می خواهند به انرژی بررسی موارد از افسران پلیس مظنون تیراندازی و تعقیب پلیس که کشتن بدون آشکار توجیه.

در مورد لس آنجلس WitnessLA را Fremon گفت: وجود بی میلی به پرونده اتهامات علیه چنین کردند. “آن را بیش از حد اغلب احساس می کند [مانند] وجود دارد که از دو مسیر نظام عدالت. اجرای قانون است درمان متفاوت از هر کس دیگری.” او افزود: “ثروتمند هستند [نیز] درمان متفاوت است.”

زیرا این تلاش ها در حال وقوع در طول انتخابات ریاست جمهوری, آنها در حال گرفتن به اندازه کافی توجه ملی. و با کاهش شدید روزنامه وطن آنها نیز در بسته خروج از پوشش اخبار محلی.

در عین حال نقش داکوتای شهرستان دادستان رسیدن به عمیق ترین جریان زندگی در آمریکا است.

در “شارژ” Bazelon می نویسد: “آمریکایی دادستان نفس قدرت منجر به نتایج فاجعه بار برای میلیون ها نفر از مردم تان شدیدا از طریق سیستم عدالت کیفری. بیش از 40 سال گذشته دادستان انباشته اند و قدرت بیشتر نسبت به سیستم ما طراحی شده بود. و آنها باید بیشتر از آن استفاده می شود برای قرار دادن بیشتر مردم در زندان, کمک به معضل جرم حبس که در ادامه به پاره از هم جدا جوامع فقیر. به خصوص اگر آنها عمدتا سیاه و سفید و قهوه ای و مدتها پیش تصویب سطح مورد نیاز برای ایمنی عمومی.”

من دیده ام که چگونه آن را با این نسخهها کار با دستگیری از بیماران روانی است. لس آنجلس زندانی 18,000 در آن زندان و 30 درصد از آنها بیمار روانی. بسیاری از آنها در اشکال مختلف دارو است.

تعداد قابل توجهی بی خانمان هستند. برای آنها زندان است و یک درب گردان; آنها دستگیر می شوند به صورت جزئی مواد مخدر جرائم تسکین خود را در خیابان و یا مبارزه. این است که پس از آزادی به خیابان ها و سپس برگشت به زندان اغلب در ضعیف تجویز دارو.

این است که چگونه سیستم زندان ها رشد می کند به یک unmanageable اندازه. جنایی عدالت یا بی عدالتی در سیستم نیست و آشکارا به عنوان وقاحت نژادپرستانه به عنوان زمانی که من معرفی شد به آن در اوکلند بسیاری از سال پیش. اما آنچه هم زده Black Panthers به عمل عمیقا تعبیه شده است. دستور به بازداشت و محکوم به جای بازسازی ، دادستان ها در سراسر کشور. تلاش برای تغییر این نگرش است که یکی از ضروری ترین موارد در ملی اصلاحات در دستور کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>