زمان برای هر دو حزب عمده خود را به بحران مهاجرت

نامزدهای دموکرات از دست رفته فرصت هفته گذشته در نوادا—دولت با 30 درصد Latino جمعیت—به آدرس ریشه علل مهاجرت ما بحران است. آنها قابل پیش بینی با انتقاد از بدترین تهمت اجرایی سیاست های مهاجرتی مانند خانواده های جدا شده در مرز مزمن و عدم قطعیت برای مهاجران در ایالات متحده بسیاری از آنها وارد دهه پیش به عنوان کودکان. نحوه برخورد ما با مردم یا در داخل مرز ما قطعا سزاوار توجه است اما نمیتوان نادیده گرفت که بسیاری از مردم می آیند به ایالات متحده در وهله اول به دلیل سیاست خارجی ما توسط هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان—آنها را وادار به ترک خانه های خود در آمریکای لاتین و جاهای دیگر.

ایالات متحده جابجا همسایگان خود در جابجایی دولت است. دولت اوباما در حمایت از 2009 کودتا در برابر هندوراس’ رئیس جمهور منتخب مانوئل زلایا توسط ایالات متحده آموزش دیده ژنرال. اوباما و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشتیبانی سرکوبگر و فاسد دولت است که به دنبال زلایا ایران, دادن چراغ سبز به ترور مخالفان و روزنامه نگاران دولتی مرتبط با قاچاق مواد مخدر و فزاینده جرم و جنایت است. این سرکوب همچنان به رانندگی ده ها هزار نفر به دنبال پناهندگی در ایالات متحده هر سال بدون در نظر گرفتن موانع قانونی ما راست. اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشتیبانی در ماه نوامبر گذشته نظامی کودتا در بولیوی—با کمی مخالفت دموکرات ها در تعمیق که کشور را به بحران سیاسی.

ایالات متحده کمک های اولیه و سیاست های تجارت—اغلب تبلیغ به عنوان کمک به همسایگان ما—درایو نیز مردم از خانه های خود به مرزهای ما. نفتا باز, بازار, برای, بسیار کارآمد و بسیار یارانه کشاورزان ایالات متحده با بلند کردن تعرفه ها. کمتر یارانه مکزیکی کشاورزان می تواند رقابت نیست و یک شبه خود را از دست داده امرار معاش مجبور بسیاری به دنبال معیشت جایگزین در ایالات متحده است. در هائیتی رئیس جمهور بیل کلینتون اعتراف کرد—و پس از او سمت چپ اتاق به یک “شیطان معامله” در برنج تعرفه ها بود که “خوب است برای برخی از کشاورزان در آرکانزاس” اما نابود برنج کشاورزی و ایجاد سوء تغذیه و گرسنگی در هائیتی.

شکست ایالات متحده برای مقابله با تغییرات آب و هوایی منجر به مهاجرت جهانی بحران. حوادث فاجعه بار در حال رشد بیشتر و شدید —جابجایی بیش از 20 میلیون نفر در هر سال است. این شامل نیکاراگوا و هندوراس با بهره گیری از وضعیت حفاظت موقت (TPS) در ایالات متحده از سال 1998 طوفان میچ و صدها هزار نفر در آمریکای مرکزی “خشک راهرو” در حال حاضر رو به خود ششمین سال خشکسالی.

بار مضر ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی می افتد به طور نامتناسبی بر زنان است. در کشورهای آفریقایی زده خشکسالی و دختران خارج از مدرسه را از دیگر پیاده روی خانوادگی خود را در آب. دولت های سرکوبگر حمایت از ما در برزیل, هندوراس, و فیلیپین نگه داشتن زنان “در جای خود” با عقب قوانین و ارتکاب و اجازه حملات علیه زنان طرفداران. زنان از خانه های خود آواره و رهبری به مرز ما در معرض خطر بالای تجاوز جنسی.

کنگره آمریکا به تازگی نشان داد که چگونه هر دو حزب همکاری می توانید اصولی و سازنده در سیاست. در بهار گذشته هر دو مجلس کنگره به تصویب یک لایحه توسط سناتور مایک لی (R-UT) برنی ساندرز (I-VT) و کریس مورفی (D-CT) با استناد به جنگ قدرت وضوح برای جلوگیری از آمریکا برای حمایت از عربستان سعودی در جنگ یمن است که آواره 3 میلیون نفر کشته و بیش از 100 ، 000. رئیس جمهور تهمت وتو این لایحه اما کنگره جنگ قدرت قدرت نادیده گرفته شده و برای چندین دهه است در حال حاضر در خارج از جعبه ابزار: در فوریه 13, مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها تصویب مشابه اقدام به محدود رئیس جمهور توانایی حمله به ایران.

نامزدهای دموکرات را به نقل مکان کرد در سه شنبه متحده دو نفر است که در تگزاس و کالیفرنیا را 26 میلیون Latinos—بیش از کل جمعیت هر کشور دیگر. بسیاری از رای دهندگان لاتین می دانم که از شخصی و خانوادگی تجربه چگونه سیاست های آمریکا درایو مردم از خانه های خود. آنها شایستگی این را می دانم که همه از ما چگونه از نامزدها آدرس این ریشه علل مهاجرت ما بحران است.

داوطلبان می توانند شروع به مقابله با ریشه توسط متعهد به احترام به انتخاب های ساخته شده توسط رای دهندگان در کشورهای دیگر—حتی اگر ما با آنها اختلاف نظر دارند—و اطمینان حاصل شود که ما دلار های مالیاتی خواهد شد و پشتیبانی از توسعه اقتصادی و اجتماعی به جای جنگ. آنها می توانند اعلام سیاست های تجارت است که به کمک کشاورزان مزرعه در هر دو طرف مرز و کارگران در همه جا کسب یک دستمزد زندگی می کنند. آنها می توانند نذر برای کاهش و طوفان و سیل و خشکسالی با قرار دادن پانل های خورشیدی در پشت بام ما و کمتر کربن به جو است. در این نامزدها می تواند نشان دهد که چگونه ایالات متحده کمک خواهد کرد که همسایگان ما زندگی امن و با وقار زندگی در جوامع خود. به این دلیل است که یک سیاست خارجی است که در نهایت به نفع همه ما است.

اين مقاله تولید شده در همکاری با مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست و اقتصاد برای همه, یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.

برایان Concannon یک وکیل حقوق بشر و مدیر اجرایی پروژه طرح. او با مردم در خارج از کشور تحت تاثیر سیاست های آمریکا برای 25 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im