برای کمک به مبارزه با کمبود Norseman رسومات سوئیچ ضد عفونی کننده به تولید

“یعقوب فری بسته ما را در روز سه شنبه می گوید:” صاحب اسکات اروین با اشاره به مینیاپولیس شهردار سفارش سراسر شهر بود. “ما اساسا تا به حال به وضع همه اما تعداد کمی از ما فکر می کنیم می خواهم به ضد عفونی کننده دست. در واقع ما باید همه چیز را در اینجا: تجهیزات بسته بندی مایعات جایگزین و الکل. ما خواستار آغاز شده در اطراف برای دیدن اگر مردم به آن نیاز—صدها نفر از مردم بود و ما شده ایم پر کردن بطری های زمان”است.

با توجه به مراقبت های بهداشتی محلی کارگر است که کاهش یافته است به شناسایی ضد عفونی کننده دست کمبود در بیمارستان او با این نسخهها کار در وخیم است—به نقطه ای که آن را در حال نگه داشته و تحت قفل و کلید.

“ما به شدت پایین است. آنها گرفته ام از دست عفونی در غیر مراقبت از بیمار مناطق,” او می گوید. “وجود دارد هیچ ضد عفونی کننده دست با آسانسور در راهرو, توسط کافه تریا. این کمی نا امید کننده است که مناسب است چرا که مردم در حال سرقت آن است.”

در حالی که هنوز هم وجود دارد این است که ضد عفونی کننده دست در دسترس بیمار اتاق “مهم نیست که در آن شما در یک بیمارستان, شما باید قادر به بهداشتی کردن دست خود را.”

بر این اساس Norseman است با تمرکز بر گرفتن ضد عفونی کننده دست برای کسانی که بهداشت و درمان کارگران و امکانات و دیگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر از جمله اولین پاسخ دهندگان پرستاری امکانات و پناهگاه بی خانمان. اروین توضیح می دهد که آنها می خواهند به تمرکز تلاش خود را در ارائه ضد عفونی کننده دست به افرادی که می توانید “انجام بسیاری از خوب است.”

You can purchase Norseman’s staycation cocktail kit, which includes a 375-milliliter bottle of spirits and four canned mixers; all profits will go towards making hand sanitizer.

شما می توانید خرید Norseman را staycation هستید کوکتل کیت که شامل 375 میلی لیتر بطری ارواح و چهار کنسرو میکسر; همه سود را نسبت به ساخت ضد عفونی کننده دست. امیلی کسل

وجود هر گونه چالش ها در تغییر تولید از Norseman را به طور منظم صف ارواح و لیکور به سلامت محصول ،

“نه واقعا” می گوید: Erwin. “ما تا به حال مواد تشکیل دهنده در حال حاضر—ما را در الکل هر روز. ما در حال استفاده از چه کسی دستور اضافه کردن هیدروژن پراکسید و گلیسیرین و ما تا به حال کسانی که در قفسه.”

آنچه در مورد مقررات طرف از چیزهایی است ؟ با توجه به اروین دولت تنظیم تولید ضد عفونی کننده دست به یک حد محدود (تاپیک های اضافی مجوز) و در سطح فدرال محدودیت برداشته شد “از بعد از ظهر دیروز.”

“ما فقط دیدم خوب ما می تواند انجام دهد” او می گوید. “ما می توانیم از کاغذ بازی بعد.”

“ما بدست یک تن از بازخورد مثبت” او همچنان ادامه دارد. “ما آخرین پست [درباره ضد عفونی کننده دست] در رسانه های اجتماعی ما بود بهترین اجرای پست در هفت سال است. گرفته ایم و نه تماس [درخواست ضد عفونی کننده دست] در دو ساعت تا کنون در این صبح است و ما کاهش یافته است 20 نفر دیروز.”

اگر شما می خواهم برای حمایت از Norseman تلاش وجود دارد GoFundMe به پوشش هزینه های بسته بندی مواد. متناوبا, شما می توانید خرید Norseman را staycation هستید کوکتل کیت که شامل 375 میلی لیتر بطری ارواح و چهار کنسرو میکسر; همه از سود را نسبت به ساخت ضد عفونی کننده دست. کیت می توان برداشت تا در کارخانه یا محل تقطیر از 12:30 p. m. به 5:00 p. m. روز شنبه (قبل از خرید به حفظ بهترین های اجتماعی فاصله شیوه).

توجه داشته باشید که در اروین اشاره می کند که مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که در خانه بماند.

“وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد تلاش برای انجام آنچه آنها می توانند. مردم در Norseman کرده اید می تواند خود قرنطینه اما آنها خود قرار داده و در راه آسیب است به انجام خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>