گردباد و سیل ترک حداقل 7 کشته و, طوفان شن در سراسر جنوب

طوفان شدید در ادامه به غرش در سراسر جنوبی روز پنج شنبه پس از سیل و آشکار گردباد آمار بخشی از اوکلاهما و تگزاس و لوئیزیانا یک روز قبل از کشته شدن حداقل هفت نفر و ترک هزاران نفر بدون برق.

بخش سی سی پی و آلاباما و فلوریدا تکدی باقی مانده تحت گردباد ساعت پنج صبح. خدمات ملی آب و هوا برای موبایل/Pensacola هشدار داد ممکن است دو دور از طوفان پنج شنبه. “آسیب باد و تگرگ و گردباد (چند می تواند قوی) هستند ممکن است تمام روز پنج شنبه” آب و خدمات گفت.

شهرستانها مانند جکسون و تالاهاسی فلوریدا و موبایل آلاباما بودند در منطقه در معرض بیشترین خطر برای آب و هوایی شدید پنج شنبه, طوفان مرکز پیش بینی گفت.

پیش بینی شیوع شدید آب و هوا در سراسر آلاباما و جورجیا و فلوریدا شمالی می تواند معطل به روز شنبه در شرق خم بزرگ منطقه خدمات ملی آب و هوا در تالاهاسی گفت.

از تگزاس به می سی سی پی بیش از 150 ، 000 مشتریان بدون قدرت بودند که از ظهر پنج شنبه با توجه به poweroutage.ما که آهنگ های سودمند ،

طوفان مرکز پیش بینی ثبت 28 گزارش مقدماتی از گردباد از چهارشنبه و پنج شنبه شب. این تعداد ممکن است تغییر به عنوان طوفان نظرسنجی تکمیل شده در روز های آینده AccuWeather گفت.

در جنوب اوکلاهما یک تریلر کارگر پیدا شد یک چهارم مایل از کارخانه که در آن او کار می کرد پس از آشکار گردباد ناودان شهر Madill در Marshall County, با توجه به مدیریت اضطراری مدیر رابرت Chaney.

نفر دوم کشته در Madill زمانی که گردباد منفجر وسیله نقلیه خود را در یک بزرگراه بدن Chad L. Weyant, 46, از Madill داشت در ميانه و وسیله نقلیه خود را در نزدیکی یک میدان با توجه به اوکلاهما گشت بزرگراه گزارش.

دانی Raley این شهر مدیر اورژانس گفت: این طوفان در حدود 4:30 بعد از ظهر چهارشنبه و باعث آسیب گسترده.

حداقل سه نفر در تگزاس کشته شدند در نزدیکی اونالاسکا در Polk County زمانی که یک مظنون چرخان آمار حدود 6 p. m. هواپیماهای بدون سرنشین تصویری از این منطقه نشان داد شکست خانه ها و بقایای پراکنده در مورد.

در لوئیزیانا Rapides محله حداقل یک زن کشته شد و نزدیک Woodworth به عنوان یک طوفان از طریق کلانتر منتخب Mark Wood گفت: اواخر روز چهارشنبه. خانه هایشان آسیب دیده و تخریب و قطع درختان و خطوط برق کند اولین پاسخ دهندگان به این منطقه است.

در دسوتو محله حداقل یک سیل مربوط به مرگ و مير پس از یک مرد بنا به گزارش خود را از دست داد جای پای هنگامی که در تلاش برای بازیابی سطل زباله می تواند از آب در نزدیکی یک خندق زهکشی کلانتر Jayson ریچاردسون گفت. در زمان انجام این مرد حدود 50-60 متری که در آن بدن بازیافت شد.

“وجود دارد برخی بسیار شدید و جاری شدن سیل در اینجا در منسفیلد” کلانتر گفت. “آب مثل من دیده نمی شود و در بسیاری از سال های بسیاری ، اساسا آب رز واقعا سریع است و ما تا به حال برای نجات برخی از افراد در خارج از خانه. من فکر می کنم ما تا به حال حدود 20 تا خانه که مردم گرفتگی.”

حداقل یک گردباد تایید شد شبانه در نزدیکی مککمب در Pike County, Mississippi, خدمات ملی آب و هوا در New Orleans گزارش شده است. دیگر امکان مقدس گزارش شده است.

طوفان منتقل شده از طریق جنوب می سی سی پی به دوشنبه آوردن قوی وزش باد و جاری شدن سیل و تگرگ. فلش ادامه داد: جاری شدن سیل در اروپای مرکزی می سی سی پی به خصوص در Hinds و شهرستان Rankin.

آخرین طوفان به دنبال گردباد شیوع بیماری در اوایل مارس که به کشته شدن بیش از بیست نفر و ایجاد میلیون ها دلار خسارت در سراسر جنوب.

کمک: ملیسا گرگوری شهر اسکندریه بحث; امیلی Enfinger, Shreveport بار; شیپور لجر; Jeff Burlew, تالاهاسی دموکرات; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>