تویوتا صاحب چپ ماشین ‘در جایی در (و یا در نزدیکی?) مینیاپولیس بعد از شب

با توجه به این که در حال پرواز نوشته شده توسط کاربر ق iGoalie یک دوقلو شهرستانها ساکن است از دست رفته خود را در سال 2007 تویوتا کمری هیبرید و مقصر ناپدید شدن آن در یک منطقی مسئول پایان دادن به در غیر این صورت وحشی شب.

“من بیش از حد مست, پارک ماشین و سوار با یک دوست” در حال پرواز می گوید. “ما فکر می کنم آن را در جایی در قسمت شمالی شهرستان Hennepin پارک شده در یک مجتمع مسکونی در خیابان.” پوستر لیست شماره تماس بگیرید اگر متمرد تویوتا کشف شده است.

می گویند یک فرد یا چیزی است که در “قسمت شمالی شهرستان Hennepin” — که در امتداد 600 کیلومتر مربع و خانه را به بیش از یک میلیون نفر — این است که در مورد به عنوان مفید عنوان کرد و گفت افسانه ای minotaur است “جایی در دخمه پرپیچ و خم.”

شما می توانید شروع به درک نوع سردرگمی این مالک باید تجربه کرده ام که شب و استرس آنها در زیر در حال حاضر. اما برای هیچ چیز نیست:

“من ممکن است نجات زندگی خود و یا فرزند خود را” مالک می نویسد. “اما در حال حاضر من می توانم پیدا کردن ماشین من.”

کلمه “پاداش” همچنین به نظر می رسد جایی در آن وجود دارد در حروف اما یک مقدار مشخص نشده است به طوری که آنچه شما خواهد شد.

iGoalie می گوید: پوستر کشف شد در یک قطب تلفن در 44 و راسل در جنوب مینیاپولیس.

“نمی دانم خیلی بیشتر از آن.”

اما جامعه ق با وجود ظاهری ناامیدی از پیدا کردن یک تویوتا به شکل سوزن در شهرستان Hennepin شکل انبار کاه به نظر می رسد بسیار آماده ارائه پوستر ساز برخی از کنسرت بربس. پس از همه آنها تصمیم به از دست دادن یک ماشین به جای درایو مست.

که خود را “پاداش است.”

“باید یک جهنم از یک شب اگر” یک دیدگاه گفت.

در جدی توجه داشته باشید, رانندگی در هیچ شوخی است. چند صد نفر در دولت هستند و مجروح در اختلال حوادث رانندگی در هر سال است. و مینه سوتا در حالی که مست رانندگی قوانین نامیده شده است برخی از سخت ترین در کشور ما نیز بنا به گزارش ها بیش از متوسط سهم مجرمین.

بنابراین اگر شما در منطقه شما و شما فکر می کنم شما ممکن است پیدا کرده اند برخی از تویوتا به عنوان ممکن است به خوبی به شماره های ذکر شده تماس بگیرید و اجازه دهید آنها را می دانیم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>