Travail از شما استقبال به (بخشی از) جدید خود را رابینزدیل حفاری شروع فردا

با تاریک فشرده قلع سقف و اندکی پیانو که شبح مانند lilted کشور کلاسیک مانند Gene autry و پتسی کلاین از بلندگوهای مخفی در زیر بال خود موضوع بار خوانده شده مانند جدید غرب است. این ناحیه به انتظارنشسته بودند با یک اسباب بازی مخمل خواب دار چرم banquette در شن و ماسه, رنگ, در حالی که پشت نوار را نقطه کانونی شده بود قابل توجه صحرا صحنه دستگیر crisply سیاه و سفید.

(هنگامی که درباره هنر, انتخاب, بعد, Travail را مگان Leafblad توضیح داد: “آن است که در واقع واقعا چشمگیر تلویزیون صفحه نمایش است که اجازه می دهد تا شما را قرار داده تا آثار هنری خود را اگر شما می خواهم. ما امیدواریم که به برخی از هنرمندان محلی کار برای ساخت آن فضا [مانند سفارشی دست نقاشی تصویر زمینه طبقه بالا با او او و یک جدول زمانی از رستوران و سرآشپز پیشرفت توسط اندی Ducett]” اما این تصویر ؟ او گفت: آن آمد “قبل” در تلویزیون مانند مسخره نفوذ screensaver…)

سایه جعبه پوشش دیوار پشت پایین جدول بودند یادآور یک کتابخانه یا قرن 19 کنجکاوی کابینه. هر چند پر از کتاب خرده ریز و گاه به گاه بطری هر بخش عمل به عنوان یک کوکتل خلق و خوی هیئت مدیره. در یک نمونه یک جلد گالینگور کپی از ریچارد داوکینز شنبه آینده به شیشه پودر و برگ در حالی که یک ناخوانا ساعت یک گربه و یک پرتره از وایلدر-به-Wonka commingled… که همه حس که #SweetMemes وارد tableside. مزش مثل شفا زنجبیل مقوی به فروش می رسد در coops جز این بود eggy-کف و آمد با استنسیل از دریاسالار Ackbar جیغ “این یک تله” شناور در نوشیدن سطح.

Bandshell Vices: like stealing from your dad's liquor cabinet. (Not pictured: actual lock and key.)

Bandshell رذیلت: مانند سرقت از پدر خود را مشروب کابینه. (در تصویر نیست: واقعی قفل و کلید.) امیلی کسل

Travail افسانه ای تئاتر جنبه های آشکار برجسته ترین در زیرزمین نوار کوکتل. Bandshell رذیلت آمد با یک طلا قفل و کلید و یک توضیح است که شما به معنای احساس می کنید مثل شما “سرقت از پدر خود را مشروب کابینه است.” مهمان باید خنثیسازی یک بطری تیره حاوی scotchy کوکتل به عنوان یک سرور چراغ یک چوب دارچین به آتش کشیده و استوار در یک اسلات یک (سفارشی?) برش زیر سیگاری شیشه ای/coaster. تنها پس از آن است که کوکتل ریخته از بطری به یک lowball که در آن استوار یک کوه یخ. نوشیدنی و نه سیگار برگ نستله کاملا با هم, به عنوان امضاء آروماتیک کامل تجربه.

The Ronaldo Burgundy arrives with a fleetingly beautiful smoke bubble.

این رونالدو کبود می رسد با fleetingly زیبا دود حباب. سارا Brumble

یک رونالدو کبود وارد یک پرسلن فنجان چای پوش در دود حباب, التماس برای slo-mo ‘گرم است. هیجان ظاهر نشان داد ترنجبین-مانند پانچ زیر خنک و ترش در رنگ اما حتی بیشتر شگفت آور بت, دوست, در نهایت به نظر می رسد در حالی که جرعه جرعه رامی manna.

منوی غذا است snackable (یک پوتین ساخته شده از کاملا شور بند کفش سیب زمینی سرخ کرده یک dunkable jus-مثل نا مشروع و Gruyere با سس پیازچه) به منحط (پادشاه خرچنگ خدمت نیمه پوند برای $45). اگر ما می خواهم ابتدا تا به حال لحظه ای که در آن ما می خواهم نا امید شده اند و حتی Travail در زمان بالا برگر مسیر ما کشف برادوی کره برگر در منوی خود است که در واقع یک اصل رجعت به ده سال پیش که yunno, احترام. می خواهید کبد موس خدمت با نقطه چوب شور یا truffled خرچنگ تخم مرغ ؟ جریان نوار منو را ارائه می دهد کسانی که بیش از حد, و تهدید به تغییر کنند.

قبل از ما شب درو به مایک براون رهبری یک گروه تور Travail ناتمام سطوح بالا با درخشان بسیاری مواجه خدا در دست.

شاید چون انگل های اخیر اسکار هنوز هم برنده بازی بود اما غیر نوار سبکی حرکت دیوار و واقعی مخفی اتاق ثابت قسمت مساوی لذت بخش و دلسردکننده است. قهوه ای توضیح داد که شمارش زیرزمین نوار Travail 3.0 با نام مستعار T3vO ارائه می دهد پنج ناهار خوری منحصر به فرد مفاهیم در یک — آیا این بدان معناست که کوه در می رم از اسکریپت های سفارشی مزه منوها برای مطابقت با یک کوکتل برنامه “بسته بندی هر کس [full] مانند U-Haul” در سه-ساعت 10-دوره های “آشپزی در شما” و یا میزبانی رویدادهای مانند شطرنج باشگاه. آنها باید بسیاری از گزینه های برنامه ریزی شده یکی به احتمال زیاد با توجه ایده خود را از یک زمان خوب است.

“ما همیشه می خواستم برای ایجاد تعادل در آشپز زندگی” گفت: قهوه ای, از ذهنیت پشت مانند انواع همسان با این ایده که طبقه بالا سطح ارائه خواهد شد مزه منوها شنبه تا جمعه و رویدادهای روز شنبه از طریق شنبه. “این است که ما دور از ذهن تلاش برای انجام این کار… ما را ببینید!”

به عنوان قهوه ای اشاره کرد, همه که هنوز برای آمدن بهترین برنامه گذاشته و غیره و غیره. اما fو یا در حال حاضر گرفتم می توانید لذت بردن از یک Travail تجربه از نوار زیرزمین آغاز, فردا, مارس 19. رزرو پذیرفته شده برای احزاب مایل به نقاط امن در جدول همراه چرم ضیافت در حالی که پیاده روی استقبال در بالا نوار بالا.

 

Travail نوار زیرزمین
4134 هوبارد خیابان N. رابینزدیل

دوشنبه تا جمعه
6:30 p. m. به نیمه شب.


 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>