مراسم تجلیل از پیتزا و پیتر گابریل در این هفته بالا 5 MN موسیقی فیلم

برادر من همیشه می گفت که اگر من بی مبالات به او هر گونه اعتبار بیشتر نسبت به او می دهد و او حق است. حضور خود را قدرتمند است. نشان می تواند به اندازه کافی. بنابراین خود را به فرفره. را که احساس می کنید به طوری که زمانی که آن محلی امیدوار زل زل نگاه کردن فراتر از نظارت بر آنها می دانند که شهرستان خود را در حال گوش دادن.

جین پسران – “پیتزا”

“پیتزا است مانند فیلم” یکی دیگر از پیش پا افتادگی مردم به شلاق, اما در صورتی که مورد, جین پسران ویدئو جدید خواهد بود یک ورزش. بسیار بالای شهر گروه راک به نقل از آدام سندلر و من فکر می کنم شما باید ترک در میان آنها نفوذ سابق است که بسیار در حال حاضر در خود را shitfaced و shirtless مارس از طریق Minnneapolis. خود را بلاعوض شغل-از عشق ‘za توسط فریاد با صدای بلند به اندازه کافی برای آوردن ارزش اموال پایین. پسران’ اولین رکورد خود را با آبجو است در فوریه 28, so crack یکی از سرد و تماس بگیرید تا تکه از نیویورک به جشن می گیرند.

این Trappistines – “در چشم” (Peter Gabriel پوشش)

پوشش پیتر گابریل است که انعطاف پذیری. کاملا کشتن پوشش خود را از پیتر گابریل مگا-انعطاف پذیری. محلی راک گروه Trappistines هستند flexin’ همه جا در پوشش جدید خود را امضا آهنگ “در چشم خود را.” ویدیو خود را احساس می کند مانند یک پوشش از گابریل اصلی بصری با استفاده از ترکیبی از سیاه و سفید عملکرد و فیلم آرشیوی. کاملا وفادار تفسیر حق را به راه خواننده کوری Lawson مدعی “نور” در گروه کر. لاوسون کارگردانی این ویدئو که ویژگی های رقص از Kaity Rydell.

ندامت – “محراب”

ندامت است savage. مینیاپولیس metalcore گروه ارتعاش با یک کشنده شدت که نیاز به قفل شده و موجود است. ندامت آزاد بی کس در فوریه 28, EP که رهبری حیوانی تک “پناهگاه.” تصویری مدیر ترور Sweeney قفل Kyle میچل در یک سلول برگزاری برای این ویدئو به او فضا اجازه را به خود تفکیک در حالی که بقیه گروه تیکه ابزار خود را به روبان فراتر از دروازه. فلز بیشتر در محلی فریم لطفا.

Reefa اری – “رپ گه”

بسیاری از زمان, رپ است که در مورد رپ. این یکی از آن زمان است. Reefa اری می داند که چگونه جعلی دیگر خواننده های رپ در حال دروغ گفتن در مورد نفوذ پول خود را و توانایی های خود را. نه او ، او در این مقاله واقعی و اگر شما می خواهید به نگاه مانند معامله واقعی شما تماس با مدیر Endlessvisiion. “رپ گه” این ویدئو Rei مورد نیاز برای حمایت از این پرونده است. را اجرا کنید تا در اری در bodega چرا که او می کند ،

Skemp و آب و هوا – “واندربیلت”

شاعر جفری Skemp آغاز شده teaming با نوازندگان جیمز اورست کارن Townsend, Martin Dosh و بن Durrant در 2015 و جمعی شناخته شده به عنوان Skemp و آب و هوا را انتشار آلبوم بعدی خود را صدا از آسمان در مارس 7. “واندربیلت” یک جارو جادویی, شعر در مورد شهر نیویورک تحویل با Skemp را پدری غرغر کردن. Skemp شات تمام فیلم به صورت ویدئویی در نیویورک با تمرکز بر خانواده های عزیزان خود را. کنجکاو نمره و Skemp را غریب ویرایش آن را احساس می کنم مثل یک مکان جادویی, حتی اگر آن وجود دارد متفاوت در تجربه خود را. Skemp و آب و هوا انجام خواهد شد در مارس 7 در ماه کاخ کتاب.

رویا از دیدن ویدئو های خود را به نظر می رسد در محلی فریم? ایمیل نویسنده Jerard Fagerberg در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>