طوفان گرمسیری Isaias: ساراسوتا کانتی آماده برای باد و باران

در حالی که آب و خدمات فکر نمی کند که ساراسوتا خواهد بود نهفته طوفان گرمسیری Isaias به طور مستقیم اضطراری مدیران در حال آماده سازی برای یک باد و باران رویداد.

ساراسوتا کانتی — مدیریت اضطراری مقامات امیدوارند طوفان پاره پاره کننده — ناهموار جزیره هیسپانیولا — به پایان می رسد نامشخص سفر از طوفان گرمسیری Isaias قبل از آن می رسد فلوریدا. آنها آماده هستند تا اگر آن را نمی کند.

ساراسوتا کانتی مدیریت اضطراری رئیس اد McCrane گفت: در یک ویدئو کنفرانس تماس با رسانه های محلی که او در نظارت بر استوایی با دقت و شروع به پرداختن به چالش های مرتبط با COVID-19 همه گیر در مارس با دیگر مقامات اورژانس.

ساراسوتا کانتی 11 تخلیه پناهگاه است که می تواند نگه دارید 30,000 مردم را به 15,000 ظرفیت به دلیل گسترش مورد نیاز برای اجتماعی-فاصله. آن را برای حدود 40 یا بیشتر فوت مربع برای هر نفر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه از هرالد تریبون طوفان پوشش

ساراسوتا کانتی دارای جمعیت حدود 450,000.

ماسک مورد نیاز خواهد بود در داخل پناهگاه ها و مراکز کنترل بیماری دستورالعمل اجرا خواهد شد اما مدیریت اضطراری رئیس می گوید: اگر ممکن است در خانه بمانند و یا پیدا کردن مناسب پناه با یک دوست یا عضو خانواده.

“تخلیه پناهگاه یک قایق نجات آن باید خود را اولین انتخاب” McCrane می گوید.

بر اساس آخرین خدمات ملی آب و هوا ملی طوفان مرکز پیش بینی مخروطی برای Isaias باریک است و در حال حاضر نمی عبارتند از ساراسوتا یا گاو دریایی شهرستان. اما مقامات محلی باید آماده برای افراد تا آنجا در جنوب میامی-Dade مونرو و ذغال سنگ بوده است.

“در طول ایرما ما کشف کرد ما نیاز به فضای بیشتر” McCrane گفت. “افرادی بودند که از خارج از شهرستان است. ما به پایان رسید تا با 20000 نفر در 13 های مختلف تخلیه پناهگاه است.”

فضا را نمی توان یک لوکس اگر ما تجربه دیگری cyclone تاثیر است.

یک زمان نگاه طوفان گرمسیری #Isaias به آن دامن سواحل شمال شرق جمهوری دومینیکن. #FLwx pic.twitter.com/GTm6AUR99k

— Carlos R. Munoz (@ReadCarlos) 30 جولای سال 2020

COVID-19 تست متوقف

دولت ساخته شده است که یک طرح به ایالت موبایل coronavirus تست سایت تا زمانی که طوفان روشن است چرا که آنها می توانید مطمئن باشید که در آن Isaias سقوط خواهد کرد و یا اینکه آیا آن را از دست فلوریدا. کارکنان مشغول به کار در تست سایت در دسترس خواهد بود به کار امداد رسانی در صورت لزوم.

“این ممکن است ما طوفان خوشبختانه — که ممکن است تغییر کند — اما مردم باید آماده” McCrane گفت. “اگر شما فکر می کنید این کاغذ توالت چپ قفسه سرعت فقط صبر کنید تا بطری آب برگ قفسه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>