کامیون مرد حملات Black Lives Matter ثبت نام کردم که مری کی بانوی اخراج

برای اولین بار یک زن و شوهر هفته پس از تام و لیندا Bergerson در زمان پایین سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ثبت نام در کنار جاده ای در Grand Marais برخی از تصادفی پسر شد با غلبه بر همان ضربه و همین.

دوم پسر می دانست که از Bergersons’ weasely کمی عمل اعتراض — شاید حتی آن را می دانستند کردم لیندا, کنسرو شده از مری کی لوازم آرایشی هرمی — و این به هر حال.

در هر صورت اندی DeLisi عصبانی است. DeLisi صاحب هر دو علامت و خرس بزرگ, تسلیم, رفت و آمد مکرر آن نوشته شده خارج از آن و در او مستقر دوربین های نظارت. امروز DeLisi مشترک دو کلیپ کوتاه از سفر به عنوان مسافر در یک وانت سفید رنگ که طول کشیده بعد به نشانه.

و دوباره: مشاهده کامل DeLisi از راه دور دوربین.

در ابتدا مرد به نظر می رسد فکر می کنم شاید بهتر از طرح خود برگشت در کامیون که به جلو می کشد چند پا در حالی که ماشین دیگری می گذرد.

در کلیپ بعدی او دیده می شود عمل بالا بردن نشانه حمل آن چند فوت و تاب آن را دور از نظر رانندگان.

چه مردم مانند Bergersons و کامیون مرد فکر می کنم اتفاق می افتد زمانی که شما را به یک زندگی توجه به علامت ؟ که جنبش مکث? که نشانه ای مالک نمی خواهد فقط… آن را قرار داده تا کمی بعد ؟

ما در حال حدس زدن اندی DeLisi در حال حاضر انجام می شود که همراه با درخواست از مردم برای کمک به شناسایی که این مرد (ما حدس می زنم؟) است. و این زمان او می خواهد عدالت گفت: او تماس طبخ شهرستان کلانتر دفتر و می خواهد به اتهامات مطبوعاتی. مراقب باشید هر چند. این شخص را بسیار شکننده هر کاری فشرده در برابر او می تواند او را از هم جدا.

جزئیات DeLisi را از پست زیر دانلود کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>