Trudi جوانه-قتل ربات مستقر در ساراسوتا بیمارستان یادبود

بایگانی-D SmartUVC droid ساطع نور ماوراء بنفش است که 99.9 ٪ از مضر و بیماری زا مانند باکتری و ویروس و کپک و قارچ.

ساراسوتا — تماس با Trudi فوق العاده-اشکال قتل ربات.

ساراسوتا یادبود بیمارستان اعزام شده که 5 فوت و 5 اینچ droid برای شروع ضد عفونی اتاق استفاده می شود برای مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری های مسری و خطرناک عفونت. او حفاظت شده بیمارستان ها و فضاهای بالینی از سال 2007.

ثابت ربات با نام مستعار برای او نام مدل Tru-D SmartUVC کوتاه برای کل اتاق اشعه ماوراء بنفش Disinfector — مستقر شد و در طول 2014-2016 شیوع ابولا در آفریقا و در حال حاضر استفاده می شود برای از بین بردن میکروب ها از مردم شديد شرایط تنفسی مانند coronavirus و آنفلوانزا است. آن خریداری شده توسط SMH برای $87,000 در سال 2015.

ربات كشتن فضاهای پس از بيماران مرخص شده و به صورت دستی تمیز. آن را مختل اسید دئوکسی ریبونوکلئیک و ribonucleic acid پاتوژن — باکتری و ویروس و کپک و قارچ — آن جلوگیری از تکرار و یا آلوده کردن مردم است.

“کتابچه راهنمای کاربر برای تمیز کردن تنها (پاک) حدود 50 درصد از سطوح می گوید:” آلیس آبجو مدیر امور بالينی برای Tru-Du SmartUVC و سابق بیمارستان اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی پزشک متخصص.

Trudi نمی خلاء طبقه خود را.

آلیس آبجو مدیر امور بالينی برای Tru-D گفت: ربات کنترل از راه دور از یک محل مرکزی در داخل یک اتاق خالی. موانع ایمنی نگه داشتن اشعه ماوراء بنفش موجود در داخل این فضا در حالی که اپراتور فعال بدون لمس خودکار سیستم از خارج از اتاق است.

ربات هشدار به کاربر در زمانی که این چرخه کامل شده است.

“کتابچه راهنمای کاربر برای تمیز کردن برگ های بسیاری از مکان ها وجود دارد ممکن است میکروب ها است که می توان به یک بیمار کارگر و یا عضو خانواده” Brewer گفت. “با استفاده از یک UVC (اشعه ماوراء بنفش) دستگاه مانند Trudi می شود تمام کسانی که در سطوح و فضاهای که ممکن است آلوده به صورت دستی.”

Trudi در درجه اول مورد استفاده برای تمیز کردن ترک شکاف و سایه فضاهای در معرض خطر بالینی مناطق اتاق بیمار و رویه مناطق.

“ما هنوز تمیز کردن هر اتاق با کار دست, اما در معرض خطر بالاتر مناطق ما رول TRU-D به اتاق برای تضمین یک لایه اضافی از حفاظت” گفت: SMH مدیر خدمات مهمان نوازی گرگ Rosenberger که مسئول نظارت بر بیمارستان های زیست محیطی خدمات تیم بعد از بیمارستان اعلام کرد خرید.

آبجو می گوید: حدود 500 فروخته شده اند.

“شما می خواهید هرگز به سود حاصل از بحران بهداشت عمومی اما این افزایش آگاهی مردم است که ممکن است به عنوان پاک به عنوان آنها می خواهم آنها را به” Brewer گفت. “این واقعا افزایش آگاهی مردم و درک است که فضاهای باید به عنوان پاک به عنوان یک بیمارستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>