مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در آمریکا, بلوک آفریقایی’ مسیر به ما پناهندگی

تاپاچولا مکزیک — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست تنها رهبر جهان ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای بسیاری از آفریقایی ها برای دریافت پناهندگی در ایالات متحده است. او با گرفتن مقدار زیادی از کمک از متحدان در آمریکا.

اکوادور بسته شدن درهای خود را به عنوان یکی از چند کشور در آمریکای شمالی و جنوبی به استقبال آفریقایی بازدید کنندگان محروم کردن آنها از یک نقطه شروع برای سفر خطرناک خود را در شمال با زمین. اگر پناهندگی پناهجویان آن را به مکزیک آنها صورت مجازی مانع نزدیکی مرز جنوبی با گواتمالا.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حال مسدود کردن یک مسیر برای آفریقایی فرار از خشونت در سرزمین خود را به عنوان آن کشورها به صورت یک رئیس جمهور ایالات متحده است که با استفاده از اهرم های اقتصادی برای دریافت کمک به محدود کردن مهاجرت است. اکوادور به دنبال یک معامله تجاری با مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که مکزیک در تلاش است به ماندن در خود زینت های خوب پس از تهدید به افزایش تعرفه ها باعث آن سرکوب مهاجرت های غیر قانونی در سال گذشته است.

مردم از کامرون که در حال فرار خونریزی که منجر به کشته شدن دهها هزار نفر و اغلب برنده پناهندگی در آمریکا حتی بیشتر از دیگر آفریقایی, اما آنها ابتدا باید رسیدن به خاک آمریکا. بسیاری از آنها در زبان انگلیسی, فرار از شکنجه های وارده توسط یک فرانسوی زبان دولت در جنگ با جدایی طلبان.

ده ها تن از آنها را بیحال در تاپاچولا یک شهر مکزیک در حدود 300,000 نفر در یک قهوه و موز, با رشد منطقه در امتداد مرز گواتمالا.

“من نمی تواند به بازگشت به کشور است. من نمی تواند به جلو برود. من گیر کرده است. من نمی دانم چه باید بکنید” 25 ساله کامرونی گفت: به تازگی در یک مهمان خانه که در آن او را به ماندن و متکی بر جزوه به خوردن.

مرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود زیرا او می ترسید به خطر انداختن وضعیت مهاجرت خود را در مکزیک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام پناهندگی “کلاهبرداری” و اتخاذ سیاست های چند به کاهش دعاوی از جمله انکار پناهندگی به هر کسی که می گذرد از طریق کشور دیگری در راه به ایالات متحده بدون به دنبال پناهگاه برای اولین بار وجود دارد. مرز دستگیری کاهش یافت 78 درصد در ماه ژانویه از 13 سال به بالا است.

در حالی که اکوادور در سال 2008 قانون اساسی پذیرای “شهروندی جهانی” است که اجازه می دهد تا تقریبا هر کسی که به سفر دولت گفت: در ماه اوت که مردم از 11 کشور نیاز به ویزا برای آمدن, از جمله کامرون و شش دیگر کشورهای آفریقایی. دوازده کشور در حال حاضر با آن مواجه محدودیت های ویزا نیمی از آنها در آفریقا است.

خوزه والنسیا اکوادور وزیر امور خارجه گفت: آخرین محدودیت های ویزا به دنبال یک مطالعه دقیق از مهاجرت روند.

“جهانی تابعیت یک اصل است که باز به بحث و سوال در حس که آن معتبر است یک آرمان او گفت:” در یک مصاحبه منتشر شده در El Universo روزنامه. چالش او گفت: “برای جلوگیری از یک رژیم جهانی شهروندی است که باز ما باید موضوع را به تهدید است که می تواند بر ما و کشورهای ثالث.”

اکوادور را سرکوب می آید به عنوان برگ برنده dangles یک معامله تجاری. او گفت که او کار بر روی آن زمانی که رئیس جمهور لنین مورنو شد اولین رهبر کوچک آمریکای جنوبی برای دیدار با رئیس جمهور آمریکا در واشنگتن در 17 سال.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد یک تضاد بین مورنو و چپ سلف.

“اکوادور به حال بسیار غیر معمول چشم انداز در زندگی, اما, خود را با رئیس جمهور بزرگ او متوجه می شود که چقدر مهم است برای به دست آوردن همراه با ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: از مورنو.

پس از دفتر بیضی جلسه ماه گذشته اقدام معاون متحده آمریکا وزیر امنیت داخلی, کن Cuccinelli گفت: در توییتر: “امیدوارم همه ما می تواند با هم کار کنند برای کاهش مهاجرت های غیر قانونی به خارج از کشور اکوادور است.”

Cameroonians برنده آمریکا پناهندگی در 81 درصد از موارد در 2019 سال مالی در مقایسه با 29 درصد برای تمام ملیت ها با توجه به دادگاه دادهها توسط سیراکیوز دانشگاه معاملاتي سوابق دسترسی تهاتری. آنها تا به حال 77% میزان موفقیت; Eritreans, 67% و نیجریه, 58%.

به دنبال پناهندگی در ایالات متحده آفریقایی پرواز به آمریکای جنوبی و سفر شمال با زمین در سفر که در آن بسیاری از سرقت و یا مرگ از گرسنگی و تشنگی. آن را سریع تر از به دنبال پناهندگی که همواره یک اکستریم لانگ شات با سال انتظار — حتی بیشتر از آن در حال حاضر که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طرز چشمگیری کاهش تعداد پناهندگان در ایالات متحده خواهد شد.

بولیوی که بسیار دورتر از آمریکا از اکوادور, تنها کشور در قاره آمریکا می پذیرد که مردم از کامرون و کشورهای بدون ویزا با توجه به هنلی گذرنامه شاخص. مردم از نیجریه و جمهوری دموکراتیک کنگو در حال محروم از همه کشورها در آمریکا بدون ویزا.

انگلیسی زبان Cameroonians به تازگی شروع به آمدن به ایالات متحده آمریکا, درک یک متحد در مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Alexandra Lamarche یک آفریقا کارشناس در گروه حمایت از پناهندگان بین المللی است. سال گذشته ایالات متحده کوچک پشت کمک نظامی به کامرون دیرین متحد و تهمت حذف برخی از منافع تجاری بیش از موارد نقض حقوق بشر از جمله قتل های فراقضایی خودسرانه بازداشت و شکنجه.

Cameroonians هم احساس میل با ایالات متحده بیش از یک مشترک زبان Lamarche گفت. بسیاری از آنها مستقر در واشنگتن دالاس و هوستون مناطق.

“هر کس تا به حال یک اتصال” Lamarche گفت.

بیش از 2400 Cameroonians بازدید اکوادور در سال 2019 بیش از سه برابر سال گذشته با توجه به اوراق پرونده از جمله 25-سال-پیر مرد گیر کرده در جنوب مکزیک است.

او فرار کرد کامرون پس از اینکه آمریکا دو بار در اتهام مخالفت با دولت, که در آن او مورد ضرب و شتم مجبور به غیر روحانی کردن در آب و راه رفتن بر روی زانو های خود را در یک طبقه.

زندانی در کامرون “بود که بسیاری از استرس” مرد گفت. “شما احساس نمی کنید که در آن آنها به شما ضرب و شتم. آنها پا زدن شما با بوت سنگین. آنها سر و صدا انگشتان پا من.”

یک بار در آمریکای جنوبی و او راه می رفت و شش روز از طریق بی قانون جنگل از بدنام دارین شکاف بین کلمبیا و پاناما. او را از غذا و دیدم دوستان جاروب دور با عجله رودخانه. او گفت که مهاجمان تجاوز به زنان و سرقت از او را از $500 به سرقت برده و ساعت ها و گوشی های.

پس از سه ماه انتظار برای سفر مدارک به ترک جنوب مکزیک ایالات متحده را ترک کردند و بدون آنها در ماه اکتبر بود و در زندان به مدت دو ماه پس از اتوبوس متوقف شد و در دولت پاسگاه.

در تاپاچولا بزرگترین شهر مکزیک همراه گواتمالا مرز او در خیابان ها و التماس برای پول تا مهمان از صاحب خانه اجازه داده او را به خواب مخده در یک راهرو طبقه. برای مواد غذایی, او متکی خیریه مشاوره ازدواج و مشاوره که خواب چهار به یک اتاق.

“من نمی دانم آنچه که من می توانید انجام دهید این محل را ترک کنند” او گفت:. “آنها به من مقالات.”

Cameroonians ناامید هستند با هیچ جایی برای رفتن گفت: Salva Lacruz از نزاع ماتیاس د Cordova حقوق بشر در تاپاچولا.

در تابستان گذشته ده ها تن از Cameroonians وارد روزانه در تیخوانا, قرار دادن نام خود را در لیست افراد در انتظار برای پردازش برای ایالات متحده پناهندگی. در حال حاضر به سختی هر گونه رسیدن به مرز مکزیک شهر.

یک هتل در تیجوانا قرمز منطقه نور اجاره حدود 15 اتاق به Cameroonians تابستان گذشته — سه در هر یک. فوریه یک کارمند میز گفت: Cameroonians اشغال تنها دو اتاق.

___

سلنو گزارش از کویتو اکوادور و Spagat از تیخوانا, مکزیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>