مغلوب ساختن پیشی جستن رد جنجال بر تولسا تجمع می گوید: از آن خواهد شد ‘جشن’ از مبارزات انتخاباتی خود

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت که پخش جمعه که خود تصمیم به برگزاری اولین رالی در سه ماه در یک تجمع در Tulsa, Oklahoma – سایت وحشتناک 1921 حمله به آمریکایی های آفریقایی تبار در تعطیلات به مناسبت پایان آمریکا برده داری بود نه عمدی.

رادیو فردا میزبان هریس فاکنر خواست تهمت که آیا او را انتخاب محل و تاریخ بر روی هدف که رئیس جمهور گفت “نه” حتی اگر مبارزات انتخاباتی خود کرده است trumpeted Juneteenth تعطیلات وقتی پرسیده شد که در مورد زمان بندی آن.

“فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک جشن. من رالی جشن است. در تاریخ سیاست, من فکر می کنم من می توانم می گویند وجود دارد بوده است هرگز هر گروه و یا هر کسی که تا به حال تظاهرات مانند من انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من بروید و من فقط می گویند من بزرگترین ورزشگاه و ما آن را پر کنید تا در هر زمان. ما تا به حال هرگز یک جای خالی است.”

رئیس جمهور موجب خشم او نشان داد او را به بازگشت به مبارزات انتخاباتی خود را برای اولین تجمع در بیش از سه ماه در نیویورک و در تاریخ 19 ژوئن.

در سال 1921 سفید اراذل و اوباش در تولسا حمله عمدتا سیاه و سفید محله کشتن صدها نفر از مردم که اکثر آنها آفریقایی-آمریکایی یکی از بدنام ترین اعمال خشونت نژادی در تاریخ ایالات متحده است. . ژوئن 19, یا Juneteenth, همچنین شناخته شده به عنوان رهایی و روز بزرگداشت تاریخ در سال 1865 در هنگام مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر سفر به گالوستون تگزاس به اطلاع ساکنان که رئیس جمهور آبراهام لینکلن به حال رهایی بردگان و صاحبان برده بود مطابق با رهایی ا …

با وجود تهمت انکار اهمیت تولسا او هرگز برگزار شد تجمع وجود دارد و اوکلاهما است بصورتی پایدار و محکم قرمز دولت او موفق به کسب 36 درصد در سال 2016 انتخابات.

سفر می آید پس از هفته ها تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید گزارشی که دوخته بود به زمین برای حدود دو ساعت در زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است. این تجمع اعلام وادار به واکنش با برخی از نشان می دهد او حساس بودن در مورد برگزاری یک رویداد در چنین بسیار نمادین روز در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش از نابرابری نژادی, اما مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد آماده به کار زمان خود را.

وقتی پرسیده شد که چرا در مورد این کمپین تصمیم به برگزاری تجمع در تولسا و در Juneteenth ارشد تهمت کمپین مشاور کاترینا پيرسون در بیانیه ای گفت: روز شنبه “به عنوان حزب لینکلن خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth.”

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany بعد به خبرنگاران گفت: Juneteenth بود “معنی دار” برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آفریقایی جامعه آمریکا بسیار نزدیک و عزیز را به قلب او” McEnany گفت. “در این تظاهرات او اغلب سهام کار بزرگ او انجام داده برای جوامع اقلیت. “

این تجمع خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار در بیش از سه ماه پس از coronavirus محدودیت متوقف مقیاس رویدادهای عمومی.

در طول فاکس مصاحبه تهمت نیز نامیده می شود یک مقدار-عکس انتقاد او از حالت یک کتاب مقدس در مقابل یک کلیسای تاریخی “یک تصویر زیبا.” رئیس جمهور آمد زیر آتش برای استفاده از پلیس و نیروهای گارد ملی برای حذف معترضان مسالمت آمیز از این منطقه فقط قبل از اینکه عکس گرفته شد.

“من فکر می کنم آن را یک تصویر زیبا. من به شما بگویم من فکر می کنم مسیحیان فکر می کنم آن را یک تصویر زیبا,” او گفت: فاکس فاکنر.

نظرات خود را یک روز پس از رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley گفت: آن را یک “اشتباه” به همراه رئیس جمهور و مقامات دولت در راه رفتن در سراسر لافایت به میدان تاریخی کلیسای جان و اضافه کرد که خود را “حضور در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی.”

وزیر دفاع علامت Esper همچنین فاصله خود را از رئیس جمهور پیاده روی به سنت جان گفت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این تصمیم به پاک کردن معترضان. او گفت NBC News, او نمی دانم که آنها رفتن به کلیسا و سپس روشن روز بعد که او می دانست که در آن آنها می رویم اما نه در مورد رئیس جمهور برنامه ریزی شده “عکس op” با کتاب مقدس است.

“منظورم این است که اگر این روشی است که آنها احساس می کنند, من فکر می کنم که خوب است. من روابط خوبی با ارتش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت فاکنر.

عکس از Milley در استتار رزمی, یونیفرم, و وزیر دفاع علامت Esper راه رفتن در امتداد یک مسیر در لافایت مربع با تهمت و دیگر مقامات دولت محکوم شد توسط یک گروه کر از مقامات نظامی سابق. سابق وزیر دفاع جیمز Mattis ناودان رئیس سابق خود برای سفارش و استفاده از زور برای یک عکس op. دادستان کل ویلیام Barr است پس گفت: تصمیم خود را برای پاک کردن مربع بیش از نگرانی های ایمنی و ربطی به رئیس جمهور راه رفتن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>