مغلوب ساختن پیشی جستن جهانی می رود با او پوچ ضد سقط جنین در دستور کار

Rolanda Hollis, یک نماینده دولت از آلاباما تا به معرفی یک لایحه در دولت قوه مقننه است که بدست مقدار زیادی از توجه. پس از آلاباما ممنوع تقریبا تمام سقط جنین در سال گذشته Hollis معرفی یک لایحه که نیاز به تمام مردان بیش از سن 50 یا کسانی که پدر سه فرزند — هر کدام که می آید برای اولین بار — برای انجام وازکتومی اجباری. او روشن ساخته است این لایحه به معنای “ارسال یک پیام است که مردان نباید وضع چه زنان با بدن خود را.” پاسخ به یک سوال در توییتر او توضیح داد: “از وازکتومی لایحه است که به کمک سیستم تولید مثل. این است که به خنثی کردن ممنوعیت سقط جنین ،

مسئولیت است و نه همیشه در زنان است. آن طول می کشد 2 به درهم و برهم کردن [sic]. این کمک خواهد کرد جلوگیری از بارداری و همچنین سقط جنین ناخواسته کودکان است.” Hollis افزود: لایحه “کمک به مردان بیشتر پاسخگو و همچنین زنان است.”

اگر ایده پشت Hollis’ لایحه برای تلفن های موبایل پوچ که دقیقا نقطه. جمهوری خواه ایالت و سناتور ” تد کروز از تگزاس است که در خواست گذشت 20 هفته از ممنوعیت سقط جنین در دولت خود را در میان چیزهای دیگر شوکه شده بود و در آنچه او را توصیف به عنوان لایحه به نفس بیش از حد. او گفت: بدون طنز “اوه. دولت به اندازه کافی بزرگ به شما می دهد همه چیز به اندازه کافی بزرگ را به همه چیز … به معنای واقعی کلمه! آلاباما دموکرات پیشنهاد لایحه الزامی تمام مردان وازکتومی در سن 50 یا پس از فرزند سوم.” کاربران توییتر شروع به پریدن کرد در نفاق و به نام او. بازیگر و فعال, Patricia Arquette پاسخ داد: “فکر کردم شما می خواهید برای جلوگیری از بارداری ناخواسته.” LGBTQ فعال حقوق ایدا Skibenes جواب, “اوه. این تقریبا مثل شما ناراحت کننده با کسی که به شما گفتن چه با بدن خود و تصمیم گیری زمانی که و چگونه به یک بچه.”

قانونگذاران جمهوری خواه در آلاباما ساخته شده است آن را کاملا روشن است که قصد خود را در عبور خود را نزدیک به کل سقط جنین ممنوع بود برای به چالش کشیدن 1973 ایالات متحده تصمیم دیوان عالی کشور Roe v. Wade که ادعا کرد یک حق قانونی برای سقط جنین. Rep. تری Collins اذعان کرد که سقط جنین ممنوع خواهد بود در دادگاه به چالش کشید و گفت: “قلب این لایحه این است که برای مقابله با یک تصمیم گیری است که ساخته شده بود توسط دادگاه در سال 1973 گفت که نوزاد در رحم مادر است و نه یک فرد.”

پس مصمم شد نمایندگان مجلس که در حمایت از سقط جنین ممنوع است که آنها حاضر به شنیدن اصلاحیه که حک شده استثنا برای حاملگی به عنوان یک نتیجه از تجاوز به عنف یا زنای با محارم. این به این معنی است که در آلاباما برای مثال یک دختر 13 ساله دختر که ممکن است باردار پس از تجاوز جنسی توسط یک مرد عضو خانواده خواهد بود مجبور به حمل یک کودک به مدت اگر دولت قانون می ایستد. اگر چنین سناریویی صدا پوچ — اما اجباری وازکتومی برای مردان می کند — شما فقط ممکن است یک زن ستیز.

Hollis یک زن نماینده مجلس در یک عمیقا محافظه کار جنوب دولت بی باک است. او را به چالش کشیده است جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری خواندن یک فمینیست شعر کتی هایم شامل این خط اول: “اگر من یک تفنگ شما خواهد ایستادگی برای حق و حقوق خود را. شما را سوار بر یک اتوبوس و مبارزه با همه دعوا است.” اگر چه او عناوین ساخته شده برای وازکتومی لایحه او نیز معرفی صورتحساب برای حفاظت از سلامت کودکان مانند ممنوعیت سیگار کشیدن در ماشین در حالی که کودکان در حال حاضر. او مخالفان مطرح کرده اند این واقعیت است که در پاییز گذشته در فلوریدا دستگیر شد و در بازداشت برای یک شب به ظن خشونت پس از بحث با همسرش که در طی آن او اعتراف به شکستن شیشه. در یک کشور که در آن سیاه و سفید از مردم از جمله زنان سیاه هستند جرم و overpoliced مشروعیت دستگیری او سزاوار می شود. محافظه کاران که ممنوعیت سقط جنین محافظت از اسلحه بر زندگی انسان و جشن نژادپرستانه سیستم عدالت کیفری با خود را “دشوار-در-جرم” لفاظی هیچ تناقض در مواضع خود.

ضد abortionists آمریکا بسیار خطرناک آنها سعی در گسترش ایدئولوژی خود در سراسر جهان است. جدید برای اولین بار-از-آن-نوع تحقیق توسط OpenDemocracy.net به تازگی دریافتند که آمریکا مبتنی بر سازمان های مرتبط به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شده است ضد سقط جنین تبلیغات در حداقل 18 کشور جهان است. معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت کرده است در رویدادهای برگزار شده توسط ضربان قلب بین المللی یک گروه اجرا می شود که به اصطلاح بحران بارداری مراکز است که در آن زنان باردار که ممکن است با توجه به سقط جنین اغوا شده در توسط کارکنان که پس از آن به آنها بگویید آنچه در آن طول می کشد از جمله دروغ آشکار به آنها صحبت از این روش. ضربان قلب با توجه به بررسی بودجه این مراکز در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان از جمله در سازمان ملل که در آن سقط جنین قانونی است و اغلب آزادانه در دسترس از اینجا. مراکز آن اجرا می شود را ساخته اند و ادعا می کند که سقط جنین می تواند باعث سرطان را بالا نرخ شکست و می توانید شریک زندگی خود را گی — که همه آنها به وضوح نادرست است.

در حالی که ضد abortionists مشورت زندگی در مجموعه ای از سلول ها در داخل بدن یک زن و دفاع از آن دسته از سلول ها در تمام هزینه های خود را انکار دسترسی به سقط جنین خطرات زندگی واقعی زندگی انسان است. تحقیقات نشان می دهد که در مناطقی که دسترسی به سقط جنین است, محدود, مرگ و میر مادران نرخ شروع به بالا رفتن. به طور خاص “یک دولت تصویب حاملگی محدودیت های سقط جنین و والدین کلینیک بسته شدن در حالت افزایش مرگ و میر مادران نرخ” طبق یک مطالعه.

موضوع سقط جنین است به تعریف سیاسی آمریکا چشم انداز است. رئیس جمهور تهمت می داند که او می تواند دور با هر چیزی تا زمانی که او می تواند قابل اعتماد برنده آرای ضد سقط جنین آمریکایی است. آنها را به ظاهر همه را ببخش خود سوء رفتار مجرمانه در مکان عمومی, قلدری و وسواسی دروغ تا زمانی که او پشت کردند. و مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی است و نه فقط نمادین است. او با تکیه بر نظر سرسخت ضد سقط جنین فعال به نام لئونارد لئو که توابع به عنوان “غیر رسمی قضایی مشاور” به بازسازی دادگاه فدرال با انتصاب صدها نفر از قضات محافظه کار. رئیس جمهور همچنین برداشت دو دیوان عالی کشور — نیل Gorsuch و برت Kavanaugh — که لئو کوتاه-لیست. مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات می تواند خرس واقعی میوه برای ضد سقط جمعیت به دیوان عالی کشور می شنود استدلال ماه آینده در یک مورد مربوط به یک کلینیک سقط جنین در لوئیزیانا. در معرض خطر که در مورد منی Roe v. Wade تصمیم گیری است.

آن را نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن. ضد سقط جنین فعالان را قدرتمند رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در گوشه خود را به عنوان به خوبی. مک کانل دارای افتخار در مورد موفقیت مسدود کردن باراک اوباما رئیس جمهور دادگاه عالی مهاجرت مریک حلقه گل و نظارت سنا تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن قضات و دیوان عالی کشور. مردی که تبدیل آمریکا به یک “قانونی قبرستان” در حال حاضر قصد دارد به همراه دو لایحه به مجلس سنا طبقه: “متولد-زنده سقط جنین بازماندگان قانون حفاظت و “درد قادر به جنین را حفاظت کنند.” به عنوان عناوین خود را به شدت نشان می دهد هر دو صورتحساب به شدت بالا بردن حقوق از مجموعه ای از سلول های جنینی بیش از همه چیز است.

به رغم بی امان fearmongering مقننه فرسایش از حقوق زنان و قدرتمند متحدان سیاسی به انجام مناقصه خود را ضد abortionists باقی می ماند یک اقلیت. نزدیک به دو سوم از آمریکایی ها هنوز شناسایی pro-choice. اگر حق را به بی پروایی نشان دادن تلاش برای تضعیف دسترسی به سقط جنین صدا عمیقا پوچ شاید آلاباما در کنگره Hollis’ ایده برای اجباری وازکتومی برای مردان باید به معرفی در سطح فدرال و بحث در برای مشاهده کامل متن و عمومی است.

Sonali Kolhatkar

مقاله نویس

Sonali Kolhatkar یک مقاله نویس برای Truthdig. او همچنین بنیانگذار میزبان و تهیه کننده اجرایی از “افزایش تا با Sonali” یک رادیو و تلویزیون نشان می دهد که ايران در سخنرانی تلویزیونی (DirecTV,…

Sonali Kolhatkar

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im