مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است یک بیماری همه گیر پاسخ مانند یک کسب و کار — با نتایج فاجعه آمیز

یکی از مهمترین و خسته کلیشه محافظه کارانه سیاست این است که ما باید اجرا شود و دولت مانند یک کسب و کار. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که یک نمایش کامل از چگونه مهلک که فلسفه می تواند هنگامی که به حکومت.

بسیار شده است گفت: در مورد چگونگی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت معایب و سوال برانگیز سیاست وسواس را مختل آمریکا در واکنش به رشد همه گیر. او خودشیفتگی برگ او قادر به در نظر گرفتن هر چیزی اما خود را سیاسی و اقبال خود را نژاد پرستی باعث می شود او را درمان بین المللی مشکل پزشکی مثل clash-of-تمدن و مرز کنترل مشکل خود را incuriosity باعث می شود او قادر به هضم اطلاعات جدید و پاسخ با انعطاف پذیری بسیار کمتر عمل با دوراندیشی به سر کردن مشکلات. کل کتاب می تواند—و به احتمال زیاد خواهد بود—نوشته شده در مورد چگونگی همگرا اخلاقی نقایص رئیس جمهور و مورد علاقه خود را محافظه کار و سرگرمی شبکه را به کمک یک ruinously بی کفایت پاسخ به رو به رشد بحران همه گیر.

حتی در صالح تر و همدلانه دست مغلوب ساختن پیشی جستن (و به طور گسترده تر محافظه کار) با رویکرد حاکم بر فلسفه هنوز هم بر خلاف خواسته های لحظه ای در زمان بحران نیاز به پیش بینی و مداخله توسط بخش دولتی است.

در هر مرحله از راه تهمت و محافظه کار رسانه ای باید درمان coronavirus به عنوان یک مشکل روابط عمومی یک مشکل سیاسی و کسب و کار مشکل است. آنها سعی در تطهیر شدت بیماری به مردم برای ادامه زندگی مثل همه چیز عادی است ادامه پرواز و رفتن بر روی خطوط و تقویت بازارهای اما ممکن است. جمعه, عجیب و غریب, کنفرانس مطبوعاتی بود کمی بیش از infomercial برای برخی از بالا مرتبط با سلامت کسب و کار در داو جونز متوسط با رژه از مدیران صحبت در مورد تعهد خود را به انجام مبهم یه چیزی در مورد این بیماری همه گیر درست قبل از بسته شدن بل. این کار حداقل در حال حاضر: داو رسید به عنوان یک نتیجه از خوش بین شرکت های بزرگ ارائه شده است. برای هفته ها در حال حاضر دولت آهسته-بازی تست تحت این نظریه که پایین تر گزارش شده اعداد را به نحوی بهتر و جادویی تغییر واقعی در زمین تا زمانی که مشکل رفت.

مثل خیلی از آمریکایی مدرن کسب و کار و فرهنگ و اخلاق در اینجا کوته بینانه و خود خدمت در بهترین و بی رحمانه سنگدلانه و بدخواه در بدترین حالت. امروز به سرعت در حال حرکت بازار سرمایه به صراحت طراحی شده برای توان راکتیو به جای فعال و با هر انگیزه ای به آنها ساخته شده است به فشار برای رشد در تمام هزینه. مشکلات به معنای تحت فشار قرار دادند به سمت و خارج از دید خیلی خوب می توانید نگه دارید نورد در بالای; ناخوشایند هزینه ها برونگرا و اجتماعی در حمایت از کارگران فقیر و محیط زیست است. در بهترین زمان این پویا ایجاد عظیم نابرابری و بی عدالتی است که بازار را متوجه نمی کند به این دلیل که قربانیان بیشتر تحت تاثیر ناچیز و خسته با دست نامرئی. در بدترین زمان آن را کاملا hobbles یک جامعه توانایی برای پاسخ به بحران است که نیاز به مدیریت فعال قبل از آنها می تواند به طور مستقیم احساس در بازار است.

Coronavirus همه گیر و بحران آب و هوا شبیه به اینجا: زمانی که بازار سرمایه متوجه به اندازه کافی وجود دارد یک مشکل در اینجا به تاثیر خط پایین خود را, از آن خواهد شد خیلی دیر به واقع مشکل را حل کند. این درست است از هر گونه مشکل با منحنی نمایی که راه حل نیاز به اقدام و قبل از منحنی تبدیل ناشدنی تند اما جایی که این اقدام برای جلوگیری از این امر تاثیر سود شرکت.

محافظه کار ایدئولوژی به طور کلی ناتوان از رسیدگی به مشکلات شبیه به این. فلسفه دولت حداقل و فقط در زمان پاسخ از طریق بخش خصوصی واگذار عمل محکوم به شکست زمانی که این چالش نیاز به افزونگی عظیم سرمایه گذاری های عمومی و ناراحتی موقت به بخش خصوصی احتکار. پرداخت به صورت یک بیماری همه گیر پاسخ دفتر, جهانی, بهداشت و درمان تعداد زیادی از در دسترس تخت بیمارستان و چنین خواهد بود ناخوشایند برای برخی از مدیران و مالیاتی خود را بار اما آن را ارزشمند برای عدالت اجتماعی و برای حفظ مردم زنده هنگامی که سیستم در حال تاکید کرد. به همین قیاس می توان ساخته شده است اما بسیار بزرگتر و بیشتر متعاقب مقیاس برای تغییر آب و هوا: اتخاذ سبز جدید معامله ممکن است گران و ناخوشایند برای برخی از صاحبان قایق بادبانی امروز, اما آن را به میلیون ها نفر از زندگی و تریلیون ها دلار در هزینه های فاجعه فردا.

جمهوری خواهان و محافظه کار رسانه متحدان تبدیل شده اند تا به “رفت و برگشت-را-تحت-فرش-و-گفت-هر-you-have-to” رویکرد به مشکلات است که آنها را فراموش کرده ام چگونه به انجام هر چیز دیگری. این فقط یک بی رحمانه اخراج از نیازهای جوان غریبه و تاسف: همچنین کل فرهنگ امتناع از دیدن مشکلات که در اجرای خلاف ایدئولوژیک خود را در چارچوب. هر سیاسی مشکل را می توان با فراهم کردن پایگاه خود را راحت جایگزین واقعیت است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را شخصی تجاری از خودشیفتگی بیمارگونه دروغ و بی پرده جهل است فقط اضافی دسته علف و غیره از خطرناکی بی رحمانه بی کفایتی. خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار جنبش واکنش به کروناویروس نشان می دهد یک ایدئولوژی است که مناسب برای مقابله با ناخوشایند مشکلات برای دهه—که آیا آن تغییر آب و هوا, هزینه های آموزش و بهداشت و مسکن و یا حتی دیگر شیوع مانند شیوع ایدز در ریگان عصر.

البته یک ویروس نمی مراقبت از آنچه رئیس جمهور می گویند آنچه در دانشگاه شیکاگو اقتصاددانان ارسال یا فاکس نیوز صحبت سر پخش. یک ویروس می کند آنچه در آن می کند. نمایی منحنی چه هستند. گاهی اوقات واقعیت خودشو تحمیل مهم نیست که چه واقعیت های جایگزین ایجاد می شوند و مهم نیست که چه اقداماتی صورت گرفته سعی کنید برای رفت و برگشت آن را زیر فرش تا شامپاین هنوز هم می تواند در جریان وال استریت پس از احزاب است. یک بیماری همه گیر مانند این می تواند کشتن غنی و فقیر به طور یکسان.

حتی برای خوب پاشنه بلند, در حال اجرا یک دولت مانند یک کسب و کار تنها کار می کند تا زمانی که آن را نمی کند. و هنگامی که آن را نمی کند, عواقب فراتر از فاجعه نه فقط برای اقتصاد است اما برای زندگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>