مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای جلوگیری برجسته محیط زیست عمل برای پروژه های

آتلانتا — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است آماده به رول بنیادی نیکسون-عصر حقوق محیط زیست است که او می گوید خفه پروژه های زیربنایی است و با اعتبار حصول اطمینان از دهه نظارت از پروژه های بزرگ و جوامع محلی می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در آتلانتا اعلام تغییرات جمعه به ملی محیط زیست سیاست قانون و مقررات برای چگونگی و زمانی که مقامات باید رفتار زیست محیطی بررسی و آن را آسان تر برای ساخت بزرگراه ها و خطوط لوله مواد شیمیایی و گیاهان و پروژه های دیگر. 1970 تغییر قانون نظارت محیط زیست در ایالات متحده نیاز به آژانس های فدرال را در نظر بگیرید که آیا یک پروژه خواهد آسیب برساند و هوا و زمین و آب و یا حیات وحش و به مردم حق نقد و ورودی. کاخ سفید گفت که حکومت نهایی را ترویج بازسازی امریکا است.

منتقدان تماس با رئیس جمهوری جمهوریخواه تلاش های بدبینانه تلاش برای محدود کردن توانایی های عمومی به بررسی و تاثیر پروژه های پیشنهادی در زیر یکی از این کشور شالوده حفاظت از محیط زیست ،

“این ممکن است بزرگترین سادگی به آلوده در 40 سال گذشته گفت:” برت Hartl, دولت, مدیر امور در مرکز تنوع زیستی, محیط زیست, گروه که با این نسخهها کار برای نجات گونه های در معرض خطر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که کاهش مقررات دولتی مشخصه ریاست جمهوری برگزار شد و آن را به عنوان یک راه برای افزایش مشاغل. گروه های زیست محیطی می گویند نظارتی rollbacks تهدید بهداشت عمومی و آن را سخت تر برای محدود کردن گرمایش جهانی. با کنگره و دولت تقسیم بر سر نحوه افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت های رئیس جمهور است که با تکیه بر مقررات زدایی فشار برای نشان دادن پیشرفت است.

“ایالات متحده نمی تواند به رقابت و رونق اگر یک سیستم اداری ما رو عقب نگه میدارد از ساختمان آنچه که ما نیاز به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که برای اولین بار اعلام عقبگرد سیاست ملی محیط زیست عمل می کنند قوانین.

در میان تغییرات عمده: محدود کردن زمانی که فدرال محیط زیست بررسی پروژه های در حال موظف و دربندی چگونه سازمان های فدرال و عمومی را برای بررسی و اظهار نظر در مورد هر گونه اثرات زیست محیطی از یک پروژه است.

مخالفان می گویند این تغییر را بی اندازه تاثیر عمدتا جوامع اقلیت. بیش از 1 میلیون آمریکایی های آفریقایی تبار زندگی می کنند در یک نیم مایل از گاز امکانات و خطر ابتلا به سرطان بالاتر از سازمان حفاظت محیط زیست سطح نگرانی از سموم ساطع شده از آن امکانات با توجه به یک سال 2017 مطالعه توسط هوای پاک نیروی کار و انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دور گرفتن آخرین خط دفاع به خط مقدم جوامع و همچنان به نشان می دهد در مجموع بی توجهی به محیط زیست ما و برای کسانی که خواستار نژادی و زیست محیطی و عدالت” گفت: رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y.

مصطفی سانتیاگو علی سابق, همکار مدیر در دولت اوباما سازمان حفاظت محیط زیست زیست محیطی عدالت اداری گفت: سیاه و دیگر جوامع اقلیت “خواهد پرداخت با سلامت خود و در نهایت زندگی خود را” برای این آخرین پیشنهاد تغییر حکومت.

خود را برای اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب گرجستان نوسان دولت در انتخابات عمومی ، مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خواه-تکیه دولت 5 درصد در سال 2016 اما برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد او را انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد. این خواهد بود که مغلوب ساختن پیشی جستن نهم سفر به گرجستان و ششمین سفر به آتلانتا در طول ریاست جمهوری خود.

سفر رئیس جمهور غنی را نیز می آید به عنوان دولت دیده می شود coronavirus موارد افزایش و در حال حاضر اندکی بیش از 12000 مورد تأیید و بیش از 3000 مرگ و میر.

جان Ossoff یک دموکرات که در حال اجرا است در برابر وقت جمهوری خواه ایالت دیوید پردو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به آمدن به گرجستان به بحث زیرساخت به عنوان دولت coronavirus بحران بدتر نشان می دهد که رئیس جمهور “در انکار و خارج از کنترل است.”

“آمدن به اینجا به صورت یک روال عکس-op است که رک و پوست کنده, عجیب و غریب, سورئال در برابر این بی سابقه سلامت و بحران اقتصادی” Ossoff گفت.

جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید گفت که اگر Ossoff views عمده سیاست های اعلام شده برای تسریع در پروژه های زیرساخت های حیاتی به عنوان چیزی غیر از مورد کار رشد و توسعه اقتصادی, سپس آن را ممکن است توضیح دهد که چرا او از دست کنگره نژاد در سال 2017.

کاخ سفید گفت: دولت تلاش خواهد تسریع گسترش ایالتی 75 در نزدیکی آتلانتا مهم حمل و نقل در مسیر که در آن ترافیک اغلب می تواند آهسته به خزیدن. دولت ایجاد خواهد شد دو ایالتی خطوط طراحی شده تنها برای کامیون های تجاری است. دولت اعلام کرد در پاییز گذشته قبل از کاخ سفید پرده برداری از آن قانون پیشنهاد شده که آن را در حال حرکت بود تا این مهلت قابل ملاحظه ای در تکمیل این پروژه به 2028.

آمریکا اتاق بازرگانی و به استناد یک کارولینای شمالی پل در آن نامه به عنوان مثال از دلیل تاخیر کرد و گفت: این پل که متصل Hatteras جزیره به Bodie جزیره در زمان 25 سال برای تکمیل اما تنها سه سال برای ساخت. “عدم امن به موقع تصویب پروژه و مدیریت زمین گیری نیز مانع رشد اقتصادی” این گروه کسب و کار نوشت: در حمایت از تغییر حکومت.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به گرجستان می آید یک روز پس از بایدن اعلام کرد یک طرح زیرساخت است که مکان های سنگین تاکید بر بهبود بهره وری انرژی در ساختمان و مسکن و همچنین ترویج حفاظت از محیط زیست و تلاش در صنعت کشاورزی. در این طرح بایدن متعهد به صرف 2 تریلیون دلار بیش از چهار سال به ترویج انرژی خود را پیشنهاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>