مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به طالبان تا به حال خوب بحث’

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او یکشنبه با رهبر طالبان روز پس از ایالات متحده و طالبان امضا توافق نامه که خواستار خروج نیروهای امریکایی از افغانستان پس از بیش از 18 سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اعتقاد بر این بود که اولین رئیس جمهور ایالات متحده به صحبت می کنند به طور مستقیم به طالبان و او پیشنهاد کرد آن را اولین بار خود را. پرسید: اگر شنبه بود و اولین گفتگو با رهبر طالبان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی خواهم بگویم که.”

“رابطه بسیار خوب است که من با ملا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما تا به حال خوب مکالمه طولانی امروز و شما می دانید که آنها می خواهند برای توقف خشونت است. آنها می خواهم به توقف خشونت نیز می باشد.”

“آنها به دنبال دریافت این به پایان رسید و ما به دنبال به دست آوردن آن را به پایان رسید,” او گفت. “من فکر می کنم همه ما بسیار علاقه مشترک است.”

این قرارداد امضا شده توسط رئیس مذاکره کنندگان از هر دو طرف و شاهد توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo, می تواند دیدن خروج از تمام آمریکا و نیروهای متفقین در مدت 14 ماه و اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به نگه داشتن یک کلید کمپین تعهد به عصاره آمریکا از “جنگ بی پایان.” اما آن را نیز می تواند به راحتی باز کردن به خصوص اگر طالبان و گروه های دیگر جامعه افغانستان شکست به موفقیت مذاکرات در مورد یک راه سیاسی پیش رو برای کشور است.

این مذاکرات در حال برنامه ریزی برای شروع روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در آن گفت: هنوز مشخص نیست چه افغان ها را انجام خواهد داد که آنها با طالبان و تلاش برای پیش نویس صلح آمیز آینده سیاسی این کشور است. وی افزود: “این کشور واقعا به آن را دریافت به پایان رسید. ما شده است وجود دارد برای 20 سال است. دیگر رئیس جمهور را محاکمه و آنها ناموفق بودند.”

یک زمان کوتاه قبل از تهمت صحبت کرد, طالبان, سخنگوی Zabiullah مجاهد توییتی که رئیس جمهور صحبت کرده و بر روی گوشی با رهبر طالبان ملا عبدل غنی اند.

طالبان افغانستان نیز با انتشار بیانیه ای گفت: تماس تلفنی گرفت و در مدت کوتاهی پس از 9:30 a. m. EST و 35 دقیقه به طول انجامید. سایت گروه هوش که نظارت بر ارتباطات از سازمان های شبه نظامی گفت: طالبان در بیانیه ای ادعا کرد که تماس برگزار شد در حضور تعدادی از اعضای طالبان مذاکره کمیته و زلمای خلیل زاد ایالات متحده فرستاده که مذاکره کرد.

با توجه به بیانیه گفتگو در مورد چگونه هر دو طرف را در جای خود قرار داده این توافق و این که ملا مطمئن مغلوب ساختن پیشی جستن است که اگر ایالات متحده مفتخر توافق پس از آن ایالات متحده و طالبان را “مثبت روابط دو جانبه.”

این بیانیه گفت که طالبان گفت: تهمت: “آقای رئیس جمهور! تعیین اقدامات در رابطه با خروج نیروهای خارجی از افغانستان و اجازه نمی دهد هر کسی به اقدامات که نقض شرایط توافقنامه در نتیجه embroiling شما حتی بیشتر در این جنگ طولانی مدت.”

هیچ جزئیات دیگری فاش شد.

وجود دارد یک عکس از رئیس جمهور رونالد ریگان میزبانی پنج “افغانستان مبارزان آزادی” در دفتر بیضی در سال 1983 به بحث در مورد تجاوز شوروی اما آنها از اعضای طالبان که فرم تا 1990s. ایالات متحده در حمایت از مبارزان افغان علیه شوروی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>