مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های او ممکن است آسانسور فدرال coronavirus دستورالعمل بسته محرک اصطبل دوباره در سنا – به روز رسانی

واشنگتن – تلاش در سنا به جلو حرکت کند با نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی برای مبارزه با کروناویروس بحران متوقف شده برای دومین روز متوالی بیش از ادامه اختلافات بین جمهوری خواهان و دموکرات ها.

تا حد زیادی در پارتی-خط رای (با حزب جمهوری خواه و دموکرات علیه) بود 49-46 برای پایان دادن به بحث و حرکت رو به جلو است. شصت رای مورد نیاز برای پیشبرد اندازه گیری برای نهایی رای طبقه.

اندازه گیری طراحی شده است برای ارائه پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها پرتاب یک تاسیسات برای کسب و کارهای کوچک توقیف سراسر کشور و نجات صنایع بزرگ مانند شرکت های هواپیمایی ضرب و شتم coronavirus بحران است. اما دموکرات ها می خواهید امنیت بیشتری را برای کارگران از اخراج و از دست دادن هیت پوشش بیشتر پول متحده برای مقابله با بحران و کمک های بیشتر برای دانش آموزان در مواجهه با دانش آموز بازپرداخت بدهی.

پس از رای رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل با عصبانیت رد اپوزیسیون دموکراتیک به عنوان “رویه انسداد” است که می تواند به تاخیر انداختن رای گیری تا پایان هفته.

“دموکرات مسئولیت برای ما کارگران که نیاز است که هر شرکت است که مالیات دهندگان دلار باید خود را محافظت دستمزد کارگران و مزایای نه مدیر عامل شرکت پرداخت سهام buybacks یا اخراج” مجلس نانسی پلوسی گفت: پس از رای گیری مجلس سنا. “رئیس جمهوری خواه مجلس سنا لایحه قرار داده و شرکت های بزرگ اما به دلیل اصرار رهبر چاک شومر و حزب دموکرات پیشرفت ساخته شده است.”

– Ledyard پادشاه

وزارت امور خارجه پیگیری 13,000 آمریکایی رشته در خارج از کشور

وزارت امور خارجه ردیابی حداقل 13,500 آمریکایی که رشته در خارج از کشور و نیاز آمریکا به کمک گرفتن از بازگشت به ایالات متحده, یک مقام ارشد به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

وزارت امور خارجه در حال حاضر به ارمغان آورد حدود 5000 آمریکایی ها از 17 کشور و مقامات امیدوار هستند به همراه یکی دیگر از 1600 شهروندان ایالات متحده این هفته از کشورها در سراسر جهان است.

“ما به دنبال در 16 یا پس از پرواز در پنج روز آینده و در حدود 1600 مسافر شناسایی شده برای کسانی که پرواز با اتاق را برای بیشتر” گفت: این رسمی که در جریان خبرنگاران به شرط ناشناس ماندن.

“آن شده است بسیاری از کار سخت است و آن رفتن به یک مقدار زیادی از کار سخت و رفتن به جلو” این فرد گفت. “ما در حال اختصاص همه منابع ما به این است.”

وزارت امور خارجه راه اندازی مرکز تماس برای کمک به marooned آمریکایی ها اما مقامات می گویند بهترین راه برای دریافت بر روی آژانس رادار به ثبت نام آنلاین با آژانس ثبت نام هوشمند مسافر برنامه به نام گام.

“تنها راه برای پیدا کردن کسی است که اگر آنها در حال ثبت نام در مرحله. این که چگونه ما ساخت آشکار برای این پروازها” فرد گفت.

مرکز تماس شماره تلفن 202-501-4444 برای کسانی که در خارج از کشور و 888-407-4747 برای کسانی که تماس در ایالات متحده به نمایندگی از رشته خانواده یا دوستان است.

– Deirdre Shesgreen

پنتاگون برای استقرار بیمارستان به نیویورک و سیاتل

پنتاگون قصد دارد به استقرار بیمارستان به نیویورک و سیاتل در اواخر این هفته برای کمک به کسانی که در شهرستانها مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس وزیر دفاع علامت Esper روز دوشنبه گفت:.

ارتش بزرگترین بیمارستان می تواند به جای 248 تخت, او گفت:. بیشتر از امکانات تلفن همراه ارائه خواهد شد در هفته های آینده. در همین حال نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان کشتی رحمت است به بادبان به لس آنجلس به عنوان به زودی به عنوان امروز است. USS راحتی نیروی دریایی دیگر در بیمارستان کشتی در حال تعمیر است. آن است که برنامه ریزی شده به بادبان به نیویورک در ماه آوریل است.

این بیماری را مجبور به لغو برخی از تمرینات و Esper اذعان کرد که این ویروس می تواند بر پنتاگون آمادگی برای انجام ماموریت های مبارزه با اگر آن را بدتر. او گفت: 133 سربازان بودند که برای درمان این بیماری است.

در پنتاگون حدود 60 درصد از نیروی کار شده است و راه دور Esper گفت. امنیت سخت تر است, او گفت:, و غربالگری بازدید کنندگان برای تب ممکن است به زودی آغاز خواهد شد.

– تام Vanden بروک

رند پل: افراد بدون علائم نیاز به تست

یک روز پس از اعلام او اولین سناتور به قرارداد coronavirus دیابت رند خواست همکاران خود را در کاپیتول هیل برای آزمایش برای COVID-19 به عنوان به خوبی.

“من معتقدم که ما باید بیشتر تست بلافاصله حتی در میان کسانی که بدون علائم” کنتاکی جمهوری گفت: در یک بیانیه مشترک با خبرنگاران. “من تا به حال هیچ نشانه و خاص برخورد با COVID-19 فرد مثبت است. با این حال سفر به طور گسترده در ایالات متحده و ملزم به ادامه انجام این کار به رای گیری در مجلس سنا. که همراه با این واقعیت است که من یک مصالحه ریه به رهبری من به دنبال تست. با وجود مثبت نتیجه تست من بدون علامت باقی می ماند برای COVID-19.”

دستورالعمل های فدرال دلسرد تست برای کسانی که در حال نشان دادن علائم حتی اگر آنها در تماس با کسی که آزمایش مثبت است یا اعتقاد به معرض شده اند.

“برای کسانی که می خواهند به من انتقاد به عدم قرنطینه متوجه است که اگر قوانین در تست شده بود به دنبال یک توپ را روی گوه, من هرگز آزمایش شده اند و هنوز هم می تواند راه رفتن در اطراف سالن کنگره” پل گفت. “دستورالعمل های کنونی نمی خواهد که به نام برای من برای تست و نه قرنطینه. این بود که من فوق العاده احتیاط را از نگرانی برای آسیب دیده ریه که منجر به دریافت تست شده است.”

پل یکی از سه نفر از اعضای کنگره از جمله مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا که اعلام کرده اند آنها تست کردم مثبت است.

– Ledyard پادشاه

“این باور نکردنی است’: سناتور دریافت testy بیش از محرک تاخیر

تنش در مجلس سنا در کف دوشنبه به قانونگذاران تلاش برای رسیدن به یک توافق تاریخی نجات بسته در حالی که سلامت و بحران اقتصادی ناشی از کروناویروس در ادامه به تشدید.

“یک نفس عمیق بکش” اقلیت, شلاق زدن, کیر, دوربین, D-Ill., گفت: به عنوان سناتور bickered بیش که گسل آن است که هیچ معامله نشده است. “هر کس عاطفی در این لحظه در هر دو طرف راهرو. اما ما باید یک کار را انجام دهد.”

Durbin نیست رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., رفت و پس از او دموکراتیک همتایان – به خصوص مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا.

مک کانل سرزنش پلوسی برای تضعیف مذاکرات و گفت همه چیز داره خوب تا زمانی که او درگیر شدم.

“با برنامه” مک کانل گفت. “از آن زمان به تصویب تاریخی تسکین. این کشور ندارد زمان برای این بازی های سیاسی.”

Durbin گفت: او می داند پلوسی “واقعا unnerves بسیاری از مردم در آن طرف راهرو.” اما او گفت: پلوسی که مایل به بخشی از مذاکرات “است نه ظالمانه ایده.”

در یک نقطه, رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. مسدود روال درخواست به صحبت می کنند و از سوی دیگر ، سوزان کالینز R-مین است.

“اوه بیا” کالینز گفت. “این باور نکردنی است.”

شومر گفت: اعتراض او به وضوح در برنامه به عنوان او در ادامه به مذاکره تغییرات دموکرات ها می خواهند را به ایران بسته است.

– مورین Groppe

Pelosi پرده counter-پیشنهاد به اوباما لایحه محرک

مجلس نانسی پلوسی پرده برداری کرد روز دوشنبه یک ضد پیشنهاد به ایران با محرک پیشنهاد که شامل اولویت های دموکرات کنگره تحت فشار بوده اند در round-the-clock, مذاکرات با ایران رهبران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

آن را شامل:

نیاز به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل به سفارش شرکت های خصوصی برای تولید ماسک ماسک و سایر تجهیزات مورد نیاز.
ارائه بیشتر کارگران تضمین شده پرداخت می شود و خانواده پزشکی را ترک کنند.
با استفاده از نزدیک به 40 میلیارد دلار برای کمک به ایجاد ثبات در کشورهای بودجه مدارس و کمک به دانشگاه در ادامه عامل در طول بحران.
دادن متحده میلیاردها دلار در اعطای کمک های مالی برای کمک به برگزاری انتخابات از جمله گسترش اوایل غایب و پست الکترونیکی رای گیری.

صحبت کردن در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پلوسی گفت: این لایحه دموکرات ها خواهد معرفی این بعد از ظهر خواهد بود “کارگر گرا نیست و به دور فروشگاه” برای شرکت های بزرگ.

صحبت کردن در کف مجلس سنا روز دوشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., سرزنش پلوسی برای تضعیف مذاکرات در نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته طراحی شده برای ارائه پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها پرتاب یک تاسیسات برای کسب و کارهای کوچک و نجات صنایع بزرگ مانند شرکت های هواپیمایی ضرب و شتم coronavirus بحران است.

“ما این دید و پس از آن مجلس پرواز از سان فرانسیسکو (یکشنبه) و این به این جناح چپ قسمت از سوپر مارکت رفت و برگشت” او گفت:, با اشاره به بازی تلویزیون نشان می دهد که در آن شرکت کنندگان مسابقه را از طریق یک فروشگاه مواد غذایی گرفتن موارد قبل از زمان اجرا می شود خارج. “مسائل نامربوط به چپ و راست.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر باقی مانده خوش معامله خواهد بود رسید دوشنبه ،

“ما بسیار نزدیک به رسیدن به یک معامله. بسیار نزدیک است. هدف ما این است که برای رسیدن به یک معامله است. و ما امیدواریم حتی با اعتماد به نفس است که ما را ملاقات خواهد کرد که هدف” گفت: شومر D-n. y. اما او افزود: “ما تعهد برای دریافت اطلاعات درست است.”

– Ledyard شاه و مورین Groppe

مریلند, ماساچوست, ایندیانا, سفت coronavirus اقدامات

فرمانداران جمهوریخواه در ایالت مریلند و ماساچوست روز دوشنبه دستور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار, توقف کوتاه از پناهگاه در محل سفارشات اما مصرف بنیادی ترین اقدامات تا به امروز در هر دو کشور.

مریلند منظور می رود به اثر 5 p. m. EDT در حالی که ماساچوست سفارش آغاز می شود روز سه شنبه در ظهر و گسترش به 7 آوریل.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت که او احساس اندازه گیری لازم بود چرا که بیش از حد بسیاری از مردم نادیده گرفتن سفارش خود را برای جلوگیری از جمعیت 10 یا بیشتر “به معنای واقعی کلمه به خطر انداختن زندگی” از دیگران است.

اجرایی سفارشات در هر دو کشور را شامل صنایع ضروری در دستورالعمل صادر شده در هفته گذشته توسط دولت فدرال مانند مراقبت های بهداشتی مواد غذایی, کشاورزی, انرژی, اولین پاسخ دهندگان حمل و نقل و عمومی این نسخهها کار میکند. فروشگاه های مشروبات الکلی نیز معاف و رستوران ها می تواند همچنان به خدمت به مواد غذایی است.

“با در نظر گرفتن این اقدام در حال حاضر ما می تواند به طور قابل توجهی بهبود موقعیت ما در این مبارزه به کم کردن سرعت گسترش این ویروس در” ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت.

وی افزود: “شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد یک دولت الزامی پناهگاه مردم در خانه های خود. من باور نمی کنم من می تواند و یا باید سفارش شهروندان ایالات متحده را محدود به خانه های خود چند روز در پایان. آن حس را ندارد از بهداشت عمومی از دیدگاه این واقع بینانه نیست.”

در ماساچوست وجود داشته 646 موارد تایید شده از انسداد عروق كرونر قلب ویروس و پنج مرگ و میر. مریلند دارای 288 موارد تایید شده.

در ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم دستور دولت خود را به ساکنان باقی مانده در خانه های خود را به جز برای برخی فعالیت های مجاز مانند مراقبت از دیگران و سفارش لوازم.

– ویلیام کامینگز و جوی پادگان

67 اعضای خانه تماس از راه دور رای گیری

ده ها تن از قانونگذاران مجلس خواستار خانه رهبران به اتخاذ یک حکومت موقت است که اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری توسط اعضای طول ملی شرایط اضطراری مانند زمان coronavirus بحران است.

“من ترکیبات نیاز به یک صدا در کنگره در حال حاضر” Rep. اریک Swalwell D-کالیفرنیا گفت: پس از او و 66 اعضای دیگر خواسته کمیته قوانین را تغییر دهید. “این مهم است که مهم نیست که چگونه این بحران را توسعه من می تواند همچنان به حمایت از خانواده های شاغل در منطقه من—بدون توجه به جایی که من از لحاظ جسمی. و هر عضو کنگره باید قادر به انجام همان.”

این درخواست به کمیته قوانین است که بررسی این موضوع می آید یک روز پس از کنتاکی خواه ایالت کنتاکی اعلام که او آزمایش مثبت برای COVID-19 لرزاند سنا. نزدیک به سه ده قانونگذاران کنگره اعلام کرده اند که مراحل را به خود قرنطینه و یا در غیر این صورت منزوی خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی.

داکوتای شمالی ایران از سوی دیگر ، کوین کرامر حمایت این تغییر نیز به tweeting که “فوق العاده بار تماس برای اقدامات فوق العاده.”

– Ledyard پادشاه

تغذیه می گوید آن را به خرید اوراق بهادار برای حمایت از بازار

فشار ایجاد شد در کنگره به شکستن آن logjam در coronavirus نجات بسته است.

سهام تضعیف دوباره شنبه با وجود فدرال رزرو تصمیم به راه اندازی یک گسترش برنامه های اعطای وام برای کمک به اقتصاد است.

یک هفته پس از ایالات متحده آمریکا بازار خود را ارسال بدترین هفته پس از بحران مالی میانگین صنعتی داو جونز پایین بود تا آنجا که 500 امتیاز در باز کردن ساعت از معاملات.

فدرال رزرو گفت که قصد دارد به خرید مقدار نامحدودی از Treasurys و وام مسکن اوراق بهادار در یک پیشنهاد برای حمایت از بازارهای مالی است. همچنین گفت که این امر خرید تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به عنوان بخشی از توسعه در آن دارایی های خرید در بازار شناخته شده است به عنوان کاهش کمی.

“ما باید بسیاری از وعده از تغذیه, اما آنها هنوز هم در حال رفتن به نیاز به کمک از کنگره می گوید:” اسکات Colyer ارشد اجرایی در مشاوران مدیریت دارایی ها. “آیا فدرال رزرو در آخرین حرکت ما را حل کند ویروس مشکل ؟ هیچ. می کند آن را حل کند و ما مشکل بیکاری? هیچ. اما آن را اجازه می دهد بازار به تابع. در پایان هفته گذشته ما بشدت نیاز به آن است.”

– جسیکا مانتون و Ledyard پادشاه

در سالگرد امضای اوباما می گوید ACA بیش از همیشه مورد نیاز

رئیس جمهور سابق باراک اوباما به رسمیت شناخته 10-سال-سالگرد امضای قانون مراقبت مقرون به صرفه دوشنبه در یک صدای جیر جیر در مورد اهمیت این نقطه عطفی قانون فعلی بهداشت و درمان مراقبت از بحران است.

“این هنوز تحت حمله درست زمانی که ما نیاز به مراقبت بیشتر” اوباما در توییتی. “ما باید برای محافظت از آن در ساخت آن تا زمانی که ما پوشش همه.”

قانون گسترش پوشش بیمه درمانی و حمایت است یک بار دیگر در دادگاه تحت یک چالش مطرح شده توسط حزب جمهوری خواه به طور کلی وکیل است که پشتیبانی شده توسط این برگ برنده دولت است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که معروف به تشریح قانون به عنوان “بزرگ (expletive) معامله” در نظر است که بود و توسط یک میکروفون در لایحه امضای مراسم با ارسال نامه ای به ناروا و رهبری ایران به طور کلی وکیل دوشنبه ترغیب آنها به رها کردن طرح دعوی در دادگاه. بایدن است frontrunner برای نامزدی حزب دموکرات را در مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود روز یکشنبه در روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در coronavirus که آیا او خواهد تجدید و موقعیت خود را به دلیل بیماری همه گیر.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است خلاص شدن از شر بد, بهداشت و مراقبت قرار داده و در مراقبت های بهداشتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این دولت قرار نیست به جلو یک جایگزین برای ACA پس از جمهوریخواهان در کنگره قادر به تصویب لایحه خود را.

دیوان عالی ایالات متحده است که در حال حاضر تایید کرد که این قانون دو بار برگزار خواهد شد تا آخرین کت و شلوار خود را مدت است. آن را به احتمال زیاد به برنامه ریزی برای دهان استدلال در پاییز و تصمیم گیری در 2021.

– مورین Groppe

Klobuchar شوهر بستری با COVID-19

شوهر از سن. ctq در بیمارستان بستری شده است با COVID-19 و پنومونی مینه سوتا دموکرات و نامزد سابق ریاست جمهوری روز دوشنبه اعلام کرد.

Klobuchar گفت: او در حال گرفتن تست شده برای این ویروس در مشاوره از دکتر خود, چرا که او و شوهرش شده اند با هم برای دو هفته گذشته است و او در خارج از دوره 14 روزه برای بیمار شدن.

“همانطور که همه آگاه است وجود دارد کمبود آزمون برای افرادی که نیاز به آنها را در همه جا و من نمی واجد شرایط برای به دست آوردن یکی تحت هر استاندارد” Klobuchar در بیانیه ای گفت.

او گفت شوهرش جان Bessler استاد در دانشگاه بالتیمور دانشکده حقوق و بلافاصله قرنطینه خود را زمانی که او شروع به احساس بیمار حتی اگر او فکر آن را فقط سرد است.

اما درجه حرارت بالا و بد سرفه ادامه داشت. زمانی که او شروع به سرفه کردن خون او کردم و آزمایش و بررسی می شد به یک بیمارستان ویرجینیا چون خون او نشان داد که سطح اکسیژن در میان نگرانی های دیگر. Bessler در حال حاضر دریافت اکسیژن است اما نه در یک ونتیلاتور با توجه به Klobuchar بیانیه.

“من دوست دارم شوهر من خیلی خیلی زیاد و نه قادر بود در بیمارستان در کنار او یکی از سخت ترین چیز در مورد این بیماری” Klobuchar گفت. او و دختر خود وابسته شده اند “به طور مداوم در تماس و پیام کوتاه و ایمیل.”

Bessler اولین کنگره همسر که شناخته شده است به COVID-19.

سه نفر از اعضای کنگره – سناتور. رند R-Ky., و مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا – اعلام کرده اند آنها تست کردم مثبت است.

– مورین Groppe

پنتاگون: COVID-19 موارد تقریبا دو برابر بیش از آخر هفته

پنتاگون در گزارش روز دوشنبه که موارد coronavirus تا به حال نزدیک به دو برابر و به 243 نیروهای خود را به اعضای خانواده و کارکنان غیر نظامی.

که افزایش 119 بيمار پس از جمعه که تعداد موارد بالغ بر 124.

روز یکشنبه نیروی دریایی اعلام کرد که سه ویژه جنگ ملوانان آموزش در واشنگتن تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است. آنها پیوستن به یک تکاور نیروی دریایی که تشخیص داده شد با COVID-19 ماه گذشته.

از 243 COVID-19 موارد 133 نیروهای هفت نفر از آنها در بیمارستان بستری هستند. بیش از آخر هفته پنتاگون همچنین گزارش آن مرگ اول که قرارداد کارمند. تا کنون چهار سرباز و یک غیر نظامی کارکنان بهبود یافته اند.

– تام Vanden بروک

مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های او ممکن است آسانسور فدرال coronavirus دستورالعمل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه در یک صدای جیر جیر یک شب که او با توجه به بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله دستورالعمل که ممکن است کاهش گسترش coronavirus اما در حال صدمه زدن به اقتصاد است.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در توییتر درست قبل از نیمه شب در واشنگتن است. “در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

مقامات بهداشت عمومی از جمله کسانی که در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود آمریکایی ها از خانه کار می کنند زمانی که آنها می توانند و نه جمع در رستوران ها و یا دیگر کسب و کار. دولت نورد از 15 روز برنامه در تاریخ 16 مارس به “خم منحنی” جدید کروناویروس موارد است.

بسیاری از کسانی که مقامات از جمله جراح عمومی جروم Adams باید گفت که دو هفته است که “به احتمال زیاد به اندازه کافی زمان” برای متوقف کردن گسترش ویروس در کشور است.

“اگر هر کس باعث این تغییر و یا این تغییرات مهم و فداکاری در حال حاضر ما خواهد رالی با هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. “و ما در حال رفتن به یک جشن بزرگ همه با هم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد دو کاربر صبح روز دوشنبه که با استفاده از زبان های مشابه به اصرار است که در پایان 15 روز تنها “گروه های در معرض خطر” جدا شود و بقیه آمریکایی ها به “بازگشت به کار.”

در عین حال محدودیت های داشتن یک تأثیر عمده ای بر اقتصاد است. وزارت کار گزارش داد 30 درصد افزایش در تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است. جیمز بولارد رئیس شعبه سنت لوئیس فدرال رزرو بانک, پیش بینی نرخ بیکاری می تواند آمار 30 درصد در ایالات متحده

چندین ایالت از جمله نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز را به اعمال سختگیرانه تر اجتماعی فاصله مورد نیاز است. حتی اگر تهمت کاسته دستورالعمل های فدرال در هفته آینده آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار سفارشات امضا شده توسط فرمانداران در آن و کشورهای دیگر.

– جان Fritze و دیوید جکسون

Fauci آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus ادعا

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تبدیل به چهره کاخ سفید را علمی و پزشکی پاسخ به COVID-19 coronavirus شیوع اغلب ظاهر می شود در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول وظیفه نیروی اخبار کنفرانس ها.

اما او و رئیس جمهور باید همیشه به توافق حقایق اطراف شیوع.

برای مثال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بازی های برگزار شده تا مواد مخدر مورد استفاده در درمان مالاریا به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در مبارزه با coronavirus Fauci گفت: تنها مدرکی است که این دارو می تواند مفید بود “حکایتی است.” Fauci نیز مغایر با مغلوب ساختن پیشی جستن در جدول زمانی برای واکسن و شدت شیوع.

در مصاحبه با علم مجله Fauci گفت که او و تهمت نیست اختلاف نظر در مسائل اساسی.

“حتی اگر ما مخالف در برخی از چیزهایی که او گوش می دهد. او راه خود را می رود. او سبک خود” Fauci گفت. “اما در مسائل اساسی او گوش دادن به آنچه که من می گویم.”

  

اما او گفت: در اخبار کنفرانس رئیس جمهور می گوید همه چیز “در راه است که من نمی خواهد آن را بیان دلیل آن می تواند منجر به برخی از سوء تفاهم در مورد آنچه حقایق در مورد یک موضوع داده شده است.”

وقتی پرسیده شد که مورد تهمت و ادعا می کنند که چین می تواند داشته باشد گفت: جهان در مورد کوروناویروس سه یا چهار ماه زودتر Fauci رشد دفاعی است.

“چه شما می خواهید مرا به انجام? منظور من به طور جدی جان بیایید واقعی شما چه من می خواهم به انجام?” او پرسید: علم نویسنده کارکنان جان کوهن.

– ویلیام Cummings

چرا نمی تواند کنگره موافق هستید ؟

به عنوان کنگره مذاکره بیش از بسته محرک اصلی اینجا هستید چسبیده امتیاز:

هر دو طرف می خواهند به کسب و کار تاسیسات در میان آتن است که تهدید به سقوط اقتصاد به یک رکود عمیق است. دموکرات ها می خواهند رابطه جنسی خشن مقررات برای جلوگیری از شرکت دریافت خواهید کرد که فدرال کمک مالی از بعد درگیر شدن در سهام buybacks که غنی سازی خود را به مدیران. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: لایحه در حال حاضر شامل دموکرات ها در یمن برای شرایط وام و دیگر از دستیاران اصلی کسب و کار است.
دموکرات ها خواستار مقررات خواهد بود که به طور موقت مسدود اخراج و سلب حق مالکیت به عنوان خانواده مبارزه با از دست درآمد. آنها همچنین می خواهند بودجه اضافی برای مواد غذایی تمبر و گسترش مزایای بیکاری.
دموکرات ها و جمهوری خواهان نیز کشمکش بر سر چه مقدار پول باید به بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات سلامت برای کمک به آنها در مقابله با بحران.

– Deirdre Shesgreen

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>