مغلوب ساختن پیشی جستن: وام دانشجویی وام گیرندگان می توانید به حالت تعلیق در پرداخت به مدت 60 روز بدون بهره

واشنگتن — وام با وام های دانشجویی فدرال خواهد بود قادر به توقف پرداخت های خود برای دو ماه بدون بهره حاصل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزارت آموزش و پرورش روز جمعه گفت.

این حرکت تلاشی است برای کمک به کسانی که از نظر مالی تحت تاثیر گسترش coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود هفته گذشته دولت را صرف بهره فدرال برگزار وام در هفته گذشته اما چند جزئیات در دسترس بوده است. تعلیق خواهد شد و در اثر حداقل 60 روز و آن آغاز شده در مارس 13.

“در حال حاضر همه باید متمرکز ماندن امن و سالم نیست به نگرانی در مورد وام دانشجویی خود تعادل رو به رشد” گفت: وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos در انتشار اخبار. “من ستایش رئیس جمهور تهمت خود را برای اقدام سریع در مورد این موضوع و من امیدوارم که آن را فراهم می کند معنی دار کمک و صلح از ذهن به کسانی که نیاز دارند.”

وام گیرندگان را مجبور به تماس خود را وام کنندگان به درخواست وقفه در پرداخت. این معلوم نیست که چگونه به سرعت آن سازمان قادر خواهد بود برای پاسخ به آن درخواست.

کسانی که هنوز هم می خواهید به پرداخت خود را می توانید انجام دهید. پرداخت در این مورد می توان به طور مستقیم به تراز اصلی که ممکن است اجازه می دهد برخی از وام گیرندگان برای پرداخت وام خود را با سرعت بیشتری. کسانی که در خدمات عمومی وام بخشش برنامه که باید به 120 قبل از پرداخت وام خود را بخشیده است نیز ممکن است علاقه مند در ادامه به پرداخت انتشار گفت.

این گروه همچنین مجاز تعلیق پرداخت اتوماتیک برای وام گیرندگان بیش از 31 روز مرتکب جنایت یا جنحه از مارس 13 یا هر کسی که می شود 31 روز بزهکار.

توقف پرداخت وام توسط یکی از بسیاری از اقدامات مالی قانونگذاران در نظر گرفته شده برای کاهش بار مالی ناشی از کوروناویروس. برخی از سنا دموکرات ها پیشنهاد کرده اند که وزارت آموزش و پرورش مجاز به پرداخت وام گیرندگان وام. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل طرح به نام برای یک مکث به مدت سه ماه خواهد بود و به DeVos توانایی را به حالت تعلیق و پرداخت برای بیشتر از سه ماه در بالای آن است.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>