مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق سفر بین آمریکا و اروپا برای 30 روز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ساخته شده در یک دفتر بیضی آدرس به ملت سرزنش اتحادیه اروپا برای اقدام نیست به سرعت به اندازه کافی برای پرداختن به این رمان coronavirus و گفت: ایالات متحده خوشه “کشت” شد توسط مسافران اروپایی.

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید تعلیق تمام سفر بین آمریکا و اروپا برای 30 روز جمعه آغاز به عنوان او به دنبال مبارزه با ویروسی همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ساخته شده در یک دفتر بیضی آدرس به ملت سرزنش اتحادیه اروپا برای اقدام نیست به سرعت به اندازه کافی به آدرس خارجی “ویروس” و گفت: ایالات متحده خوشه “کشت” شد توسط مسافران اروپایی.

“ما ساخته شده یک حرکت نجات بخش با اقدام اولیه در چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر ما باید همان اقدام با اروپا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این محدودیت ها نمی شود به بریتانیا و ایالات متحده آمریکا را به نظارت بر وضعیت برای تعیین اگر سفر می تواند بازگشایی زودتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او همچنین هدایت سازمان به ارائه نامشخص مالی برای کمک به “برای کارگران که بیمار قرنطینه و یا مراقبت از دیگران با توجه به کروناویروس” و کنگره برای اقدام به گسترش آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا تسلیم خواهد شد پرداخت مالیات برای برخی از های فردی و کسب و کار filers به مدت سه ماه برای کاهش اثرات شیوع ویروس. او گفت: مدیریت کسب و کار کوچک نیز وام های کم بهره و در دسترس برای کسب و کار برای کمک به آنها آب و طوفان است.

“این یک بحران مالی” او گفت:. “این فقط موقت لحظه ای از زمان که ما غلبه خواهد کرد و با هم به عنوان یک ملت و به عنوان یک جهان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تصریح کرد تماس خود را در کنگره به تصویب یک برش به دولت فدرال مالیات بر حقوق و دستمزد به منظور تحریک اقتصاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال marshaling کامل قدرت” دولت و بخش خصوصی برای محافظت از مردم آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>