مغلوب ساختن پیشی جستن به جزئیات ایالات متحده Coronavirus تلاش; شومر به دنبال $8.5 B

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده چهارشنبه در برابر انتقاد است که دولت او انجام نمی دهد به اندازه کافی برای دیدار با کروناویروس تهدید به عنوان قانونگذاران به نام به بیماری مبارزان پول بسیار بیشتر از $2.5 میلیارد کاخ سفید درخواست کرده است.

یک روز پس از او به دنبال به حداقل رساندن ترس از گسترش ویروس به طور گسترده ای در سراسر آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن آمادگی برای برگزاری کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی با کارشناسان از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در ضمن دو coronavirus موارد گزارش شده در آمریکایی که تا به حال سفر در الماس شاهزاده کشتی کروز, سلامت, مقامات گفت. این موارد جدید را در ایالات متحده به شمارش 59.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه که CDC بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و دیگران در دولت در حال “انجام یک کار بزرگ با توجه به کروناویروس!” و متهم به برخی اخبار رسانه ها از “وحشت در بازار است.”

کاخ سفید روز چهارشنبه گفت که آن را به حال ایمان در آذر و نمی شد با توجه به انتصاب یک ویروس تزار.

در کاپیتول هیل ارشد قانونگذاران به نام برای هر دو حزب در هزینه های بسته بندی که به فدرال و ایالتی و مقامات محلی منابع بیشتر است. کنگره در سال های اخیر در زمان یک رویکرد مشابه با مخدر اپیدمی پمپاژ فدرال دلار برای درمان و پیشگیری است. رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک پرده برداری از یک $8.5 میلیارد coronavirus پیشنهاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او شده است ارسال پیام های مخلوط مورد ویروس.

CDC در روز سه شنبه هشدار داد که آمریکا به آماده شدن برای یک شیوع این بیماری است که باعث شده است بیش از 80 ، 000 موارد در سراسر جهان اما نسبتا کمی که تا کنون در ایالات متحده آمریکا

این تعداد شامل 14 نفر که در سفر بازگشت از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان; و 42 آمریکایی مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز که تخلیه شدند توسط دولت فدرال ایالات متحده از جایی که کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

اما قبل از او پرواز از هند در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: coronavirus وضعیت “بسیار خوبی تحت کنترل در کشور ما است.” دولت از کنگره خواسته است تا برای اضافی $2.5 میلیارد به سرعت توسعه یک واکسن پشتیبانی آمادگی و پاسخ فعالیت ها و جمع آوری تجهیزات مورد نیاز و منابع.

جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران به طور یکسان مورد سوال کرده اند که آیا این درخواست کافی است.

شومر را $8.5 میلیارد دلار طرح بیش از سه مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست. این شامل 4.5 میلیارد دلار برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی به کار برای جلوگیری از شیوع بیماری در ایالات متحده $1 میلیارد دلار برای توسعه و تولید یک واکسن 1 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای دیگر در مبارزه با کروناویروس و 2 میلیارد دلار برای بازپرداخت متحده برای هزینه های متحمل شده در مقابله با شیوع.

“ما با هم قرار داده یک مکمل است که این موضوع گفت: Rep. رزا DeLauro D-Conn., که صندلی یک صفحه کلید است که مجموعه هزینه برای سازمان بهداشت و درمان. مشاوران گفت: خانه اندازه گیری است به احتمال زیاد رونمایی در هفته آینده. دو حزبی “چهار گوشه” جلسات — دموکرات ها و جمهوری خواهان در هر دو مجلس نمایندگان و سنا — شروع پنج شنبه یک خانه دموکراتیک مشاور گفت: با یک لایحه دو حزبی هدف.

DeLauro را رد کرد کاخ سفید را $2.5 میلیارد دلار درخواست کرد و گفت: این دو صفحه خلاصه به نظر می رسد قرار داده شده اند هم بدون خیلی فکر کردم. او در تقابل با آن به 28 صفحه ارسال از دولت اوباما در مقابله با ابولا.

شهادت قبل از کمیته چهار شنبه, آذر گفت: “من درک سرخوردگی خود را با دو صفحه نامه بودن اسناد و مدارک” اما او گفت که او معتقد است $2.5 میلیارد دلار خواهد بود به اندازه کافی در حال حاضر. “اگر آن را نمی کند آن را به صندوق ما به شما آمده است.”

شومر شده است به شدت انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به شیوع و درخواست خود را اعلام کرد قبل از دموکراتیک-کنترل خانه تخصیص بودجه کمیته وزن در rankled برخی از دموکرات ها امید برای سریع دو حزبی اقدام برای مقابله با بحران.

ورود در ایالات متحده در اوایل روز شنبه تهمت بلافاصله شروع به مقابله با منتقدان که می گویند او باید عمل کرده و هر چه زودتر به تقویت فدرال پاسخ به کوروناویروس.

او در توییتی اعلام کرد که او را در جریان بعد از چهارشنبه. پس از آن خواهد آمد این کنفرانس خبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین متهم به برخی اخبار رسانه ها از “وحشت در بازار است.”

رئیس جمهور را نگه می دارد, از زبانه ها در بازار سهام و دیدن آن را به عنوان یک شاخص که سیاست های اقتصادی مشغول به کار هستند و اغلب مباهات از رشد آن است. بازار سقوط شنبه با مقدار زیادی و سپس دوباره در روز سه شنبه و تهمت متوجه شده است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام نیز درگیر در مقاومت مواجه و پس از بازگشت با مغلوب ساختن پیشی جستن. گریشام را بازتوییت کرد یک CDC پست که گفت: “در حال حاضر وجود ندارد به گزارش جامعه گسترش” از کروناویروس در آمریکا

این هفته موسسه ملی بهداشت دریافت حمل و نقل از آزمون دوز واکسن نامزد از Moderna, Inc., در آماده سازی برای اولین مرحله آزمایش ایمنی در چند ده نفر با هدف آغاز ماه آوریل است. اما دکتر Anthony Fauci, NIH را بیماری های عفونی و رئیس خبرنگاران هشدار داد که در بهترین سناریو “شما در حال صحبت کردن در حدود یک سال تا یک سال و نیم” قبل از هر واکسن خواهد بود آماده برای استفاده گسترده است.

Fauci گفت که در حالی که تنها چند مورد تبدیل شده است در ایالات متحده از مسافران خارج از کشور “ما باید قادر به فکر می کنم در مورد چگونه ما را در پاسخ به یک بیماری همه گیر شیوع.”

“این بسیار روشن است. اگر ما یک جهانی همه گیر هیچ کشور در حال رفتن به بدون تاثیر” Fauci گفت.

یک بیماری همه گیر شامل مستمر گسترش پایدار انتقال از فرد به فرد در مناطق متعدد و نیمکره در سراسر جهان به طور همزمان Fauci اشاره کرد.

__

آسوشیتد پرس نویسنده جاناتان Lemire اندرو تیلور و AP پزشکی نویسنده Lauran Neergaard کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im