مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی ‘وحدت’ در اجتماعی دور سخنرانی وست پوینت فارغ التحصیلان در میان تنش های نژادی ، coronavirus نگرانی

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادای خدمت و فداکاری از غرب نقطه فارغ التحصیلی کلاس در روز شنبه دعوت از دانشجویان به عنوان رویایی به عنوان نظامی از قهرمانان گذشته و تشویق آنها را به پایه قوی برای آرمان آزادی و برابری در یک زمان از اختلاف و تقسیم.

در سخنان تاکید کرد که وحدت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شروع آدرس به حدود 1,100 فارغ التحصیلی دانشجویان که در چه تاریخی ساخته شده در ایالات متحده منحصر به فرد است “دوام آن موسسات در برابر احساسات و تعصبات از لحظه ای است.”

“هنگامی که بار آشفته زمانی که راه آنچه مهم است این است که دائم بی انتها و پایدار و ابدی” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن را شروع آدرس خود در وست پوینت – آمد در زمانی که رابطه خود با نظامی رشد کرده است تیره و تار و در زمانی که تنش های نژادی داخلی و ناآرامی آورده اند معترضان ریختن به خیابان ها در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور خواستار عدالت نژادی و پلیس اصلاحات.

مراسم فارغ التحصیلی خود را غیر متعارف و بازتاب چالش های پیش روی آمریکایی ها در میان coronavirus بیماری همه گیر.

خاکستری-لباس دانشجویان با پوشیدن لباس سفید, ماسک صورت پیاده روی گسترده رژه زمینه در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله و به تماشای مراسم از صندلی تاشو فاصله شش فوت از هم جدا. دیپلم بودند دست در پیشبرد بنابراین به جای راه رفتن در سراسر مرحله دانشجویان ادای احترام کردند تهمت و دیگر اعضای حزب رسمی که نام آنها نامیده می شد.

هیچ handshakes اجازه داده شد. پدر و مادر و بستگان و دوستان نیست مجاز به شرکت در. اما یک سنت باقی مانده: دانشجویان هنوز هم پرتاب کلاه خود را در هوا و در پایان مراسم به عنوان نظامی هلیکوپتر پرواز سربار.

سرهنگ ژنرال داریل A. Williams, سرپرست ایالات متحده در آکادمی نظامی با اشاره به ماهیت غیر معمول از این مراسم است. اما “هنوز هم وجود دارد یک جشن” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه آوریل است که او را تحویل شروع آدرس برای کلاس 2020 – تصمیم گیری در ملاقات با swift محکومیت از منتقدان که او را متهم کرد از قرار دادن آینده رهبران نظامی’ زندگی در معرض خطر توسط آنها را مجبور به جمع آوری در طول مرگبار سرایت.

دانشجویان به خانه فرستاده شدند در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر ضربه به پایان رسید و مطالعات خود را از طریق آموزش از راه دور. تنها فارغ التحصیل از سالمندان بازگشت برای شنبه رویداد بود که از نقل مکان کرد و در دانشگاه استادیوم فوتبال به گسترده رژه زمینه شناخته شده به عنوان ساده.

در حدود نیم ساعت به اظهارات فارغ التحصیلان تهمت ستایش وست پوینت به عنوان “نماد جهانی از آمریکا شجاعت و وفاداری, وفاداری و نظم و انضباط و مهارت بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بود که به استقبال این مراسم با توپ انفجار و 21 gun salute, پرداخت ادای احترام به تنوع فارغ التحصیلی کلاس اشاره به زنان و مردان جوان آمده بود از هر دولتی در این کشور و “از هر نژاد و مذهب و رنگ و عقیده.”

“اما زمانی که شما وارد این زمینه شما بخشی از یک تیم و یک خانواده با افتخار در خدمت یکی آمریکایی, ملت,,” او گفت:. “شما نمونه این قدرت مشترک ملی هدف به فراتر از همه تفاوت ها و رسیدن به وحدت واقعی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواست دانشجویان به دنبال نمونه ای از قوی وست پوینت آمار و ارقام مانند ژنرال جورج پاتون و ژنرال داگلاس مک آرتور, چه کسی به او گفت: می دانستم “که آمریکا سرباز هرگز تا کنون واریز شده است.”

“این رهبران بزرگ بودند نه ترس از آنچه دیگران ممکن است در مورد آنها می گویند,” او گفت:. “آنها اهمیتی نمی دهند. آنها می دانستند که وظیفه خود را به محافظت از کشور ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که نمی پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که در مرحله اذعان مرگبار تلفات از coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 2 میلیون آمریکایی و کشته شدن نزدیک به 115,000. او به نام این ویروس “نامرئی دشمن … که آمد به ساحل ما از سرزمین های دور به نام چین است.”

اما “ما خاموش خواهد شد این طاعون” او قول داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین جشن جدیدترین شاخه ای از نیروهای مسلح – به تازگی ایجاد شده فضای زور و گفت که خود را سازمان دیده بان ایالات متحده آمریکا است که آوردن یک پایان “دوران جنگ بی پایان.”

“این است که وظیفه نیروهای ایالات متحده برای حل باستان درگیری در سرزمین های دور که بسیاری از مردم هرگز حتی شنیده,” او گفت:.

“ما پلیس جهان است. اما اجازه دهید ما را در اطلاع اگر مردم ما در معرض تهدید هستند ما هرگز دریغ عمل می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار نشانه اش فارغ التحصیلی اولین آدرس در وست پوینت اگر چه او صحبت کرده است در سال های گذشته به فارغ التحصیلان در آکادمی نیروی دریایی در آناپولیس مریلند آکادمی نیروی هوایی در کلرادو اسپرینگز کلرادو و گارد ساحلی در آکادمی New London, کانکتیکات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان به غرب نقطه فارغ التحصیلی دانشجویان آمد و به عنوان ارتباط خود را با این کشور و رهبران نظامی اتحاد ساییده شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دستچین رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley بستری شنبه او می خواهم اشتباه با اجازه نظامی کشیده می شود به رئیس جمهور سیاسی پاسخ به بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز پس از مرگ جورج فلوید. علامت Esper مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر دفاع است نشانه تمایل خود را به تغییر نام قلعه ارتش که افتخار مؤتلفه ژنرال یک موضع تهمت را رد کرده است.

در ضمن وست پوینت خود شده است riven توسط همان تنش های نژادی roiling ملت است. اقلیت دانشجویان در محرمانه نظرسنجی به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز می گویند آنها به صورت آشکار و نامحسوس تبعیض در این کشور نخبگان زمین آموزش برای افسران ارتش. ارسال نژادپرستانه ویدئوها در ماه آوریل توسط یکی از همکلاسی های خود وادار بررسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>