‘تهمت پیروزی مینه سوتا’ ثبت نام رای دهندگان در مؤتلفه پرچم-پرواز نوار

تیم مبارزات انتخاباتی ظاهر شد توییتی توسط بلیک پالسون که توییتر زیستی برچسبها او را “منطقه ای زمینه مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی مینه سوتا است.” پالسون پیام و عکس در مورد “جمعیت بزرگ از مردمی” بود بازتوییت شده توسط حزب جمهوری خواه از مینه سوتا حساب.

این اولین بار نیست که حزب جمهوری خواه از مینه سوتا سعی شده است که ارتباط با رای دهندگان در Rollie را تسلیت نامزد فرماندار جف جانسون صحنه مبارزه انتخاباتی وجود دارد در نوامبر سال 2018 است.

این است کاملا لعنتی هفته به تصمیم می گیرید شما می خواهید به معاشرت با Rollie است.

اگر شما شنیده ام از این نوار در همه, آن را احتمالا از طریق یک زن و شوهر اخیر استار تریبیون داستان در مورد صاحب رولاند Hogrefe بسیار whiny واکنش به اینکه گفته می شود به عنوان نژادپرست است.

برای برخی از زمان در حال حاضر Unitecloud سنت مبتنی بر ابر ضد نژاد پرستی سازمان شده است مستند نمونه اثبات فقط چگونه به طور کامل انت او است.

این (مینه سوتا مرکزی!) نوار ورزشی مؤتلفه پرچم و دیگر Dixie با مضمون خاطرات. Unitecloud نیز ارسال شده شاهد داستان در مورد یک “سیاه و سفید عروسک نوزاد” دیده می شود “حلق آویز گردن آن” پشت بار بود که همچنین عکس پوشیدن یک “داعش” پیراهن.

در نوار خود را رسانه های اجتماعی پست Hogrefe ساخته شده بومی آمریکایی با مضمون جوک در مورد گرفتن یک “رزرو” و خواستار کروناویروس “کونگ آنفولانزا.”

بیایید ببینید… ما ترک هر چیزی است ؟

اوه راست. آن زمان در سال 2009 زمانی که Hogrefe فریاد زد نژادی تهمت ها در سیاه و سفید نفر و فرار بیش از یکی از آنها را با کامیون خود را.

به عنوان در گذاشته اتهامات دقیق در یک, مطبوعات پیشگام, داستان Hogrefe ترک یک مک دونالد در خیابان هنگامی که ماشین خود را تقریبا به یک گروه از پیاده. کلمات رد و بدل شد; Hogrefe بعدها او می خواهم با استفاده از یک “نژادی لقب” اما گفت که او فقط می خواهم انجام می شود و پس از آنها می خواهم او را به نام “honky” و “ادم سفیه و احمق.”

Hogrefe تبدیل کامیون خود را در اطراف و سوار به عقب به سمت این گروه در نهایت رمنج از آن به آنتوان ویلیامز که “بود زدم به حال دندان های شکسته و نیاز به بخیه به سر خود را در بشقاب قرار داده و به بازوی خود را و عمل جراحی برای تعمیر روده او.”

Hogrefe بعد گفته پلیس او می خواهم تنها آمار ویلیامز در دفاع از خود پس از کسی در جمعیت به ضرب گلوله در او — یک ادعای او سعی کرد حمایت از تیراندازی یک گلوله خود را از طریق کامیون’ شیشه جلو صبح روز بعد. (بعد از او پذیرفته شدند عکس اخراج تنها پس از او می خواهم آمار ویلیامز.)

Hogrefe شد شارژ همراه اول و درجه دوم حمله, جنایی فضایی عمل و ترک صحنه تصادف; او بعد از گناه التماس کرد تنها به این اتهام و خدمت 90 روز در زندان بود.

همانطور که از چهارشنبه Hogrefe است تحت پیگرد Unitecloud و آن مدیر اجرایی ناتالی Ringsmuth چه کسی به او می گوید “piggybacking در ‘انصراف از فرهنگ’ را امتحان کنید و از بین بردن مردم و کسب و کار آنها اختلاف نظر دارند ، ما از سوی دیگر استدلال می کنند تنها کسی که در این داستان که در واقع تلاش برای “نابود کردن” یک فرد است رولاند Hogrefe.

در طرح دعوی در دادگاه Hogrefe ادعا Unitecloud به فعالیت است صدمه زدن به نوار “توانایی به انجام کسب و کار و در ادامه به جذب… شگفت آور, محلی و ملی, موسیقی عمل می کند.”

به نظر می رسد که تا به حال دقیق اثر مخالف در حزب جمهوری خواه از مینه سوتا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>