تهمت می خواهد به خیانت کارگران آمریکایی در عین حال دوباره

قبل از به اشتراک گذاری نظرات در مورد تهمت های اخیر پیشنهاد برای کاهش وام دانشجویی بخشش اجازه بدهید من توضیح وضعیت خود.

در 20s من تازه از دانشگاه با مدرک کسب و کار و مشغول به کار در نرم افزار برای چند سال. در 30s من رفتم به مدرسه فارغ التحصیل به جامعه شناسی. من تنها و من تا به حال هیچ حمایت خانواده. بنابراین من در زمان از وام های دانشجویی.

من تصمیم به گرفتن وام های دانشجویی را با دقت. این یک خطر, دلیل این که شما ممکن است فارغ التحصیل و سپس شما خواهید بود در سمت چپ با هزاران دلار پرداخت.

دو وجود دارد کاهش عوامل است که منجر به آن بروید. شما می توانید انتخاب کردن برای درآمد مبتنی بر بازپرداخت. زیر که گزینه پرداخت وام خود را گره خورده به درآمد خود را. اگر شما شکست خود را به پرداخت های کوچک هستند. اگر شما ثروتمند هستید و شما پرداخت بیشتر. که به نظر می رسد عادلانه است.

دوم اگر شما در بخش دولتی یا در یک سازمان غیر انتفاعی وام های خود را ببخشند پس از 10 سال بازپرداخت. (اگر نه آنها را ببخشند پس از 20 سال.)

من کمی بیش از یک سال از فارغ التحصیلی. پس از هفت سال از فارغ التحصیل مدرسه اگر من خوش شانس, من یک کار می پردازد که کمتر از من ساخته شده در نرم افزار در 20s. و سپس من شما را به پرداخت وام برای یک دهه.

من 50 سال که وام ببخشند. آن را تحت تاثیر قرار توانایی من برای خرید یک خانه شروع یک خانواده و یا صرفه جویی برای دوران بازنشستگی. من را انتخاب کرد که.

در عین حال تهمت پیشنهاد کرده است برش بخشش وام برای افرادی که کار می کنند در غیر انتفاعی یا مشاغل دولتی به مدت ده سال. برای دانش آموزان مثل من که در حال حاضر در زمان وام آن را reneging در یک وعده.

اگر شما می خواهید برای اجرا به دولت مانند سود-به حداکثر رساندن کسب و کار شاید برش بخشش وام حس می کند. اما دلایل خوبی وجود دارد که چرا دولت نباید اجرا مانند یک کسب و کار.

کسب و کار در حال اجرا به حداکثر رساندن سود سهامداران خود را. هر گونه مزایای به مشتریان خود و یا گسترده تر هستند اتفاقی است. دولت باید به نفع همه ما است.

یک جامعه سالم است که با تحرک اجتماعی که در آن با استعداد و سخت کوش فرد متولد شده به فقر می تواند بالاتر از کلاس های خود را. مگر اینکه شما یک ستاره ورزشکار آموزش و پرورش کلید به گرفتن پیش. آموزش و پرورش است به همان اندازه در دسترس همه است.

دانش آموزان از خانواده های کم درآمد با آرمان در حال حاضر در یک نقطه ضعف برای یک لیست طولانی از دلایل. جامعه شناس سارا Goldrick-Rab مطالعات چگونه کنونی کمک های مالی سیستم اریب در برابر فقرا است. برای مثال او در می یابد که بسته کمک دست کم گرفتن هزینه های واقعی از حضور در مدرسه و فرض کنیم که کودکان نمی کمک مالی به پدر و مادر خود را (که بسیاری از کم درآمد و دانش آموزان انجام دهد).

وام ایده آل نیست. هر گونه اقدامات است که می تواند اجازه می دهد دانش آموزان به تحصیلات تکمیلی بدون بدهی های فلج کننده بهتر خواهد بود. اما آنها چیزی. آنها اجازه می دهد برخی از دانش آموزان که می تواند در غیر این صورت نمی توانیم آن را به تحصیلات دانشگاهی. آنها ترویج تحرک اجتماعی.

من می خواهم برای زندگی در یک کشور که در آن افراد با استعداد از خانواده های فقیر هنوز هم می تواند به دانشگاه برود. من فکر می کنم که باعث می شود کشور ما بهتر است — نه فقط در یک آرمان گرا راه به دلیل رفیع اخلاق اما در واقعی و ملموس راه است که به اعتقاد من همه ما به دست آوردن از.

من فکر نمی کنم ما بهتر است زمانی که غنی غنی اقامت زیرا عمه بکی می توانید خرید بچه های او راه به کالج بدون آنها درآمد آن را در حالی که یک نابغه متولد شده از پدر و مادر فقیر نمی تواند. من فکر می کنم همه ما بهتر است زمانی که افراد با استعداد متولد شده به خانواده های فقیر می تواند تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را, غنی سازی در جامعه ما برای همه ما است.

وام بخشش نیست گلوله سحر و جادو برای دستیابی به یک کامل شایسته سالاری اما چیزی از آن. و آن را به سادگی از پول رایگان — آن را یک سرمایه گذاری در یک جامعه بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de