مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 بودجه خود را نشان می دهد اولویت های واقعی

2020 انتخابات ریاست جمهوری به خوبی جریان دارد و آن را پر سر و صدا. نامزدها وعده شکستن وعده ارائه اطمینان و چرخش اخبار به طور مداوم.

چه یک راه برای گرفتن یک نگاه روشن و در اولویت های خود را? در مورد نشستن رئیس جمهور با نگاه به بودجه خود را پیشنهاد. و زمانی که رئیس جمهور تهمت خود را اعلام کرد $4.8 تریلیون دلار بودجه به تازگی او روشن ساخته خود را در اولویت بود و در ادامه به شخم زدن پول بیشتر به جنگ و دیوار و دیوار خیابان و کمتر به هر چیز دیگری.

“ما در حال رفتن به یک بسیار خوب بودجه بسیار قدرتمند نظامی, بودجه,” او گفت: “از آنجا که ما هیچ انتخاب است.”

این است که به سادگی نادرست است. بودجه, همه چیز در مورد انتخاب و رئیس جمهور تهمت بودجه صحبت می کند حجم در مورد اولویت ها و مردم او را انتخاب کرده است.

پنتاگون در حال حاضر بالاتر از بودجه بیش از آن در اوج جنگ ویتنام. این در حالی است که دهها هزار نفر از نیروهای واجد شرایط برای مواد غذایی تمبر نیمی از هر دلار پنتاگون دریافت می رود به شرکت ها و پیمانکاران که سیفون کردن بیش از $350 میلیارد دلار در هر سال. که تقریبا دو برابر کل بودجه برای مراقبت از جانبازان ما.

چه کسی برنده با این بودجه ؟ اداره مهاجرت و گمرک (ICE) که بدنام درمان از مهاجران و فرزندان خود را شوکه وجدان آمریکایی است. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن طرح یخ بودجه خواهد دو سال 2024.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تصمیم به تمدید کاهش مالیات است که به نفع ثروتمندان در بیشتر هزینه 1.4 تریلیون دلار بیش از 10 سال است.

که نمی رئیس جمهور انتخاب می کنید ؟

با کاهش مواد غذایی و مسکن و afterschool برنامه های او نمی انتخاب جوانان در Pacoima کالیفرنیا که در آن 1 از 5 مدرسه به دانش آموزان بی خانمان هستند یا 39 میلیون کودکانی که فقیر یا کم درآمد در سراسر کشور.

با کاهش به دانشجو وام کمک او را انتخاب کنید دانش آموزان بی خانمان در سانتا کروز کالیفرنیا که نیاز به تصمیم گیری بین انجام تحقیق و یا پیدا کردن یک محل برای زندگی و یا 45 میلیون خانواده که زین با بیش از 1.5 تریلیون دلار در بدهی های دانشجویی.

با کاهش به مراقبت های بهداشتی و پزشکی او را انتخاب کنید ونوس گریر از شهر سلما در ایالت آلاباما که دسترسی به پزشکی و درگذشت پیشگیری از سرطان عوارض و یا سایر 87 میلیون آمریکایی که در حال ایجاد یا underinsured.

با کاهش به آژانس حفاظت از محیط زیست او نمی را انتخاب کنید آپاچی ملت در اوک آپارتمان آریزونا که در حال مبارزه با رزولوشن مس برای جلوگیری از هتک حرمت خود را از سرزمین مقدس. او نمی را انتخاب کنید Applachians, Lousianans یا دره اوهایو ساکنان که رنج می برند sky-high نرخ سرطان از آلودگی صنعتی یا 9 میلیون نفر است که مرگ و میر زودرس در سراسر جهان از آلودگی است.

به دلیل طلبی و نظامی گری او حتی نمی را انتخاب کنید 20 جانبازان که خودکشی در هر روز و یا هزاران نفر از افراد جوان که نام نویسی در ارتش در این سال به دلیل آنها دیگر فرصت های اقتصادی.

انتخاب که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده برای این کشور است و نه فقط برای جنگ و دیوار و دیوار و خیابان است. آن را نیز یک انتخاب گسترده فقر سیستمیک نژادپرستی ویرانی سیاره ما و جنگ بی پایان در فقیر در خانه و خارج از کشور.

بودجه اخلاقی اسناد و مدارک. آنها منعکس کننده اولویت های ما که اعتقاد ما بر این است که شایسته ملت ما منابع فراوان و آنچه که ما را انتخاب کنید به سرمایه گذاری برای نسل های آینده است.

مردم فقیر انتخاباتی اخلاقی بودجه, در مقابل, نشان می دهد که چگونه ما می توانیم به جای سرمایه گذاری در آموزش و پرورش, شغل خوب, اجتماعی, رفاه, مسکن, مراقبت های بهداشتی و آب و دموکراسی و صلح و در روند رشد اقتصاد ما دفع بحران آب و هوا و جامعه ما را امن تر و عادلانه تر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را انتخاب کنید. چه خواهد شد ما بود ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>