واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم شده است به صدور دستورالعمل های جدید برای متحده در روز پنج شنبه با هدف کاستن اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و بازگشایی نقاط کشور به ایالات متحده هایش با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

اظهار کرد: باید برای دیدار با مجموعه ای از “معیارهای پزشکی” قبل از آنها می توانید احساس امن بازگشایی با توجه به دستورالعمل ارائه شده توسط مقام ارشد دولت افغانستان ، مقامات نمی ارائه جزئیات بیشتر در مورد معیارهای اما تاکید کرد که آنها “توصیه” و ارائه فرمانداران و رهبران محلی با انعطاف پذیری.

رئیس جمهور گفته است که برخی از کشورها می تواند لغو محدودیت ارسال مردم به کار و باز شدن مدارس قبل از دستورالعمل های جاری با هدف کاهش گسترش coronavirus پایان آوریل 1.

“این بسیار هیجان انگیز است. آن شده است یک زمان وحشتناک برای دیدن چنین مرگ و نابودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز چهارشنبه نیروی کار جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات گفته اند که آن را ضروری است برای احیای اقتصاد است که به ضرب و شتم در ماه گذشته با رکورد تعداد مدعیان بیکاری و شیب سقوط در بازار سهام است.

رئیس جمهور و دستیاران او همچنین تاکید کرد که آنها می خواهند به راه اندازی مجدد اقتصاد “با خیال راحت.” یکی از این دستورالعمل آمده است که قبل از هر گونه بازگشایی ایالات و شهرستانها نیاز به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی ظرفیت بیمارستان به جای coronavirus بیماران.

اعلام می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد چندین تماس تلفنی در روز های اخیر با کسب و کار مدیران اجرایی و نمایندگان مجلس برای کمک به تعیین چگونه به راه اندازی مجدد اقتصاد است. رئیس جمهور بود و در ابتدا گفت که ایجاد یک “نیروی کار” به بررسی این که آیا به گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل اما به جای نام بیش از 100 رهبران صنعت که گفته خواهد پیوستن به آنچه که کاخ سفید به عنوان “احیای اقتصادی گروه های صنعت.” معلوم نیست دقیقا چه نقش آنها خواهد بود.

کاخ سفید نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که 65 سناتور و 32 عضو مجلس نمایندگان را به عنوان بخشی از باز کردن امریکا دوباره کنگره ، رئیس جمهور و اعضای دولت او صحبت کرد و به نمایندگان مجلس روز شنبه برای بحث در مورد برنامه ای برای راه اندازی مجدد اقتصاد و همچنین به عنوان یک طیف وسیعی از موضوعات از جمله برای کمک به کسب و کارهای کوچک پزشکی زنجیره تامین و سلامت روان.

سناتور. مایک براون R-Ind., گفت: رئیس جمهور مشخص شده نسبتا اساسی دستورالعمل در مورد چگونه کشور را بازگشایی در تماس با سناتور پنج شنبه بعد از ظهر که نشان می دهد تصمیم گیری می شود نه فقط در سطح دولت اما در یک شهرستان-توسط-شهرستان سطح به عنوان به خوبی.

“یک طرف است برای رفتن به یک کمی بیشتر من فکر می کنم مایل به گرفتن برخی از خطر در بازگشایی و یک سمت در حال رفتن به می خواهید مطمئن شوید که وجود دارد قوی تر و اطمینان بیشتر از طریق تست” براون افزود که در حالی که او اذعان تست بیشتر مورد نیاز است, این کشور نباید “تکیه بر آن است 100% شروع به بازگشایی شده است.”

مدیران کسب و کار و برخی از مقامات منتخب باید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آنها نباید بازگشایی اقتصاد تا زمانی که وجود دارد این است که بیشتر تست های ملی برای coronavirus به منظور اجازه می دهد کارشناسان برای نظارت بر گسترش ویروس و تشخیص ظهور جدید نقاط داغ.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن خود از کارشناسان هشدار می دهند که بازگشایی بیش از حد به زودی منجر به بیشتر های در coronavirus موارد فقط در زمانی که این بیماری همه گیر به نظر می رسد ebbing.

مقامات از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد که دوباره باز کردن ملت نیاز به یک ظرفیت عظیم برای تست آهنگ و درمان مردم برای این ویروس با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است استدلال با بیش از فرمانداران که قدرت به منظور بازگشایی و کسب و کار و مقامات دولت روشن ساخته دوشنبه که “باک” متوقف می شود با فرمانداران.

“آنها در حال خاص به هر فرماندار در هر ایالت” یک مقام گفت. “آنها خواهد شد در نظر گرفتن سرب در این است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد “باز کردن امریکا دوباره” دستورالعمل ها و معیارهای طی یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران پنج شنبه بعد از ظهر و گفت که پرده دستورالعمل در کاخ سفید نیروی کار جلسه یکشنبه شب.

برخی از فرمانداران نمایندگان مجلس و منتقدان باید گفت: بازگشایی بیش از حد به زودی منجر به افزایش coronavirus موارد است. مقامات دولت گفت: پیشنهاد دستورالعمل حمایت از پزشکان که مشغول به کار با کاخ سفید coronavirus نیروی کار از جمله وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

Birx به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه وجود دارد نه متحده که کمتر از 1000 موارد و کمتر از 30 مورد جدید در هر روز است.

در حالی که برخی از جمهوری خواهان نشان داده اند که آنها آماده برای شروع به بازگشایی این کشور برای کسب و کار دموکرات ابراز نگرانی در مورد نیاز به صورت گسترده و تست قبل از این حرکت.

براون اشاره کرد یک جمهوری خواه ایالت پت Toomey R-پن., گفت: رئیس جمهور است که هر طرح نیاز به “برنامه” و “یک اندازه متناسب با همه” رویکرد. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع گفت:” آره این یک ایده عالی است. که بخشی از آنچه که من غیر روحانی.'”

سناتور. علامت هشداردهنده D-Va., یک عضو کنگره گروه مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پاسخ گفت: راه اندازی مجدد این کشور بیش از حد به زودی نیز می تواند صدمه زدن به کسب و کار خود را در دراز مدت.

“عجله اتفاقی دوباره باز کردن خطرات نه تنها بیشتر زندگی را از دست داده بلکه آسیب بیشتری به اقتصاد ما,” او گفت:.

در حالی که این دستورالعمل خطاب به فرمانداران گفت: مقامات شهر و شهرستان رهبران همچنین می توانید با استفاده از دستورالعمل ها برای تصمیم گیری در مورد جوامع خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im