اگر وضعیت فعلی امور جهانی به یاد شما بیش از حد بالا طرح توسط یک سفید-گربه-نوازش جیمز باند تبه کار شما دور نیست. وقتی که می آید به سیاست هسته ای ما نزدیک تر از همیشه به زندگی واقعی و فیلم فاجعه است.

در طول 4 فوریه دولت از آدرس اتحادیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که “رژیم ایران باید خود را رها پیگیری سلاح های هسته ای.” او حذف بخشی که در آن او انصراف ایالات متحده از تنها موجود معاهده بین المللی با قابلیت وادار کردن ایران به انجام این کار.

این طرح جامع اقدام مشترک (JCPOA) معروف ایران است که در یک پیمان بین المللی است که به طور موثر د-تشدید تنش ها و تضمین ادامه داد: پیشرفت در تامین امنیت ایران را منع گسترش. آن را حیاتی است که ایالات متحده reenters ایران مقابله و یا آن را می تواند سنین برای تعمیر خسارت و راه اندازی مجدد پیشرفت است.

که پیمان نیست و تنها در بلوک سفت.

ایالات متحده نیز خارج از landmark Intermediate-Range پیمان نیروهای هسته ای میان ایالات متحده و روسیه حیاتی کاهش سلاح پیمان که مسئول از بین بردن بیش از 2600 intermediate-range موشک آوردن پیشرفت ملموس در ثبات و خلع سلاح تلاش های بین دو کشور.

مهم ترین باقی مانده بین المللی کنترل تسلیحات پیمان که ایالات متحده هنوز یک حزب جدید کاهش سلاح های استراتژیک پیمان (New START) تنظیم شده است به پایان می رسد در ماه فوریه 2021 فقط یک سال از هم اکنون.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه علنا ارائه شده بلافاصله به گسترش شروع جدید بدون هیچ قید و شرط. این پیمان را در آینده نامشخص است — مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تلاش برای رسیدن به گسترده تر معامله مربوط به چین به عنوان برخی از مشاوران او پیشنهاد کرده اند و یا ممکن است زباله این پیمان به عنوان به خوبی.

سلاح های هسته ای را همه ما کمتر امن است. ایالات متحده می تواند و باید یک بار دیگر منجر هسته ای با ایران منع گسترش و خلع سلاح. چیزی کمتر از سلامت انسان و بقا در خطر است. همه ما باید منافع مقرره در حصول اطمینان از سلاح های هسته ای استفاده نمی شود.

با وجود آن وجودی خطر وزارت دفاع ایالات متحده تایید شده در فوریه 5 که نیروی دریایی مستقر پایین-عملکرد submarine-launched ballistic missile کلاهک. لایحه آرکین و هانس Kristensen از فدراسیون دانشمندان آمریکایی برای اولین بار فاش استقرار یک هفته قبل از آن.

این کلاهک پایین تر از آستانه هسته ای بالقوه تعارض در حالی که افزایش شانس یک زندگی واقعی جیمز باند فیلم وضعیت به علت خطای انسانی و یا اشتباه. این پایین-عملکرد کلاهک ممکن است غیر قابل تشخیص در رادار از موشک مسلح با عملکرد بالا بمب معنی دشمن می تواند پاسخ به چنین راه اندازی با یک حمله بلافاصله افزایش درگیری ها به جنگ هسته ای.

طرفداران این پایین-عملکرد کلاهک هسته ای می گویند آن است که بیشتر “قابل استفاده” یک euphemistic عبارت که باید ارسال لرز پایین ستون مهرههای هر کسی که نمی توانیم به فرار از سیاره ای در مدار موشک SpaceX.

“پایین-عملکرد” سلاح های هسته ای گمراه کننده به نام. در 6.5 kilotons آنها در حال 591 بار قوی تر از بزرگترین معمولی سلاح ایالات متحده تا کنون استفاده می شود GBU-43/B “Massive Ordnance انفجار هوا” (موآب) بمب و 2,600 برابر قوی تر از سال 1995 در شهر اوکلاهما بمب.

در واقع W76-2 “پایین-عملکرد” سلاح هسته ای که مستقر شد روی این زیردریایی می تواند تا 43 درصد از عملکرد این بمب اتمی که هیروشیما را نابود و در سال 1945. که بمب به کشته شدن بین 90,000 و 166,000 مردم است.

با توجه به بولتن دانشمندان اتمی’ ساعت روز قیامت ما فقط در 100 ثانیه به نیمه شب تشکر در بخشی به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بی پروا سیستماتیک از بین بردن و تضعیف حیاتی بین المللی کنترل تسلیحات موافقت نامه.

ما می توانیم و باید برای جلوگیری از هر گونه نزدیک شدن به آستانه جنگ هسته ای — ما در حال حاضر آویزان بیش از حد نزدیک به لبه. آن زمان برای ایالات متحده را مجددا یا مذاکره مجدد حیاتی کنترل تسلیحات معاهدات مانند ایران و گسترش شروع جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im