مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای سوار پنتاگون به انتخاب مجدد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دارد وضعیت به عنوان یک مرد سخت و در بخشی از آن سختی-مرد شخصیت شامل لاف زدن در مورد چقدر او را صرف در ارتش ایالات متحده. این تمایل در صفحه نمایش کامل در یک صدای جیر جیر او نوشته شده سه روز پس از یک هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا کشته شدن ایران سرلشگر قاسم سلیمانی در بغداد:

“ایالات متحده فقط صرف دو تریلیون دلار در تجهیزات نظامی. ما بزرگترین و تا کنون بهترین در جهان! اگر ایران حملات یک پایگاه آمریکایی یا هر آمریکایی ما ارسال خواهد شد برخی از این نام تجاری جدید و زیبا تجهیزات خود را از راه… و بدون تردید!”

که صدای جیر جیر به عنوان یک پیام به آمریکا به ایران بوده است. آن subtext: که Donald J. Trump (و او به تنهایی) است بازسازی نظامی ایالات متحده به عظمت پس از دو دوره از غفلت تحت کمتر-از-چشم ناظر از باراک اوباما که او از ترس به استفاده از آن است که او سزاوار اعتباری همه چیز را برای او انجام می شود, که بدان معنی است که البته سیاسی گسترده پشتیبانی می کند. ذهن هرگز که واشنگتن “تنها” حدود یک سوم از خود ادعا کرد که 2 تریلیون دلار در تجهیزات نظامی پس از او در زمان و که پنتاگون هزینه های رسیده پس از جنگ دوم جهانی رکورد اوباما در سال است. هیچ جای تعجب وجود دارد: تهمت هرگز اجازه حقایق در راه یک داستان خوب او در حال مرگ را بگویید.

او ساخته شده ادعا می کند شبیه به مهم ترین مخاطبان از همه: اهدا کنندگان. در ژانویه 17 هم با کلید حامیان در Mar-a-لاگو خود اسراف فلوریدا رفت و آمد مکرر او bragged که پنتاگون صرف به حال افزایش یافته است با 2.5 تریلیون دلار در سازمان دیده بان خود را. در واقع این رقم نزدیک به کل پنتاگون هزینه در مغلوب ساختن پیشی جستن سال است. برای ادعای خود به طور دقیق پنتاگون بودجه بود به $0 در ژانویه 2017 هنگامی که وارد دفتر بیضی. هنوز هم با این حال عجیب و غریب آنچه که او می گوید: در مورد نظامی ممکن است موضوع اساسی باقی می ماند قابل ملاحظه ای سازگار: من مرد هستم که بودجه نظامی ما مانند قبل از هرگز, بنابراین شما باید در حفظ و حمایت من هم بزرگ است.

من را دریافت نمی اشتباه. در همکاری با کنگره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع افزایش بودجه پنتاگون برای نزدیک به سطح رکورد. در $738 میلیارد دلار در این سال به تنهایی آن را در حال حاضر قابل ملاحظه ای بالاتر از ایالات متحده هزینه های خود را در قله های کره و ویتنام و جنگ و یا در طول ریگان به كشتار از 1980s. این بیش از کل مبلغ صرف شده بعد از هفت کشور در جهان ترکیب (پنج که آمریکا و متحدان). تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند مدیریت به تحریف misstate و مبالغه مبالغ که در حال حاضر فراتر از باور در خدمت متورم خود تصویر و بلند پروازانه اهداف سیاسی.

سیاسی دستکاری و “شغل, مشاغل, مشاغل”

رئیس جمهور تهمت های اخیر antics باید به عنوان جای تعجب ندارد. استفاده او از پنتاگون هزینه های نظامی و کمک های سیاسی برای به دست آوردن بوده است پنهان در چشم ساده پس از او وارد دفتر بیضی. پس از همه, این چیزی است که استیضاح اتهامات عنوان شده علیه او همه چیز در مورد. او دستکاری ایالات متحده کمک های نظامی به اوکراین برای قوی-بازوی دولت به تولید خاک بر جو بایدن آنها مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس و نظرسنجی شماره دیدم در آن زمان به عنوان مهمترین تهدید رقیب.

و فراموش نکنید که رئیس جمهور امادگی برای فرو بردن به پنتاگون بودجه برای پرداخت هزینه های خود را گرامی دیوار در مرز ایالات متحده و مکزیک یک غرور پروژه است که نقش بسیار خوبی با سیاسی خود را پایه. تا کنون او پیشنهاد گرفتن $13.3 میلیارد دلار از وزارت دفاع بودجه به صندوق که “بزرگ, چاق, زیبا, دیوار,” $6.1 میلیارد دلار از, که در حال حاضر اعطا شده به او. برای اندازه گیری خوبی نسبت ناروا دادند پنتاگون به جایزه 400 میلیون دلار قرارداد برای ساخت بخشی از دیوار به فیشر شن و ماسه یک داکوتای شمالی شرکت متعلق به یکی از اهدا کنندگان.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین رسوایی و کنار دیوار واقعی سیاست پنتاگون هزینه های است که از ترجمه های نظامی دلار به پتانسیل رای در سال 2020 — خواهد آمد, او امیدوار است از او بی امان شعار ادعایی شغل بودن تولید سلاح های تولید. اولیه عمده تاخت و تاز کردن به تصویر خرید و فروش اسلحه به عنوان یک شغل برنامه برای مردم آمریکا رخ داده در طول یک مه 2017 سفر به عربستان اولین سفر خارجی خود را به عنوان رئیس جمهور. او بی درنگ اعلام کرد که $110 میلیارد دلار سلاح مقابله با رژیم سعودی که او سوگند معنی “شغل, مشاغل, مشاغل” در ایالات متحده است.

در توافق است — و شغل از آن — هر دو به مراتب کمتر از تبلیغ اما پیام روشن بود به اندازه کافی: این کشور مقابله ساز فوق العاده بود و فروش سلاح بیش از وجود دارد و آوردن شغل در یک راه اصلی به خوبی U. s. A., حتی اگر بسیاری از vaunted فروش اسلحه او افتخار کرده و در طول اوباما سال او تا به حال او اصرار, بدست سعودیها به پرداخت از طریق بینی برای سلاح که قرار دادن اعداد متناوب از آمریکایی ها به کار می کنند.

عربستان gambit برنامه ریزی شده بود به خوبی در پیشبرد. در وسط یک جلسه با عربستان هیأت در یک اتاق پذیرایی درب بعدی را به کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر به طور ناگهانی به نام لاکهید مارتین مدیر عامل Marillyn Hewson. او از او خواست در مورد یک موشک-سیستم دفاع دولت می خواست به در مگا سلاح بسته جمهور برنامه ریزی شده بود تا اعلام کند در آینده خود را مراجعه به پادشاهی. به گفته نیویورک تایمز حساب این نشست عربستان سعودی و فک کاهش یافته است که کوشنر گرفته تا Hewson در مقابل آنها. آنها شگفت زده شدند که همه چیز در واقع کار می کرد که راه در مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا است. که ظاهرا این ترفند به عنوان لاکهید موشک-سیستم دفاع بود و در واقع گنجانیده شده و به ایران آمده است.

اسلحه-فروش-برابر-شغل drumbeat ادامه داد: زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به خانه بازگشت از سفر خارجی خود را که مهمترین آنها در ماه مارس سال 2018 در کاخ سفید دیدار با عربستان شاهزاده محمد بن سلمان. وجود دارد در مقابل دوربین های تلویزیونی رئیس جمهور خود یک نقشه نشان دادن که در آن ده ها هزار نفر از آمریکا و مشاغل مرتبط با آن عربستان سلاح معاملات خواهد بود ظاهرا ایجاد شده است. بسیاری از آنها را متمرکز در ایالات پنسیلوانیا و اوهایو و میشیگان است که تا به حال ارائه شده خود در حاشیه پیروزی در انتخابات 2016.

او trumpeting از اشتغال مربوط به عربستان, فروش سلاح بیشتر رفت بالای هنگامی که او ادعا کرد که بیش از نیم میلیون آمریکایی شغل گره خورده بودند به فروش دولت او مذاکره کرده بود. این عدد واقعی است که انتظار می رود به کمتر از یک دهم است که در مجموع و به خوبی تحت .03% از ایالات متحده با نیروی کار از بیش از 164 میلیون نفر است.

آنجا که تهمت می خواهم آمریکایی ها به این باور است که ایالات متحده سلاح های نقل و انتقالات به وحشیانه عربستان دیکتاتوری هستند یک مزیت برای اقتصاد آنها در واقع به سختی تصویری بر روی صفحه رادار از مجموع ملی اشتغال است. سوال این است که آیا به اندازه کافی رای دهندگان بر این باورند که رئیس جمهور عربستان سلاح های داستان پری به او یک ضربت در حمایت از.

حتی پس از رژیم سعودی در قتل روزنامه نگار و منتقد جمال Khashoggi رئیس جمهور در ادامه به استدلال می کنند که درآمد حاصل از کسانی که اسلحه معاملات بودند یک دلیل برای جلوگیری از سیاسی پارگی با آن ملت است. بر خلاف بسیاری از مسائل دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند در فروش اسلحه و مشاغل maddeningly سازگار و اگر هم maddeningly کردن علامت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اوهایو: “شما بهتر است عشق من”

شاید رئیس جمهور را بیشتر آشکار پیوندی از پنتاگون هزینه های مربوط به شغل به آینده سیاسی خود را در مارس 2019 سخنرانی در ارتش تانک گیاهی در Lima, Ohio. پس از یک دور از “U. S. A! U. S. A.!” سرودهای از مونتاژ جمعیت تهمت کردم حق به آن:

“شما بهتر است عشق من; من نمیدونم این جایی که من می توانم به شما بگویم. [تشویق حضار.] آنها گفتند: ‘ما در حال بسته شدن است. و من گفتم: “نه ما نه.’ و در حال حاضر شما در حال انجام ضبط کسب و کار… و من هیجان زده می شود در اینجا در اوهایو با زحمتکش مردان و زنان, Lima.”

البته رئیس جمهور نبود در واقع مسئول نگهداری گیاه باز است. در اوایل 2010s ارتش در حال برنامه ریزی برای قرار داده است که گیاه “mothball” وضعیت را برای چند سال به دلیل آن را در حال حاضر 6,000 مخازن — به مراتب بیشتر از آن مورد نیاز است. اما این برنامه ریزی شده بود در حال غرق قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه زمان در هیچ بخش کوچکی به دلیل دو حزبی فشار از اوهایو کنگره دیدار کرد.

گمراه کننده اظهارات کنار لیما گیاه انجام می دهند فقط خوب در زمانی که بودجه پنتاگون در حال اجرا است در حدود سه چهارم از یک تریلیون دلار در هر سال و تهمت است که سرمایه گذاری در آن است. او بارها و بارها بازگشت به شغل استدلال خود را در لیما گفتار و حتی reeled کردن یک لیست از نقاط دیگر کشور درگیر در تولید مخزن:

“ما سرمایه گذاری را نیز پشتیبانی خواهد کرد هزاران نفر از شغل های اضافی در سراسر کشور ما به جمع آوری این باور نکردنی آبرامز تانک. این موتور از آلاباما, انتقال, از, ایندیانا, ویژه زره از آیداهو و 120 میلی متر تفنگ و تفنگ و بخش هایی از شمال ایالت نیویورک و پنسیلوانیا است. تمام مکان های بزرگ. در اوهایو به تنهایی تقریبا 200 کنندگان بوسیله اسباب گردنده از قطعات و مواد است که به هر مخزن است که رول کردن این کارخانه کف. باور نکردنی است.”

تهمت نمی ممکن است قادر به پیدا کردن همه مکان های که در آن آمریکا در جنگ است بر روی یک نقشه است اما او ساخته شده یک نقطه به خوبی با همتایان اروپایی خود که در آن پول است که سوخت ماشین جنگی ایالات متحده می رود چرا که او نمایش است که اطلاعات ضروری به سیاسی خود اقبال در سال 2020 است.

داخلی اقتصاد از سلاح صرف

چه تهمت شکست خورده به ذکر است در لیما گفتار است که خیلی از امریکا است نه به شدت وابسته به پنتاگون سلاح outlays. F-35 هواپیماهای جنگی گران قیمت ترین سلاح های سیستم در تاریخ و به طور گسترده ای تبلیغ به عنوان یک کار بزرگ خالق یک مورد در نقطه است. هواپیما را تولید لاکهید مارتین ادعا می کند که این پروژه ایجاد کرده است 125,000 مشاغل گسترش بیش از 45 متحده است. واقعیت این است که بسیار کمتر قابل توجه است. خود من تجزیه و تحلیل نشان می دهد که F-35 برنامه تولید کمتر از نیمی به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان لاکهید ادعا می کند که بیش از نیمی از آنها قرار دارد فقط در دو ایالت کالیفرنیا و تگزاس. در واقع بسیاری از آنها واقع شده در خارج از کشور.

اکثر ایالات آمریکا هستند به شدت وابسته به پنتاگون هزینه های. با توجه به این که موسسه خود آمار و ارقام در 39 از 50 ایالت کمتر از 3 درصد از اقتصاد وابسته به آن است. به عبارت دیگر 97 درصد یا بیشتر از فعالیت های اقتصادی در بسیاری از کشور هیچ ربطی به با چنین هزینه.

در حقیقت با وجود این رویاها و ادعای حمایت از اقتصاد ملی به عنوان یک کل و همچنین اقتصاد اکثریت قریب به اتفاق کشورها به مراتب بهتر خواهد بود اگر پنتاگون صرف شد کاهش می یابد و منابع مالی آزاد شد تا سرمایه گذاری در جاهای دیگر. چرا که این در واقع یک ویژه کار ضعیف خالق. هزینه های زیرساخت و یا سبز-پروژه های انرژی, به عنوان مثال ایجاد یک و نیم بار به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان پنتاگون صرف می کند. قرار دادن همان پول را به سیستم آموزش و پرورش عمومی را ایجاد کنید تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مشاغل است. در سال 2019 در یک کاغذ قهوه ای دانشگاه هزینه های جنگ, پروژه, هایدی Peltier نشان داد که تغییر $125 میلیارد دلار در سال از پنتاگون به تولید سبز را در افزایش خالص 250000 هزار شغل در سراسر کشور.

همانطور که برای مکان هایی که فراموش بستگی پنتاگون دلار قابل توجهی راه, رای گیری های اخیر نشان می دهد که حتی ساکنان این مناطق در حال حاضر به حمایت از کاهش در وزارت دفاع پف کرده بودجه. نوشتن در ملت, مرد Saperstein از ایده های جدید در صندوق و Ploughshares Fund جمهور Cirincione توجه داشته باشید: “ما رای گیری نشان می دهد که اکثر رای دهندگان هنوز هم تماس برای کاهش در پنتاگون صرف حتی اگر آن را تحت تاثیر خود جوامع محلی هم به دلیل آنها بر این باورند جوامع خود را بهبود می یابند و این پول می تواند صرف در پربارتر راه در دراز مدت است.”

که تمایلات بود قابل ملاحظه ای قوی در چنین جوامع با 77 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی موافقت خود با بیانیه ای که “اعضای کنگره که با استفاده از بودجه پنتاگون به ارسال مشاغل بیشتر به مناطق خود باید پیدا کردن راه هایی برای حمایت از اقتصاد محلی با ساختن چیزهایی است که در واقع بهبود زندگی مردم است.”

بهترین گزینه برای ایجاد شغل جایگزین برای کارگران آواره کاهش پنتاگون هزینه های در مقیاس بزرگ سرمایه گذاری در انرژی سبز و پایدار زیرساخت ها است. نه تنها می تواند جامع سبز معامله جدید ایجاد میلیون ها شغل جدید, اما آن را ارائه اشتغال در سراسر طیف گسترده ای از مشاغل به طور بالقوه جذب کارگران از دفاع زغال سنگ و صنایع دیگر. تنها مسئله سیاسی را بدون مشکل کوچک در واشنگتن در مغلوب ساختن پیشی جستن سال است. حتی مترقی رئیس جمهور بدون شک برخورد جدی دشواری تصویب چنین تغییراتی اگر سنا همچنان در دست جمهوریخواه پس از سال 2020 انتخابات است.

را مغلوب ساختن پیشی جستن گمبل کار می کند ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست اول رئیس جمهور به تلاش برای حل بحران بودجه پنتاگون به حمایت سیاسی اما او شده است تهاجمی تر و سیستماتیک در تلاش های خود را بیش از هر رئیس جمهور در حافظه است. که لزوما به معنای شگرد کار خواهد کرد. مسلما وجود دارد مشخصات بالا سلاح پروژه های در نوسان کلید متحده مانند اوهایو (مخازن), پنسیلوانیا (توپخانه) و ویسکانسین (کشتی های جنگی و وسایل نقلیه زره پوش). هنوز در سال 2020 بسیاری از رای دهندگان به وضوح به دنبال بیش از کسب و کار به طور معمول به عنوان توسط اثبات قابل توجهی برای حمایت از طرح های مانند سبز معامله جدید است.

در حال اجرا به عنوان نامزد از مجتمع نظامی-صنعتی در حالی که نادیده گرفتن فوری مشکلات مانند تغییر آب و هوا ممکن است به اثبات می شود سحر و جادو فرمول برای موفقیت سیاسی مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار آن می شود. که می تواند به ویژه درست است اگر مخالفان خود را به جلو بتن ایجاد برنامه های جدید غیر نظامی مشاغل در مناطق ویژه وابسته به پنتاگون بودجه.

ده سال از هم اکنون ما می دانیم که آیا تهمت تلاش برای سوار پنتاگون به انتخاب مجدد بود عاقلانه قمار یا نهایی حماقت. در ضمن دلار مالیات رفتن به ارتش ایالات متحده همچنان به افزایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>