مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار است که یک منبع بی پایان از خجالت

بزرگ دیوار بالا می تواند سخت. درخواست Humpty Dumpty.

اما برای یک زندگی واقعی داستان حماسی در مورد دیوار مشکلات اندیشیدن مصیبت ها و ما خود رئیس جمهور. او نمی تواند به نظر می رسد خود را “بزرگ دیوار” تامین می شود و یا حتی جدی گرفته شود بسیار کمتر ساخته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم خواستار آن است که کنگره پرداختن بیش از 10 میلیارد دلار برای مالیات دهندگان راست یک هیولا از یک دیوار در سراسر برخی از 2000 مایل از مرز ایالات متحده با مکزیک رجزخوانی است که شکوه خود را به عمارت را به “بیگانگان” از ورود به ایالات متحده از جنوب.

اما حتی زمانی که خود کنترل هر دو مجلس کنگره را طرح بزرگ رفت و دوستش تهی دست و unbuilt. هنوز هم او همچنان ادامه دارد.

در ماه ژانویه او به مقامات برای قرار دادن یک تظاهرات بخش از 30-پا-دیواری بلند به جهان نشان می دهد که چگونه موثر تهمت و سدی خواهد بود. اما چیزی که منفجر بیش از! نه از طوفان-نیروی طوفان اما از وزش بادها با شکوه در تنها 37 مایل در ساعت.

شرم آور است.

بیشتر شرم آور بود, یک سفر شخصی تهمت ساخته شده به سن دیگو در سپتامبر گذشته برای یک رویداد رسانه ای نقطه جدید supertech مدل از دیوار که او اعلام شده خواهد بود “تقریبا غیر ممکن” برای متخلفان به صعود امضای نام خود را در ساختار. “من به شما بگویم, این, شدت,” Humpity-Trumpity گفت: “بیشتر مردم می تواند در آمده.”

اما یک گروه کوهنوردی در کنتاکی ساخته شده است یک کپی از آن دیوار و برگزار شد و بیش از رقابت — های برنده شد 13.1 ثانیه! ده ها تن از رقبا به راحتی در صدر آن از جمله یک دختر هشت ساله و یک پسر که صعود آن را با یک دست در حالی که دستکاری آیتم های مختلف با از سوی دیگر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است, اما ثابت شده است که یک چیز واقعا غیر قابل نفوذ است: سر خود را. کاملا بدون خجالت منطق یا واقعی شواهد می توانید وارد خود را قفل شده است و ذهن او نشان دهد چگونه احمقانه این عجیب حماقت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>