ترایون: در حالی که شما برخی از زمان پر کردن همه مهم سرشماری

امروز وجود یک شکاف بزرگ بین آمریکایی ها.

وجود شکاف عظیمی بین نخبگان ثروتمند و کار ضعیف و حزبی تفاوت بین دموکرات ها و جمهوری خواهان ریشه عمیق در این کشور را دوقطبی و روان.

اما منبع دیگری بدست آورد. تهاجم COVID-19 ویروس هدایت می کرده است آمریکایی ها را به دو اردوگاه وجود دارد: کسانی که می توانند و یا باید عمل خود انزوا و کسانی که نیاز به شغل آنها را به نشان می دهد تا در محل کار به منظور پرداخت می شود و ارائه مهم دولتی و بخش خصوصی و خدمات.

بسیاری از آمریکایی ها درگیر در “اجتماعی فاصله” در حال حاضر تبدیل به حوصله و با وجود جدا شده و به عنوان نتیجه جستجو برای همه چیز برای انجام — با خیال راحت و از نسبی راحتی از خانه خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان در مورد سرشماری سال 2020.

بزرگسالان در میان آنها باید زمان و توانایی برای خاموش کردن تلویزیون با آن nonstop پوشش ویروس و شرکت در یک فعالیت مدنی ورزش — تکمیل 2020 سرشماری ایالات متحده. برای کسانی که مقدار زیادی از زمان در دست های خود را اما نه پر کردن فرم یا رسمی کاغذ و سند و یا آنلاین وجود دارد هیچ بهانه خوبی برای اجتناب از سرشماری.

به عنوان بی شماری اخبار و تفسیر منتشر شده در هرالد تریبون و در جای دیگر اشاره کرده اند که نتایج این decennial تعداد قابل توجهی هستند. برای مثال داده های سرشماری استفاده می شود برای تعیین تعداد نمایندگان هر ایالت در کنگره و عوامل کلیدی در توزیع میلیاردها دلار در بودجه فدرال برای پروژه حیاتی — اعم از ساخت بزرگراه ها برای حمایت از یادگیری در دوران کودکی به ارائه مراقبت های بهداشتی.

به عبارت دیگر در حالی که زمان ممکن است لغزش دور آمریکایی ها پناه در خانه باید زمان خود را برای تکمیل فرم های سرشماری — و آن را در خود علاقه به انجام این کار.

روی کار کارگران در کشور ما بدون شک کمتر و به احتمال زیاد به تجربه قابل توجهی استرس را مشارکت در سرشماری بسیار مهم است. در واقع ریسک را به خوبی ممکن است بالاتر برای آنها از برای خانه نشین.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

دانلود هرالد تریبون سرشماری سال 2020 بخش ویژه

که به دلیل منافع آینده در نظر گرفته شده برای کاهش سلامت اجتماعی و اقتصادی اثرات کرونا ویروس به خوبی می تواند توزیع شده بر اساس به روز داده های سرشماری. بنابراین پزشکان و امدادگران مأموران اجرای قانون اجتماعی-ارائه دهندگان خدمات و همچنین کارکنان از کافه ها و رستوران ها و صاحبان کسب و کار همه آنها در صورت های مالی ناامنی — خواهد بود به خوبی خدمت کرده است اگر آنها را فقط در چند دقیقه به پر کردن مقاله خود را سرشماری اشکال و یا پاسخ آنلاین.

بر اساس اطلاعات موجود در هفته گذشته سرشماری یادآوری و دیگری عرضه کاغذ اسناد ارسال خواهد شد به خانواده های ایالات متحده در اوایل ماه آوریل. پس از آن و از طریق ممکن است پرداخت enumerators آغاز خواهد شد در شخص canvassing از خانواده که اعضای آن هنوز به پاسخ می دهند.

اگر چه برخی از نگر enumerators می تواند استفاده از پول آمریکایی ها می فراغت خود و مردم شمارنده از پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس.

با شرکت در سرشماری زودتر و نه بعد از آن آمریکایی ها می تواند کمک به ارتقاء بهداشت عمومی و شرکت در یکی از ساده ترین اما حیاتی ترین فرم های مشارکت مدنی در سطح ملی.

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در حال جدا شده و antsy و یا حتی برای کسانی که به ادامه کار در عین حال نیاز به یک سریع انحراف به خارج کردن چه چیز دیگری می تواند ارائه چنین قابل بازگشت در سرمایه گذاری از صرف وقت در سرشماری?

تام ترایون است هرالد تریبون سابق نظر سردبیر. ایمیل: [email protected]

سرشماری سال 2020 ویژه پوشش می آید از آرمان, روزنامه ابتکار پترسون بنیاد و ساراسوتا هرالد تریبون به اطلاع الهام بخش و تعامل با جامعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>